Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[14.11.2oo8] Patologia czyli Piątek. ;)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
225 odpowiedzi w tym temacie

#21 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 14 listopada 2008 - 10:00

Kita, może to znak , że slubu nie mam brać <umieraam></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#22 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 14 listopada 2008 - 10:00

Kurcze, a teraz patrze, ze moj zle odlicza, o jeden dzien jest zle <bezradny></span>
Dołączona grafika

#23 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 14 listopada 2008 - 10:01

saja, jak zmieniałas avek to może jakos go usunęłaś sprawdz w profilu


tez o tym pomyslalam ale sprawdzilam i nie usunelam..

wstawilam jeszcze raz od nowa i nic ...:(

Bo własnie zauwazylam , że mojego tez nie ma


no wiec wlasnie ..
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#24 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 14 listopada 2008 - 10:01

calineczka, eee na pewno nie :-)
Dołączona grafika

#25 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 14 listopada 2008 - 10:01

Kita, szaleja suwaczki szaleją :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#26 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 14 listopada 2008 - 10:02

Wiecie co, to czasem sie zdarza z tymi suwaczkami, bo juz mi juz z dwa razy zniknal, a tego sie nie zauwaza.
Dołączona grafika

#27 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 14 listopada 2008 - 10:02

eee moze sie naprawii :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#28 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 14 listopada 2008 - 10:03

eee moze sie naprawii

moze może pozyjemy zobaczymy :lol: :lol:
Chyba czas na jakies sniadanko :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#29 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 14 listopada 2008 - 10:03

calineczka, szaleja bo do slubu coraz blizej, a u saji szaleje, bo ten czas tak szybko leci i juz tyle po slubie ;-) :-P
Dołączona grafika

#30 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 14 listopada 2008 - 10:11

dzie dzie dzień dobry ;) pięknie witam w patologiczny piątek. ;-)

Mila czekam na herbatkę. ;-)

a dla forumek tradycyjnie... <rozyczka></span> ach ale ja dobry dla was jestem szok! :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#31 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 14 listopada 2008 - 10:17

PdM, dlaczego patologiczny ?
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#32 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 14 listopada 2008 - 10:17

Mila czekam na herbatkę.

Mówisz i masz...dla Ciebie wszystko... ;-)

Załączone miniatury

  • mh15_herbata_02.jpg
  • herbata_02.jpg
  • herbata.jpg

Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#33 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 14 listopada 2008 - 10:19

Witam się z rana :* Ja kawunię już piję, Dzień Dobry TVN oglądam i widzę, że tu słoneczko chce się przebyć, ale chmurki nie pozwalają :/ Dzisiaj piątek śmignie... Ale trzeba korzystać!

#34 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 14 listopada 2008 - 10:29

Mila <piweczko1></span> (oczywiście herbata w środku). ;-)

calineczka bo takie są piątki ;) (% %) :-P

Elodi kolejna uzależniona od kawy. 8-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#35 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 14 listopada 2008 - 10:31

PdM, kawka standardowo z rana :] Bez tego nie funkcjonuje :P

#36 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 14 listopada 2008 - 10:37

calineczka bo takie są piątki ;) (% %) :-P

chyba , że tak ja tam nie wiem bo prawie w ogóle nie %%% :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#37 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 14 listopada 2008 - 10:38

Bez tego nie funkcjonuje

ja toże....ale dziś tak zimno, że chyba skuszę się na herbatkę...z cytrynką, ewentualnie czerwoną, bo lubię :-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#38 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 14 listopada 2008 - 10:40

Kahela, a jakies plany na dzisiejszy dzień ?
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#39 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 14 listopada 2008 - 10:42

calineczka, kolejny dzień świstaka... :-P

Chociaż może wezmę się za kończenie remontu w naszej sypialni...
L późno wraca ostatnio i nie ma czasu ani sił...
Trzeba jeszcze wyszlifować po cekolowaniu w rogach, pomalować i położyć panele...
Wczoraj mi pokazał jak mam szlifować, malować umiem, a położyć podłogę..? Chyba dam radę... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#40 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 14 listopada 2008 - 10:44

Wczoraj mi pokazał jak mam szlifować, malować umiem, a położyć podłogę..? Chyba dam radę... :-P

Kobieto Ty wszystko umiesz :shock: to ja Cie zatrudnie jak będe robic remont u nas w pokoju .......wiesz panele ściany
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych