Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[14.12.2008] Niedziela :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
224 odpowiedzi w tym temacie

#221 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 23:44

[quote name="Tilia"]jak pomagać to nie było komu...[/quote]
Dokładnie!
Każdy wpadał na godzinę i miał dużo do powiedzenia.
A to moja mama była przy niej 24 godziny na dobę (dosłownie, bo w nocy babcia nie mogła spać i ciągle ją wołała)
Nikt nie myślał o tym, że jest zmęczona i nie wyspana.
Tylko teraz twierdzą,że traktowała ich "chłodno"

[ Dodano: 2008-12-14, 23:46 ]
[quote name="Madzik <bezradny></span>

i chyba tak jest ze mna .... Aaaaaaa :!: :!: :!: <patelnia1></span> <patelnia1></span> <patelnia1></span> <bing1></span> <bing1></span> <bing1></span>[/quote]
Dokładnie!
Ja też tak mam i niby teraz o tym wiem, ale pewnie do następnego razu :-/
Jestem w Peru...

#222 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 23:50

Ehhh rodzina....ja też mam takie historie w rodzinie,że włos się na głowie jeży jak familia potrafi się odwdzięczyć :-/
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#223 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 23:53

Tilia, Ja zawsze czytałam o takich historiach w gazetach i myślałam, że mnie nie dotyczą. A tu niespodzianka...
Jestem w Peru...

#224 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 00:03

malutka-iwona, życie niestety :-|

Ja zmykam spać!Dobranoc Babeczki ;* Kolorowych Snów ;*

Nie wiem czy będę miała czas do Was jutro zajrzeć-może wieczorkiem ;-)


ps.niech ktoś rozwiąże zagadkę :-P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#225 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 00:04

Tilia, Pa, pa, pa.

[ Dodano: 2008-12-15, 00:07 ]
Ja też mykam.

Do juterka <byebye></span>
Jestem w Peru...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych