Dokładnie!
Każdy wpadał na godzinę i miał dużo do powiedzenia.
A to moja mama była przy niej 24 godziny na dobę (dosłownie, bo w nocy babcia nie mogła spać i ciągle ją wołała)
Nikt nie myślał o tym, że jest zmęczona i nie wyspana.
Tylko teraz twierdzą,że traktowała ich "chłodno"
[ Dodano: 2008-12-14, 23:46 ]
[quote name="Madzik
i chyba tak jest ze mna .... Aaaaaaa
Dokładnie!
Ja też tak mam i niby teraz o tym wiem, ale pewnie do następnego razu






Temat jest zamknięty









