wróciłam ze spacerku, fajnie było
teraz czekam na M. z obiadkiem.
Napisano 05 listopada 2008 - 15:08
w zasadzie tak, ale jak mnie najdzie ochota i jestem w pobliżu, to żadko znajdzie się jakieś wolne miejsce (przed południem mają trochę więcej luzu)to chyba plus że umawiacie sie na godzinie
Napisano 05 listopada 2008 - 15:09
Napisano 05 listopada 2008 - 15:14
Napisano 05 listopada 2008 - 15:55
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
Napisano 05 listopada 2008 - 16:01
o jaka dobra wiadomość - super ciociu po raz 10-tyja tak za 2 dni powinnam zostać poraz 10 ciocią aż niemogę się doczekać
Napisano 05 listopada 2008 - 16:19
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
Napisano 05 listopada 2008 - 17:01
Napisano 05 listopada 2008 - 17:10
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 05 listopada 2008 - 18:43
Napisano 05 listopada 2008 - 18:46
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 05 listopada 2008 - 18:49
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 05 listopada 2008 - 19:02
Napisano 05 listopada 2008 - 19:03
Napisano 05 listopada 2008 - 19:04
Napisano 05 listopada 2008 - 19:04
Same pozytywyFajnie, bede miala uslugi za frikio
![]()
![]()
Tylko pogratulowaćA ja nauczyłam się w końcu malować pazurki na czerwono!!!
Napisano 05 listopada 2008 - 19:07
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 05 listopada 2008 - 19:09
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych