Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[08.12.2008 ] okrutny poniedziałek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
178 odpowiedzi w tym temacie

#161 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 22:24

Wykapana balsamikiem posmarowana moge jeszcze z Wami posiedzieć ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#162 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 22:51

Tilia, a żebyśsie nie zdziwiła że będę trzymać :mrgreen: ale nic za darmo i w zamian proszęo rewanż tylko że 15 grudnia od 15:25 :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#163 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 22:54

ale nic za darmo i w zamian proszęo rewanż tylko że 15 grudnia od 15:25 :mrgreen:

Ok,ale potem Ty za mnie 18 grudnia na egzaminie :mrgreen:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#164 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 22:55

nie(d)oceniona, moje urodziny :-D

#165 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 22:59

Tilia, masz jak w banku :mrgreen:

Mirabelka__22, w sencie że 15.12???

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#166 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 23:01

15.12

mój K. ma też tego dnia urodziny :D

#167 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 23:05

15.12

mój K. ma też tego dnia urodziny :D

moja bratowa też, a mama dzien wcześniej :-D

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#168 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 23:07

mama dzien wcześniej :-D

moja kuzynka 17 :P

#169 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 23:09

Tak. 15.12;)

#170 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 23:10

Mirabelka__22, to ten sam dzień i rocznik co K. :)

#171 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 23:11

Elodi, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2008-12-08, 23:11 ]
Zrobimy urodziny na forum.

#172 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 23:12

Mirabelka__22, rocznica dzisiaj wasza?

#173 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 23:38

Elodi, tak:)

#174 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 23:47

Mirabelka__22, wszystkiego dobrego Kochana dla Was :*

A mi się przykro zrobiło, chciałam na spokojnie K. dzisiaj wytłumaczyć, dlaczego czułam się nieprzyjemnie na spotkaniu z nim, a związane to było z tym, że sama przez 2h musiałam znaleźć sobie czas, bo on spał, bo rzekomo się źle czuł, a ten od razu mnie zaatakował, że kłótnie prowokuje i jak zwykle to nic miłego i, że w takim razie nie będziemy się spotykać, bo istnieje ryzyko 0.0001, że poczuje się źle danego dnia. Jak faceta zrozumieć? Już wszystko załagodzone przeze mnie, ale dojść z nim do porozumienia graniczy z cudem...

#175 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 23:55

Elodi, robie sprawko na kompie to mozemy porozmawiac jak chcesz. Moj P tez czesto zmeczony, zaczelam to akceptowac <bezradny></span> Po prostu tule go do snu. A ostatnio tez mi powiedzial ze jak bede go tak glaskac to nie zasnie ;-)

#176 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 00:01

Mirabelka__22, nie chodzi mi tu o zmęczenie, tylko byliśmy umówieni na mieście, bo miałam kupić prezent kumpeli, ale zadzwonił, że nie może, bo się źle czuje. Oczywiście, rozumiem. Ale pytam się, czy po zakupach mam go odwiedzić, to odpowiedział, że jak mi się chce, to jak najbardziej. Wpadłam coś przed 17, a tu co? Śpi, mówi szeptem, jakby to nie raczył wstać i się przytwitać, a potem całe 2h siedziałam na kompie, to u niego w łóżku i nie mogłam sobie miejsca znaleźć. Jak się poczuł lepiej, to pograliśmy w karty a na sam koniec tak przyszedł jego kuzyn z kompem i gitarę zawracał. Wkurzyłam się, bo bite 4h nic nie zrobiłam, a potem miał do mnie pytania, czy może jestem zła, czy coś w tym stylu. I na gadu teraz rozwinęła się rozmowa. Chciałam mu napisać, co mi nie pasowało i że jak ma w taki sposób robi, to niech mi nie mówi, że mam przychodzić, jak mi się chce, a potem mam go zastawać śpiącego, bo faktycznie ja na tym tracę. No to się zaczęło, że to on nie jest wróżką i że już kłótnie prowokuje, że atakuje i wyszło na to, że jestem najgorsza, jak na spokojnie chciałam mu napisać o co chodzi :roll: Z nim nie idzie poważnie pogadać, zaraz uważa, że to atak na niego, kłótnia, która nie ma sensu i najchętniej by się w tym momencie z tobą pożegnał. Przykro mi się robi :(

#177 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 00:08

Z nim nie idzie poważnie pogadać, zaraz uważa, że to atak na niego, kłótnia, która nie ma sensu i najchętniej by się w tym momencie z tobą pożegnał. Przykro mi się robi

A u mnie to wlasnie P sie nawet wtedy zegna..tzn pisze pa i juz go nie ma na gadu :roll:
Oni wszystko odpieraja jako atak.. Eh. Jutro bedzie lepiej. To na drugi raz zabierz tylek a on niech spi.

#178 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 00:13

To na drugi raz zabierz tylek a on niech spi.

Żebyś wiedziała, że tak zrobię, choćby on miał mieć focha...

Oni wszystko odpieraja jako atak

Tego właśnie nie rozumiem. Przez te prawie trzy lata nauczyłam się, że nie ma co prowokować i się wydzierać, tylko na spokojnie, zwykła rozmowa. Owszem, na początku tego nie umiałam, ale teraz to dla mnie norma... A on dalej uważa, że wszystko to kłótnie i atak na niego. Ciągle powtarza, że "nie lubi kłótni", ale nie wiem skąd zaraz się bierze u niego taka chamska obrona... Zazwyczaj albo się chce pożegnać, albo odpowiada trzyliterowymi wyrazami, a mi przykro, że nie potrafi o tym porozmawiać, bo faktycznie, jak nie umie rozwiązać drobnego problemu, to większych już w ogóle.

Eh. Jutro bedzie lepie

Już niby jest, ale z każdym takim spięciem zastanawiam się, co będzie jak przyjdzie to prawdziwych problemów, na przykład z domem, z małżeństwem...

[ Dodano: 2008-12-09, 00:15 ]
Lecę już w kimono, bo nie wstanę... Trzymaj się :*

#179 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 00:19

Elodi, eh.. teraz ty nie filozofuj:)
Kiedys tez wszystko obmyslalam. A teraz o dziwo (choc dopiero po 4latach) jakos tak mniej sie klocimy, ja wiecej rozumiem, on tez :-D
Jestem bardziej tolerancyjna, on tez nauczyl sie ze pewne rzeczy mnie irytuja..

Mysle ze w malzenstwie tez tak jest. Wtedy sie juz nie patrzy na jakies pierdoly. ;-)

Czasem chyba po prostu nie da sie z nimi dogadac, a czasem trzeba przymknac oko.. U mnie tez sie wszystko kumulowalo..i bylo coraz gorzej. Teraz widze ze P to tez czlowiek, tez ma gorsze dni, jest zmeczony, ma prace, swoje zajecia itd.. Trzeba to zaakceptowac..

Moj P kiedys napisal na forum.
Nie starajcie sie naprawiac czegos co naprawy nie wymaga. ( w odniesieniu do kobiet) i jakos bardzo mi to utkwilo.

[ Dodano: 2008-12-09, 00:21 ]
<byebye></span>




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych