[07.12.2008] no to mamy niedziele
#2
Napisano 07 grudnia 2008 - 00:11
#3
Napisano 07 grudnia 2008 - 00:11
#4
Napisano 07 grudnia 2008 - 00:17
#6
Napisano 07 grudnia 2008 - 04:08
Pobuszuje chwile po "Babskim" moze złapie mnie na spanie
Fatalnie sie cos czuje, gardlo skrobie itd.
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#8
Napisano 07 grudnia 2008 - 08:46
ja tezPewnie jeszcze pobuszuje troszke na BS, bo zaleglosci caly czas sa
Juz po kawce, jakos mi smakowala bardzo
Wesolej niedzieli zycze (w tym sobie tez;) )
#9
Napisano 07 grudnia 2008 - 08:54
a pracy coraz wecej
dzis idziemy z tomkiem na przedswiateczna fuche
#10
Napisano 07 grudnia 2008 - 09:02
#11
Napisano 07 grudnia 2008 - 09:04
Jakos zasnelam nad ranem
Szukamy mu domku, jesli sie nie uda to ... zostanie u nas, bo my napewno go nie wyrzucimy.
Zycze wszystkim udanej niedzieli
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#12
Napisano 07 grudnia 2008 - 09:16
o jejheh i mamy podrzutka w domu
#13
Napisano 07 grudnia 2008 - 09:56
dziś to ja mam dopiero pracowity dzień, zarazx wyjeżdzam do naszego gniazdka i maluję duży pokój, sypialnię, gipsuje dziury hahaha wieszam firanki i maluję 2 drzwi
#14
Napisano 07 grudnia 2008 - 10:03
witam wszystich
Heloooo Roxi
To pracowity dzien Cie czeka. Ja zbieram sie pomalu do Kosciolka, a pozniej biore za nauke. W nastepny weekend mam juz egz. zerowy
gipsuje dziury hahaha
Wow
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#15
Napisano 07 grudnia 2008 - 10:46
uu to działaj szybko zanim sie porządnie choroba rozwinieFatalnie sie cos czuje, gardlo skrobie itd.
![]()
_________________
Olciiia, to zapowiada sie pracowity dzień
wow to masz co robic aby zdązyćdziś to ja mam dopiero pracowity dzień, zarazx wyjeżdzam do naszego gniazdka i maluję duży pokój, sypialnię, gipsuje dziury hahaha wieszam firanki i maluję 2 drzwi
#16
Napisano 07 grudnia 2008 - 10:47
uu to działaj szybko zanim sie porządnie choroba rozwinieFatalnie sie cos czuje, gardlo skrobie itd.
![]()
_________________
Olciiia, to zapowiada sie pracowity dzień
wow to masz co robic aby zdązyćdziś to ja mam dopiero pracowity dzień, zarazx wyjeżdzam do naszego gniazdka i maluję duży pokój, sypialnię, gipsuje dziury hahaha wieszam firanki i maluję 2 drzwi
Ja sie dzisiaj wyspałam porządnie wstałam niedawno
Jakos tak ciemno pewnie zaraz będzie
#17
Napisano 07 grudnia 2008 - 11:01
#18
Napisano 07 grudnia 2008 - 11:13
ja juz po kościołku ...... dziś jadę na mieszkanie na studia wcześniej ..... bo mój tomek chce jechać na łyżwy z kolegą ... juz zaczynam mieć tego dojść jestem z nim 5 dni a on jeszcze 70% czasu spędza na uczelni albo z Kubą ...... nawet nie łaskawa zapytać czy może bym sie z nimi nie przeszła .... wie że jeździć nie będę ale może chciał bym popatrzeć albo pochodzić po straganach co tam obok stoją ze świątecznymi rzeczami ....... mam okres wszytko mnie boli a ten jeszcze mi na nerwach gra .... Faceci
co do prezenty to wyskoczył wczoraj że mam mu powiedzieć za ile kupiłam mu to on mi za tyle samo kupi ... a co to zwracanie kasy jak tak to ja podziękuję albo niech mi da w kopercie to sobie tipsy zrobię .....
OJ jak mi dziś hormony buzują .....
#19
Napisano 07 grudnia 2008 - 12:04
U mnie też pada i pewnie niedziela będzie leniwa.
D. śpi, rodzice wyjechali...nawet nie ma z kim pogadać.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty

















