Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Stroje kąpielowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
854 odpowiedzi w tym temacie

#1 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 07 czerwiec 2007 - 11:49

Pytanie do was dziewczynki jakie stroje preferujecie jedno czy dwuczęsciowe?Jakie wzory kolory itp.
Ja obecnie choruje nieuleczalnie na bikini Havana firmy Etna jest cudny :) jak nigdy nie lubiałam różu tak mi się bardzo podoba :D
http://www.allegro.p... ... l_roz.html
Dołączona grafika

#2 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 07 czerwiec 2007 - 13:31

Diablica, wlasnie weszlam na forum z mysla o zalozeniu takiego tematu :mrgreen: hehe
Ja wlasnie dzis jade do sklepu po stroj wiec jak cos wybiore to sie pochwale :-D
Oczywiscie wduczesciowy ;-)
Jesli chodzi o gore to interesuje mnie cos takiego http://www.allegro.p... ... html#photo
lub to http://www.allegro.p... ... html#photo tylko wszystko w innych kolorach.
ale do tego chce ala spodenki ;-)

te tez sa fajne http://www.allegro.p... ... html#photo

#3 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 07 czerwiec 2007 - 21:49

Kiedyś nie wyobrażałam sobie mieć stroju dwuczęściowego... Później kupowałam zawsze takie usztywniane i nie wyobrażałam sobie mieć bikini ( nie wiedzieć czemu uważałam, że mam za duży biust i że z bikini wszystko będzie mi się wylewać). A pewnego dnia kupiłam bikini i teraz nie wyobrażam sobie mieć innego stroju ;D Uwielbiam bikini, kolorystyka - za każdym razem jak kupuję, to inne :) Kiedyś miałam taki kolor "zwierzęcy" - ni to panterka ni to tygrys, jakiś taki brązowawy - bardzo ładnie sie prezentował ;) Obecnie mam jedno czarne (z różowym kwiatkiem) i jedno żółte ( z czarnymi lamówkami). W tym roku chciałam kupić sobie jakieś w odcieniach czerwieni i ze stringami ;) ale niestety kasiorki brak :/ a poza tym znaleźć u nas strój ze stringami to nie wiem, trzeba sobie je chyba namalować :D w ogóle trudno u nas znaleźć strój z ładnie wykrojonymi figami, wszystkie jakieś takie... wieeeeelkie :/

#4 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 08 czerwiec 2007 - 09:05

Kiedyś nie wyobrażałam sobie mieć stroju dwuczęściowego...

Ja tez. Za to teraz tylko dwuczesciowe i koniec ;-)
Wczoraj kupilam fajny w paseczki :-D ale obeszlam cale centrum handl. :-|
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#5 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 08 czerwiec 2007 - 09:47

Wczoraj kupilam fajny w paseczki :-D ale obeszlam cale centrum handl. :-|

no to się chwal Madziu :) pokaż nam go tutaj :!:

ja to też przechodziłam w swoim życiu metamorfozy, jeśli chodzi o stroje kąpielowe.
najpierw tylko jednoczęściowe, bo uważałam, że jestem za gruba do dwuczęściowych. w końcu zmądrzałam. swoją drogą, nie wiem jak w takich upałach wytrzymywałam z całym zakrytym brzuszkiem ;-) potem były dwuczęściowe usztywniane, bo uważałam, że mam za mały biust do bikini. no i jakiś czas potem "dgapiłam" od mojej Ani, że jednak krój bikini też świetnie wygląda na moim "malutkim" biuście ;-) i od tamtego czasu ( czyli ok. 5, 6 lat) kupuję tylko i wyłącznie bikini, majteczki raczej niezbaudowane, niskie. kolory to przeróżne. co roku inny. obecnie mam głównie pomarańczowy (pokazałabym, ale się wstydzę ;-) ) i taki stary niebieski, ale b. go lubię. no i Marcin też. myślę o czymś nowym. już w zeszłym roku szukałam ze stringami, ale nic z tego w Polce. po prostu nie ma :roll: chyba jesteśmy jeszcze pod tym względem daleko w tyle. jak coś mi wpadnie w oko, to kupię. a jak nie, to przechodzę w tych "starych"

Diablica666, świetne te, o których myślisz :)
tylko troszkę drogie. ale co tam. raz się żyje :-D

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#6 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 08 czerwiec 2007 - 10:25

pokazałabym, ale się wstydzę

Pokazuj tu raz dwa, nie ma ze boli ;-)

W tym sezonie bedzie taki

Załączone miniatury

• IMG_0004.jpg

#7 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 08 czerwiec 2007 - 11:32

Diablica666, świetne te, o których myślisz
tylko troszkę drogie. ale co tam. raz się żyje

Dokładnie :D chociaż zastanawiam się nad tym ,mam jakies 10 kilo nadwagi i to widać co prawda w przeciągu trzech lat schudłam sporo z 76kg na 59kg ale dalej jestem pulchna ,tyle ze ten chce głównie do opalania więc mam dylemat bo boje się że bedę wygladać jak debil :roll: .Z koleji mam kolerzankę która waży 85 kg i śmiga w dwuczęściowym tyle że bioderka i uda zakrywa pareo wiec kto wie może i ja sie przemogę :)
Madziu śliczny ten strój fajne ma szorciki :mrgreen:
Dołączona grafika

#8 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 08 czerwiec 2007 - 18:42

fajne ma szorciki

ja jakoś nie przepadam za szortami, wolę mniej zabudowane majcioszki, żeby jak najwięcej opalić :D

boje się że bedę wygladać jak debil

aj tam, do opalania może być :) a jak będziesz się w nim chciała gdzieś przechadzać, to kup sobie dodatkowo pareo i z głowy :) ja zresztą zawsze jak gdzieś idę się przejść to w pareo latam :)

#9 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 08 czerwiec 2007 - 19:31

Teraz sie zastanawiam czy stanior nie jest za maly :-/
Szorciki...tak jakos mnie nalecialo <bezradny></span> przymierzalam tez bialy z normalnymi gatkami, ale wlasnie przez te gatki go nie wzielam ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#10 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 08 czerwiec 2007 - 19:44

Pokazuj tu raz dwa, nie ma ze boli ;-)

eeeeee......nie będę wklejać swoich fotek w bikini :-P
a chwilowo nie mamy aparatu, więc nie mogę cyknąć fotki samego stroju. ale jak aparat wróci z reklamacji, to Wam pokażę :)

madzia, strój ma fajny wzór, ale ja osbiście wolę mniejsze majteczki ;-)

Diablica666, nic się nie przejmuj kilogramami, na bioderka jakieś kolorowe pareo albo szorty i spokojnie możesz spacerować po plaży :)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#11 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 25 czerwiec 2007 - 13:17

Wklejam piekne stroje do poogladania ;-) beach bunny kolekcja 2007.
Fotki do powiekszenia oczywiscie ;-)

Załączone miniatury

• wholelottalove.jpg
  • lovebites.jpg
  • kickstartmyheartwhite.jpg
  • fallenangel.jpg
  • cherrypie.jpg
  • candyshop.jpg

#12 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 25 czerwiec 2007 - 14:31

beach bunny kolekcja 2007.

są cudne, można je kupić w jakimś internetowym sklepie?? ;) eh, zobaczylam na ich strone internetowa...kosztuja po 200$ ;( a jest ich tam duzo i sa po prosut boskie!! czemu u nas nie szyja takich, tylko u nas caly czas te same nudne i malo seksowne kroje :/

#13 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 25 czerwiec 2007 - 14:39

czemu u nas nie szyja takich, tylko u nas caly czas te same nudne i malo seksowne kroje :/

wlasnie...w polsce to mysle, ze jeszcze jako tako wybor jest...mozna cos trafic...ale tutaj?? za cholere nie znajdziesz nic fajnego... <bezradny></span> ani ciuchow ani butow... nic...po prostu brzydkie ciuchy sa i koniec.

#14 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 26 czerwiec 2007 - 13:59

Ja się załamałam, chciałam dzisiaj kupić jakiś strój, ale naprawdę taka wiocha, że szkoda gadać :/ o stringach to mogę sobie pomarzyć, a w ogóle chciałam jakiś ładny strój... NIE MA!! wszystkie dokładnie identyczne, nic w nich ciekawego. A więc pozostanę jednak przy moich starych, ale postaram się w trakcie roku upolować coś fajnego na allegro może ;) a tak się właśnie zastanawiam tylko czy nie kupić sobie stringów takich normalnych bezszwowych czarnych i do mojej czarnej góry będą jak znalazł i nawet nie będzie widać, że to nie stringi strojowe ;) muszę pojechać do teściowej do sklepu i wyczaić czy ma jakieś takie beż żadnych wzorków. Przynajmniej jak się rozwalą to takich za 3 zł nie szkoda :D

#15 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2192 postów

Napisano 26 czerwiec 2007 - 15:48

czemu u nas nie szyja takich, tylko u nas caly czas te same nudne i malo seksowne kroje :/

wlasnie...w polsce to mysle, ze jeszcze jako tako wybor jest...mozna cos trafic...ale tutaj?? za cholere nie znajdziesz nic fajnego... <bezradny></span> ani ciuchow ani butow... nic...po prostu brzydkie ciuchy sa i koniec.

Z tym to się zgodzę :) Nic nie ma, nawet jak ide na sklepy to nic mi się nie podoba, szukam całymi miesiącami aż w końcu nie kupię.

No a co do stroju to też bym chciała jakiś ładny sobie kupić :) ( coś takiego jak w załączniku, ale oczywiście w moim mieście to nic nie ma :/ )

Załączone miniatury

• strój.jpg

#16 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 11:54

beach bunny kolekcja 2007.

cudowne <dreams></span> ponętne, seksowne, takie inne :)
ehhh....tylko nie na nasze kieszenie... :-?

zy nie kupić sobie stringów takich normalnych bezszwowych czarnych i do mojej czarnej góry będą jak znalazł i nawet nie będzie widać, że to nie stringi strojowe ;)

no w sumie, można spróbować. ja tak nie mogę, do pomarańczowego stroju nie znajdę pasujących pomarańczowych stringów :-/

taka wiocha, że szkoda gadać :/

czyli w tym roku na pewno sobie odpuszczam strój. urklopik nad morzem krótki, przechodzę w starych, tym bardziej jak nic nie ma w sklepach.

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#17 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 27 czerwiec 2007 - 13:07

no w sumie, można spróbować. ja tak nie mogę, do pomarańczowego stroju nie znajdę pasujących pomarańczowych stringów :-/

a właśnie, że są pomarańczowe, widziałam dzisiaj :) sam też kupiłam sobie czarne i nawet pokazałam mamie i mama też mówi, że nie będzie nic widać, że to nie od stroju ;) tylko mam nadzieję, że mi się nie rozpuszczą w wodzie :D

#18 Ninde

Ninde
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 29 czerwiec 2007 - 09:34

Ostatnio poluję na bikini, którego góra jest o hawajskim kroju. Tylko nie mogę go znaleźć <bezradny></span> . Kiedyś przemknęł mi taki kostium, bodajże panna Furtado miała takowy. On jest śliczny :shock: :shock: :shock: . Tylko jest pewien problem... .
Mam pytanie. Noszę rozmiar 80D/L i nie jestem pewna, czy w takim stroju było by mi dobrze :-/
Kolejny kompleks >.< .

#19 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 30 czerwiec 2007 - 18:33

Kasiu, ja może niezorientowana, ale jak wygląda bikini o hawajskim kroju :?:

a właśnie, że są pomarańczowe, widziałam dzisiaj :)

a to b. dobry news :) trzeba poszukać, może akurat się uda dobrać kolor i tykleczek ciut się opali latem ;-)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#20 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 03 lipiec 2007 - 20:37

Ja całkiem niedawno kupiłam ten:

http://www.allegro.p... ... lla_m.html
Dołączona grafika
Dołączona grafika