Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[5.11.2008] Środa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
220 odpowiedzi w tym temacie

#101 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 15:06

Donn, co do Twojego pytania, nie, nie mam jakiegoś jednego przysmaku, który bym cały czas wcinała.

wróciłam ze spacerku, fajnie było :) przewietrzyłam się, z tatą pogadaliśmy, ruszyłam się na chwilę :)

teraz czekam na M. z obiadkiem.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#102 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 15:08

to chyba plus że umawiacie sie na godzinie

w zasadzie tak, ale jak mnie najdzie ochota i jestem w pobliżu, to żadko znajdzie się jakieś wolne miejsce (przed południem mają trochę więcej luzu)
Jestem w Peru...

#103 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 15:09

Jednak lecę na jakieś TV i może małą kimę :P Nie wyrobię przed kompem. Pa dziewczynki :*

#104 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 15:14

Elodi GRATULUJE!
Dzień jak i dzien wczesniejszy zmeczona strasznie ale wyspie sie bo jutro druga zmiana:)
Pozdrawiam gorąco:)


#105 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 15:55

Witam dziewuszki i naszego winogrono także ;-) :mrgreen:
saji 666ilonki777 poczytałam o waszych miłostkach to mi się ciepło na sercu zrobiło, :-D
Elodi, Gratulacje ładny już macie straż ;-) oby tak dalej kochana :-D
Madzia81, to ładna masz wagę moje bratowe dobijały do 18kilo, ale z czasem pozbyły się tej nadwagi, więc niema co się martwić, ważne żeby jeść dla dwóch a nie za dwóch ;-) ja tak za 2 dni powinnam zostać poraz 10 ciocią aż niemogę się doczekać :mrgreen:

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#106 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 16:01

ja tak za 2 dni powinnam zostać poraz 10 ciocią aż niemogę się doczekać

o jaka dobra wiadomość - super ciociu po raz 10-ty <ookk></span> <ookk></span> <ookk></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#107 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 16:08

heloo dziewczynki ja własnie smarze nalesniczki z jabłkami i cynamonem dla mojego R i córeczki
Dołączona grafika

#108 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 16:19

Donn, bardzo dobra, jeszcze niewiemy czy będzie chłopczyk czy dziewczynka wszyscy czekają z niecierpliwością :-D najbardziej brat i bratowa bo mają chłopca, mały ciągle mów że będzie miał siostrzyczkę, okażę się w czasie ;-) ale to jeszcze niekoniec, "przedemną" jeszcze 2 kolejne porody w stycznu (będzie dziewczynka), i w marcu (będzie chłopczyk) :-D tak to jest jak ma się big rodzinke :mrgreen:
MonikaK, ale mi smaka narobiłaś <mniami2></span>

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#109 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 17:01

Karolina86, gratuluje :mrgreen: Ja jeszcze nie jestem ciocia..
Widze wszystkie dzis szczesliwe. I Ilonka w super humorze:)
Te poczatki zwiazkow.. Pamietam swoje <dreams></span>

#110 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 17:10

Witam <hellooo1></span> ja dzis w dobrym humorku :mrgreen: jutro juz czwartek i dlugi weekend coraz blizej <jupi></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#111 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 18:43

O, dziękuję za kolejne gratulacje :) :* Tak miło się zrobiło :P
A ja w miarę wypoczęta, zaraz zmykam na kapięl (mam nadzieję, że tym razem nieco dłuższą) i do książęk, do których się nastawiam psychicznie od 17 :P Kasiurka wpadła, więc jest co odkładać <jupi></span> <jupi></span> <hura></span> <hura></span>

#112 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 18:46

jestem strasznie zmęczona a nic wyczerpujacego nie robiłam :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#113 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 18:49

<hello></span> kobietki :D powróciłam z zajęć :) jeszcze piwko po drodze zaliczyłam troche sie odstresowałam :-> no i powracam do czytania zaległości

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#114 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 19:02

Kolezanka mi paznokietki i brwi zrobila:)
Bo sie na kosmetyczke uczy. Fajnie, bede miala uslugi za frikio <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span>

#115 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 19:03

A ja nauczyłam się w końcu malować pazurki na czerwono!!!

#116 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 19:04

Alisekai, wlasnie czerwone mam :mrgreen:

#117 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 19:04

Fajnie, bede miala uslugi za frikio <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span>

Same pozytywy ;P

A ja nauczyłam się w końcu malować pazurki na czerwono!!!

Tylko pogratulować :P

#118 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 19:05

hm.. a ja pofarbowalam wloski.. juz jestem po pachnacej kapieli i teraz chwilka z wami.. misiek dzis u kolegi.. znow :P ehh
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#119 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 19:07

Mirabelka__22, Alisekai, ja na czerwono nie malujębo mnie potem trafia prze zmywaniu tego ... <bezradny></span>

ale b. chetnie oddałabym łapki w ręce specjalistki

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#120 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 19:09

nie(d)oceniona faktycznie zmywanie nie należy do przyjemności ale przyzwyczaić się można ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych