Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

Syndi 35


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wielkopolanka

Wielkopolanka
  • Użytkownik
  • 202 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 21:56

czy któraś z Was uzywala?uzywa? i jak, jakies skutki uboczne tycie?

#2 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 22:03

a co to jest?jakis opis

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#3 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 22:40

Wielkopolanka, zakladajac nowy temat a tym samym oczekujac odpowiedzie...moglabys jasniej sprecyzowac o co chodzi.
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#4 star_princess

star_princess
  • Użytkownik
  • 287 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 23:21

Lek Syndi-35 jest przeznaczony tylko dla kobiet.

Jest stosowany w leczeniu ciężkiej postaci trądziku skóry w przypadkach, gdy stan skóry nie uległ poprawie nawet po długotrwałym stosowaniu doustnych antybiotyków. Jest również stosowany w leczeniu nadmiernego owłosienia twarzy i ciała.
Chyba o to chodzi?
osobiście nie używałam więc nie wiem czy jest skuteczny....
"życie po to jest żeby z niego korzystać..."

#5 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4549 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 23:23

Pierwsze słyszę <hmm></span>
Jestem w Peru...

#6 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7119 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 23:27

a ja przeczytałam w netku ;-) że jest także skutecznym preparatem antykoncepcyjnym..

czy któraś z Was uzywala?

nie, dlatego nic na jego temat nie powiem
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#7 Wielkopolanka

Wielkopolanka
  • Użytkownik
  • 202 postów

Napisano 11 styczeń 2009 - 16:37

lek ten przepisal mi ginekolog. Po badaniu stwierdził ze moja macica ma troszke nieprawidlowy kształt, i zauważyl ze mam wiecej hormonu meskiego niz normalnie sie ma. spotyka to podobno bardzo duzo kobiet. Powoduje trudności w zajsciu w ciążę. dlatego ma to brac jesli w przyszloci mysle o dzieciach. jest to tez srodek antykoncepcyjny. podobny jest do diane.

#8 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 11 styczeń 2009 - 16:45

Wielkopolanka, pewnie przepisał Ci ze względu na tą nadwyżkę męskiego hormonu...
Nie sądzę, żeby ze względu na kształt macicy...
Dla uspokojenia powiem Ci, że ja też mam nie taki kształt jak powinnam, moja macica jest wygięta w drugą stronę i nie miałam większych problemów z zajściem w ciążę, a na czas ciąży i porodu macica przystosowuje się do typowego kształtu, jakby zmienia i nie ma problemów z porodem na przykład...
Po ciąży macica wraca znowu do "nieprawidłowego" kształtu, ale to akurat rybka - i tak jej nie widać... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#9 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 17 styczeń 2009 - 09:26

To jest nowszy odpowiednik Diane 35, ale nic o nich nie wiem, wpisz w google to się dowiesz, trafisz pewnie na jakieś forum

<ookk>


#10 gargamelka

gargamelka
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 04 listopad 2010 - 20:50

Jest stosowany w leczeniu ciężkiej postaci trądziku skóry w przypadkach, gdy stan skóry nie uległ poprawie nawet po długotrwałym stosowaniu doustnych antybiotyków. Jest również stosowany w leczeniu nadmiernego owłosienia twarzy i ciała.


Odświeżę może wątek.
Diane 35 jest bardzo często przepisywany tak jak piszecie przy nadmiarze męskich hormonów, tak więc jak to jest nowsza wersja leku, to z pewnością można go w tej sytuacji stosować. Na nadmierne owłosienie twarzy (hirsutyzm) można jeszcze wspomagająco używać leków w kremie robionych na eflornitynie - np. Vaniqa.

#11 nelson88

nelson88
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 02 sierpień 2012 - 14:38

lek ten przepisal mi ginekolog. Po badaniu stwierdził ze moja macica ma troszke nieprawidlowy kształt, i zauważyl ze mam wiecej hormonu meskiego niz normalnie sie ma. spotyka to podobno bardzo duzo kobiet. Powoduje trudności w zajsciu w ciążę. dlatego ma to brac jesli w przyszloci mysle o dzieciach. jest to tez srodek antykoncepcyjny. podobny jest do diane.



Hej WIELKOPOLANKA ..
mi tez moja Gin przepisała tabletki Syndi-35 na najbliższe 6 miesięcy .

Również mam problem z "posiadaniem " testosteronu . Mam wiele pęcherzyków na jajniku, jajnik nie wydziela(bądz za mało) hormonu żeńskiego , więc funkcjonuje nieprawidłowo .

Oczywiście problem również będzie udzielał się z zajściem w ciąże , ponieważ z mojej strony nic się nie udzieli z powodu tego testosteronu .

Podczas cyklu, jajnik jest bardzo odczuwalny , zwyczajnie boli .

Również dzięki zbyt dużej zawartości testosteronu mam małe guzki na piersi prawej - jednak to nic groźnego , jedynie wina jest hormonów .

Najpierw przez 10 dni bede brać LUTENYL ( wyrównuje niedobór progesteronu) i po tych tabletkach czekam na okres i zaczynam brac Syndi-35 .

Oby pomogło . i bez tycia ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych