Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Środki czystości

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
169 odpowiedzi w tym temacie

#161 Lilly123

Lilly123
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 14 październik 2012 - 14:22

A próbowałyście naturalnych sposobów na czyszczenie mieszkania? Ja np. świeże plamy z dywanów usuwam wodą utlenioną, octu używam do mycia luster i szyb. Próbowałyście takich sposobów? A może macie swoje ekopatenty? :)

[ Dodano: 2012-10-25, 12:03 ]
Dobrym patentem jest też CYTRYNA :) Można nią z powodzeniem usunąć kamień z wanny czy umywalki, plamy z ubrań, zaschnięte resztki jedzenia ze stołu... Dużo tego :)

#162 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 31 lipiec 2013 - 14:55

Czego uzywacie do czyszczenia fug miedzy kafelkami w lazience ??
bo cos chyba grzybek mi sie pojawia ?? takie ciemne lekko w paru miejscach i nie chce zejsc
a do czysczenia kafelek by blyszczaly ???
i silikonu ? by znowu byl bialy ?? chyba ze to norma ze zołknie i trzeba wymienic ..
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#163 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4761 postów

Napisano 31 lipiec 2013 - 19:09

a do czysczenia kafelek by blyszczaly

To akurat u mnie rozwiązuje płyn do szyb, a pozostałe problemy to nie wiem :-|

#164 Basiencja

Basiencja
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 31 sierpień 2013 - 10:53

Ja do pleśni używam zawsze domestosa. Jest niezawodny, chociaż śmierdzi chlorem.

#165 konfirmata

konfirmata
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 05 wrzesień 2013 - 07:10

Tak, na takie śmierdzące, grzybowo-pleśniowe sprawy Domestos jest najlepszy! Tu akurat warto się szarpnąć i kupić oryginał, a nie made in tesco ;)

#166 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 26 wrzesień 2013 - 19:40

czym czyscic tapiecerke meblowa ?
mam na materiale naroznika pare plamek - wygladaja jakby tluste...no i nie wiem czym jej doczyscic...
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#167 lobo

lobo
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Wzrost:165
  • Włosy:ciemne
  • Stan:wolna
  • Partner:Miłosz
  • Nastrój:Brak
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 05 lipiec 2017 - 21:57

Ja coraz częściej staram się używać naturalnych takich środków czystości. 

#168 yaria

yaria
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 10:32

Moim zdaniem warto kupować na przykład proszki do prania z chemii niemieckiej...dla czego ? prosta odpowiedz  - bo są wydajniejsze od naszych proszków płynów ,które możemy kupić w supermarketach. Kiedy urodziłam synka maja znajoma przyniosła mi płyn do prania ubranek i od razu zwrócił moją uwagę bo jeszcze takiego płynu nie widziała. Płyn okazał się na tyle skuteczne, że ubranka dopierały się już  a ubranka aż tak nie były zniszczone wysokimi temperaturami  a co najważniejsze nie podrażniał skóry dziecka.  Teraz i ja regularnie zaopatruję się w tym skelpie z perfekt-haus Warszawy na Kurhan 5. 

#169 grazyna.szelak

grazyna.szelak
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 16 wrzesień 2018 - 12:42

Kupowałam niemieckie, ale jakoś wybitnej różnicy nie widziałam. Chyba, że mam porównać do proszku marki jednego z dyskontów, to owszem, różnica była naprawdę widoczna. Obecnie jednak wole płyny do prania i kapsułki do prania niż proszki, ale nie szukam już punktów oferujących niemiecką, brytyjską czy jaką tam jeszcze chemię. Kupuję surfa, wcześniej proszek, teraz już raczej płyn i kapsułki. Mój ulubiony zapach, to biała orchidea, ale to produkt do białego. Do kolorów używam zamiennie zapachów. Dopierają tak samo dobrze, a dostępne są właściwie wszędzie.

#170 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 11 luty 2019 - 09:30

Ja akurat w środki czystości zaopatruję się w dużych hurtowniach.