Ja z Misiakiem to na domówkę się wybieramy,ale jeszcze nie wiem tak na 100%
[18.12.2008] Szalony czwartek
Rozpoczęty przez Tilia, 18 gru 2008 00:27
165 odpowiedzi w tym temacie
#162
Napisano 18 grudnia 2008 - 23:24
cerrata, ja miesiac temu szukalam domku nad morzem w Kolobrzegu. I tez nie wypalilo...
narazie nie mamy zadnych planow... Co bedzie to bedzie.
narazie nie mamy zadnych planow... Co bedzie to bedzie.
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”
#163
Napisano 18 grudnia 2008 - 23:30
zobaczymy...
W Kudowie masz więcej pensjonatów, willi i pokoi goscinnych nisz mieszkańców
także bądźmy dobrej myśli...
W Kudowie masz więcej pensjonatów, willi i pokoi goscinnych nisz mieszkańców
także bądźmy dobrej myśli...
nie ma mnie tu i nie będzie.
#165
Napisano 18 grudnia 2008 - 23:35
Moze akurat cos fajnego upolujecie.
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”
#166
Napisano 18 grudnia 2008 - 23:58
no liczymy się z tym...Ale na okres sylwestra może być dużo miejsc zajętych
Najwyżej inne miasto wybierzemy
jedziemy w dwójkę to możemy kombinować
nie ma mnie tu i nie będzie.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty









