Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[28.12.2008] niedziela


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
139 odpowiedzi w tym temacie

#1 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 00:29

haloooo jest jeszcze ktoś :-)
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#2 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 00:31

tuptunio, ja jestem...ale tylko chwilkę jeszcze, bo padam...

Tylko niech mi się uda Karo do łóżka zagonić... :roll:
Przecież nie położę się przed nią, a ona jeszcze nie śpi...bo jej się nudziii... <bezradny></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#3 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 00:34

a ona jeszcze nie śpi...bo jej się nudziii...

no to wytrała dziewdzynka z niej :lol: nieźle daje ci popalić
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#4 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 00:36

Zaraz ja jej dam popalić... :-P ;-)

Ok,lecę, miłej nocy tuptunio, papa ;*
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#5 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 00:38

ona jeszcze nie śpi...bo jej się nudziii...


heheh fajnie :)
ja to bym wiele dala żeby sie już spać położyć ale w pracy jestem i nie bardzo mogę :/

#6 MerenRe

MerenRe
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 00:41

Torii1988, o biedna... ja w pewnym sensie tez w pracy:))) akrylem smierdzi mi caly dom... och i jak tu isc spac;/

[ Dodano: 2008-12-28, 00:44 ]
a:))) no i milego NOWEGO:***
Oh...I’ve had it up to here! The moment that I step outside So many reasons For me to run and hide I can’t do the little things I hold so dear ’Cause it’s all those little things That I fear FUCK

#7 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 00:47

Kahela, bobranoc kochana ;*

akrylem smierdzi mi caly dom...

ktoś tu pazurki robił? ;-)
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#8 MerenRe

MerenRe
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 00:51

ktoś tu pazurki robił?


a no robil robil... a wlasciwie kwiatuncie akrylowe.. nacierpialy sie ze mna... to sie teraz odgrywaja;)
Oh...I’ve had it up to here! The moment that I step outside So many reasons For me to run and hide I can’t do the little things I hold so dear ’Cause it’s all those little things That I fear FUCK

#9 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 00:59

MerenRe, wrzuć zjęcia do odpowiedniego działu, będziemy podziwiać :mrgreen:
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#10 MerenRe

MerenRe
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 01:02

tuptunio, no wlasnie w calym zamieszaniu nie zrobilam zdjecia... ale jutro robie kolejnej to pojawia sie nowe;))) w tipsowych wzroskach mozna zobaczyc moje "dziela" tylko te starsze, poczatkowe;)

[ Dodano: 2008-12-28, 01:29 ]
dobranocny papierosek wypalony:) zmykam w piooo:)))) szkoda ze puste lozko mnie czeka:(
Oh...I’ve had it up to here! The moment that I step outside So many reasons For me to run and hide I can’t do the little things I hold so dear ’Cause it’s all those little things That I fear FUCK

#11 Donkotjo

Donkotjo
  • Użytkownik
  • 341 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 03:28

Nie mogę zasnąć,głowa mi pęka :-( Chyba jeszcze nigdy mnie tak głowa nie bolała,wziąłem tabletkę,mam nadzieje,że będą jakieś efekty :-(

#12 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 03:29

Donkotjo, biedny <pocieszacz></span>
A ty nie miałeś jechać do Marty w sobotę :?:

#13 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 03:41

Donkotjo, no wlasnie i jak tam spotkanie?
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#14 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 07:03

życzę wszystkim udanej niedzieli :)

Załączone miniatury

  • great-day_50.gif


#15 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 10:27

Ehhh witam!!!
średnio się wyspałam ale co tam...
Miśka pół nocy bolał ząbek:(:( a dzisiaj niedziela i kurcze nic nie zaradzimy jutro idziemy do dentysty;/
Dołączona grafika

#16 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 10:56

dzień dobry :)

dopijam sobie herbatkę, Miś śpi po nocce, a ja ogarnę mieszkanko i lecę do rodziców na kawę i ciacho :) i pewnie większą część dnia tam spędzę :) będzie miło, spokojnie :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#17 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 10:59

dzień dobry ...


przyznaję siędo wczorajszego pijaństwa ... mówiłam że otwieranie wina nie jest najlepszym pomysłem ... i że na jednej lampce sie nie skończy ... za to dzisiaj na prochach jestem, bo nie idzie wytrzymać ... posiedze chwile z wami i idę się szykować na wypad na serniczek, ploty i znowu winko :P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#18 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 10:59

Dzien dobry :mrgreen:
Ja przed chwila wstalam, a raczej zostalam obudzona :roll: Z baletow wrocilam po 5 rano :lol:
ale udaly sie i to baaaaaardzo :mrgreen: juz na nastepna sobote sie umowilismy :mrgreen:
Dzis jade do rodzinki, mamy 2 zaproszenia wiec caly dzien zarezerwowany.
Ide dochodzic do siebie :roll:

Udanej niedzieli wszystkim :-D

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#19 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 11:00

będzie miło, spokojnie :)

no to fajniuśko:) ja sobie leżę pod kocykiem przed moim telewizorkiem i coś tam oglądam:P potem misiu przyjedzie:)
Dołączona grafika

#20 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 11:05

Witam się :)
A u mnie na razie smętnie, wstałam pół godziny temu dosłownie, co jest dla mnie stratą połowy dnia, ale za kilka minut się pofarbuję i koło 13, 14 pojadę z K. kupić już wszystko na sylwka :] Szkoda, że pogoda nie jest wymarzona, chciałoby się wziąć półbutki, a nie można :(
Madzia81, i co powiadasz? W tym roku jeszcze będzie dzidziuś :P ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych