Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

ciepłe słówka. sms-ki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
137 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wielkopolanka

Wielkopolanka
  • Użytkownik
  • 202 postów

Napisano 22 grudzień 2008 - 22:03

dostajecie takie? może sobie napiszemy co nam kochani pisza: takie najbardziej zapamiętane. mi nam mysl przyszły te od kochanego mojego:

1) aniele moj chce byc cały twój
2) czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swoej dłoni wtedy nawet łzy beda smakowały jak szczęście ( to jest jakis cytat nie wiem skad wzial ale ładne)

#2 Carolka

Carolka
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 22 grudzień 2008 - 22:12

Dobranoc kochanie. Kocham Cię całym sercem :*

Krótki sms-sik na dobranoc :)
Dołączona grafika

#3 songofthemoon

songofthemoon
  • Użytkownik
  • 99 postów

Napisano 24 grudzień 2008 - 13:25

ciii maleńka,zamknij oczka,juz spokojnie,nie bój sie,oddaj sie aniołkom snu. pamietaj ze cie kocham:):*
wszytsko jest fikcja ja rowniez

#4 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2027 postów

Napisano 24 grudzień 2008 - 13:50

Kiedyś dostawałam często, obecnie sporadycznie, bo Miś woli zadzwonić niż smska napisać.

A dostałam niedawno takiego:
Słodkich snów aniołku. Kocham cię najmocniej na świecie

#5 Donkotjo

Donkotjo
  • Użytkownik
  • 341 postów

Napisano 24 grudzień 2008 - 13:54

Ja nie dostaje,bo moja Martusia,może i twórcza plastycznie,to jednak literacko,hmmm..nie ma smykałki :-P Tekst który jest pod moim postem jest mojego autorstwa,ja osobiście lubię pisać wiersze i nie raz piszę mojej Ukochanej.Tak się teraz zastanowiłem....dawno jej niczego nie napisałem.... Chyba czas to zmienić ;-)


Rozśmieszył,a jednocześnie sprawił mi wielką dumę fakt,że wrzuciłem kiedyś jeden z moich wierszy na pewną stronkę,to jakiś rok później znalazłem ten wiersz na kilku blogach ;-) Miło poczuć takie uznanie,w końcu chłamu by na bloga nie wrzucali :-)

#6 anecka1991

anecka1991
  • Użytkownik
  • 120 postów

Napisano 24 grudzień 2008 - 15:55

Ja jestem uzależniona od smsów... Dostaję zazwyczaj na dzień dobry i dobranoc i w ciągu dnia w zależności od czasu :)

Smski od mojego M. zazwyczaj są słodkie i romantyczne, tak jak on sam :* :)

#7 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3964 postów

Napisano 24 grudzień 2008 - 19:46

cytaty z smsów tomka
"teraz moje życie życie dzieli sie na chwile kiedy jestem z tobą albo czekam by być " krótko sie znaliśmy a on mi taki tekstem ...

"kocham cie bardzo miom serduszkiem i juz zawsze tak bedzie"
"śpij słodko moj amisico, jesteś moją radością gwiazdeczko"

praktyczniej ci dziennie piszemy sobie smsa na dobranoc i w każdym jest cos słodkiego ...


songofthemoon, słodkie to :-)
Wielkopolanka, śliczny pewnie sie wzruszyłaś ?

#8 star_princess

star_princess
  • Użytkownik
  • 287 postów

Napisano 25 grudzień 2008 - 18:00

Ja na twórczość Kotka zapodałam sobie osobny folder w telefonie :)
Stara się co wieczór mi wysyłać sms-a dobranockowego, a oto przykladowe:

*' Kocham Cie, jesteś Miłośćią mojego życia! Więdne gdy Cie nie ma :( jesteś piekna, uczynna po prostu idealny material na zone, matke i ...fotografa'

* 'Serce drży, usta czekają z niecierpliwością by ruszyć do tanca z Twoimi i tańczyć w wiecznym pocałunku :* '
"życie po to jest żeby z niego korzystać..."

#9 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3332 postów

Napisano 25 grudzień 2008 - 18:07

Ja dostaję różne milutkie,jak i słodkie smski od mojego miśka :-)

Że mnie kocha,chce byc ze mną na zawsze itp...
Jest tego bardzo dużo.

#10 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 25 grudzień 2008 - 18:07

to zazwyczaj ja takie pisze ;-)
Jak już wcześniej mówiłam, Radek nie jest zbyt wylewny, taki bardziej.. zamknięty w sobie ;-)
ALE! zamiast ciepłych słówek wysyla mi czasem jakieś tapetki > misie, pieski itd z napisami różnymi "kocham cię", " buuuuziii" ;-)
To jego sposób :)
Wiem, że chce coś dla mnie takiego miłego zrobić ale raz , że nie umie tego ubrać w słowa (przynajmniej tak myśli) a dwa, że jak mówiłam zamknięty w w sobie jest >poniekąd.
Takze nawet te tapetki, obrazki, wiele dla mnie znaczą :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#11 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 25 grudzień 2008 - 18:19

od wojtka nigdy niczego takiego nie dostalam nigdy mi nie powiedzial ani nie napisal ze kocha tylko cos w sylu ze "przeciez wiesz ze kocham Ciebie a nie... (niewazne co) kiedys sie klocilismy wiec to sie nie liczy :( bardzo mi takiego czegos brakuje.

#12 SpryCiulaaa

SpryCiulaaa
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 26 grudzień 2008 - 11:55

Jesli brakuje CI tego to daj znać partnerowi...zasugeruj mu lub powiedz wprost, ze potrzebujesz takich slow.. i czulych zapewnien o jego uczuciu ;)
Dołączona grafika

Myśleli, że jak będe mała to będzie mniejszy problem :)

#13 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4470 postów

Napisano 26 grudzień 2008 - 12:29

ja codziennie dostaje jakies ladne eski od P. :-D jest taaaaaki kochany, dzis np.weszlam na nk i patrze wiadomosc od P. a tam od razu milutko sie zrobilo :-D
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#14 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 02 styczeń 2009 - 22:31

a moj chlopak nie ma talentu do super lirycznych wyznan, ale czesto pisze ze mnie kocha, ze jestem dla niego wszystkim... tylko szkoda ze nie umie tego jakos tak ladnie ubrac w slowa....

#15 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2990 postów

Napisano 02 styczeń 2009 - 22:50

a mój Kotek czasem i napisze coś fajnego:
"moja Księżniczko"
"Chciałbym Cie kochać do końca świata"
"Kocham Cię mój Aniołku i zawsze chcę być przy Tobie"
"Jesteś najwspanialszą Kobietą na świecie:)"

to mam w skrzynce teraz:):P
Dołączona grafika

#16 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4645 postów

Napisano 03 styczeń 2009 - 13:13

hm... ja praktycznie codziennie dostaje smsy z wyznaniem milosci mojego meza.... pisze jak bardzo mnie kocha... ze teskni... czasem pisze popsrostu ze kocha a czasem jest bardziej poetycki... to zalezy....
chociaz na brak romantyzmu z jego strony nie moge narzekac... czasem jak wstaje a mis nie chce mnie budzic to na jego poduszce juz czeka dla mnie kartka z czulymi slowkami....
ohhh :) haha
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#17 WiOlLuŚś

WiOlLuŚś
  • Użytkownik
  • 174 postów

Napisano 03 styczeń 2009 - 16:35

Ja też dostaje od mojego misia codziennnie milutkie eski :) ale i tak wole jak robi to stojąc przede mna :*:*
ostatnio była nasza rocznica :)) i po cichu śpiewał mi do ucha jak sobie lezelismy :))) ahhh...

#18 Wielkopolanka

Wielkopolanka
  • Użytkownik
  • 202 postów

Napisano 04 styczeń 2009 - 20:50

dzisiejszy sms:. "no chodź tylko pocaluje Cie w ucho, kark,kochanie masz takie twarde piersi... masz na to ochote no wiem.. " ehheheehhe probowal mnie "zwabic":)nie dalam sie hehe

#19 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 04 styczeń 2009 - 20:53

ja o mojego chłopaka często dostaaję takie fajne czułe esemesy. Czasem są takie zabawne, a czasem zanuci mi tekst jakiejś piosenki, np. "jak się masz. kochanie jek sie masz- powiedz mi kiedy znowu Cie zobaczę?"

<ookk>


#20 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1845 postów

Napisano 04 styczeń 2009 - 22:33

Mój narzeczony nie rozpieszcza mnie zbyt często czułymi słówkami, o smsach nie wspomnę. Ale jak już to zrobi to buzia mi się śmieje przez cały dzień :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych