Działy "Nasze fotki" oraz "Ach, co to był za dzień" są działami, do których dostępu nie mają wszyscy użytkownicy forum. Spowodowane jest to chęcią selekcji osób, które oglądają prywatne zdjęcia użytkowników.
Jak można uzyskać dostęp do działów z prywatnymi zdjęciami???
Dostęp do tych działów mogą uzyskać osoby, które są na forum co najmniej 180 dni, napisały minimum 800 postów oraz aktywnie uczestniczą w życiu forum. Po spełnieniu wszystkich 3 warunków, chętni mogą przesłać swoją prośbę o udostępnienie działów do nie(d)oceniona
Informacje dodatkowe:
Dostęp do działów "Nasze fotki" oraz "Ach, co to był za dzień" otrzymają osoby, które spełniają powyższe warunki. Dostęp ten nie jest jednak przyznawany na zawsze. Osobie, która otrzyma dostęp, a następnie nie pojawi się na forum przez okres 2 miesięcy lub pojawia się regularnie, jednak nic nie pisze będzie ten dostęp odbierany. Osoba taka może starać się o uczestnictwo po raz kolejny po trzech miesiącach aktywności na forum. Użytkownik, który nie miał nigdy dostępu, uczestniczący aktywnie w życiu forum a następnie znika i wraca na forum prosząc o dostęp, musi spełnić natomiast pierwotne założenia.
Osoby, które będą rozpowszechniać lub ujawniać na innych stronach lub forach internetowych informacje, które są zawarte w działach na zaproszenie (np. Nasze fotki) będą bez upomnienia traciły dostęp do działu oraz będą karane ostrzeżeniem.
Użytkownik, na którego koncie znajduje się ostrzeżenie o wartości 6 lub więcej, automatycznie traci dostęp działów zamkniętych dla ogółu (np. działy z fotkami).
Osoby z aktywnymi ostrzeżeniami nie mogą się ubiegać o dostęp do działów ze zdjęciami.
Po otrzymaniu dostępu do działów z fotkami, użytkownik powinien również opublikować swoje zdjęcie. Jeśli to nie nastąpi w okresie jednego miesiąca, przeprowadzona będzie selekcja osób, które nie spełnią tego warunku - wynikiem czego, będzie usuniecie nieaktywnych użytkowników z tych działów. Osoba taka nie może ubiegać się ponownie o dostęp do działu.
Wstawiając swoje zdjęcia na forum, każdy użytkownik automatycznie wyraża zgodę, na publikowanie tych zdjęć, minimum 6 miesięcy bez możliwości usunięcia bez względu na podaną przyczynę. W sprzecznych sytuacjach, Administracja forum ma prawo usunąć użytkownika wraz z jego zdjęciami, przed upływem podanego czasu.
Na wyraźną prośbę, nie wcześniej niż przed upływem 6 miesięcy od otrzymania dostępu do działu, Administracja usuwa zamieszczone zdjęcia użytkowniczek, jest to jednoznaczne z utrata dostępu do galerii . Osoba usuwająca swoje zdjęcia traci ten dostęp bezpowrotnie.
Administracja ma prawo odmówić dostępu użytkownikowi, nawet jeśli ten spełnia wszystkie wymagania.
O dostęp mogą ubiegać się tylko Kobiety.

















