Gdzie Ty tu o starości myślisz, mając 21 latale boje sie starosci
[ Dodano: 2008-11-05, 23:59 ]
Czas spać, chociaż wcale mi się nie chce...
Napisano 05 listopada 2008 - 22:56
Gdzie Ty tu o starości myślisz, mając 21 latale boje sie starosci
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych