[28.12.2008] niedziela
#2
Napisano 28 grudnia 2008 - 00:31
Tylko niech mi się uda Karo do łóżka zagonić...
Przecież nie położę się przed nią, a ona jeszcze nie śpi...bo jej się nudziii...
#4
Napisano 28 grudnia 2008 - 00:36
Ok,lecę, miłej nocy tuptunio, papa
#5
Napisano 28 grudnia 2008 - 00:38
ona jeszcze nie śpi...bo jej się nudziii...
heheh fajnie
ja to bym wiele dala żeby sie już spać położyć ale w pracy jestem i nie bardzo mogę
#6
Napisano 28 grudnia 2008 - 00:41
[ Dodano: 2008-12-28, 00:44 ]
a:))) no i milego NOWEGO:***
#8
Napisano 28 grudnia 2008 - 00:51
ktoś tu pazurki robił?
a no robil robil... a wlasciwie kwiatuncie akrylowe.. nacierpialy sie ze mna... to sie teraz odgrywaja;)
#10
Napisano 28 grudnia 2008 - 01:02
[ Dodano: 2008-12-28, 01:29 ]
dobranocny papierosek wypalony:) zmykam w piooo:)))) szkoda ze puste lozko mnie czeka:(
#11
Napisano 28 grudnia 2008 - 03:28
#12
Napisano 28 grudnia 2008 - 03:29
A ty nie miałeś jechać do Marty w sobotę
#13
Napisano 28 grudnia 2008 - 03:41
#17
Napisano 28 grudnia 2008 - 10:59
przyznaję siędo wczorajszego pijaństwa ... mówiłam że otwieranie wina nie jest najlepszym pomysłem ... i że na jednej lampce sie nie skończy ... za to dzisiaj na prochach jestem, bo nie idzie wytrzymać ... posiedze chwile z wami i idę się szykować na wypad na serniczek, ploty i znowu winko
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#18
Napisano 28 grudnia 2008 - 10:59
Ja przed chwila wstalam, a raczej zostalam obudzona
ale udaly sie i to baaaaaardzo
Dzis jade do rodzinki, mamy 2 zaproszenia wiec caly dzien zarezerwowany.
Ide dochodzic do siebie
Udanej niedzieli wszystkim
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#20
Napisano 28 grudnia 2008 - 11:05
A u mnie na razie smętnie, wstałam pół godziny temu dosłownie, co jest dla mnie stratą połowy dnia, ale za kilka minut się pofarbuję i koło 13, 14 pojadę z K. kupić już wszystko na sylwka :] Szkoda, że pogoda nie jest wymarzona, chciałoby się wziąć półbutki, a nie można
Madzia81, i co powiadasz? W tym roku jeszcze będzie dzidziuś
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty












