Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Biżuteria nazębna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 24 października 2008 - 13:23

dla mnie poracha, czesto na teledyskach wydaje mi się, że maja dziure w zebach. mało estetyczne, też wole białe ząbki

#22 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 31 stycznia 2009 - 04:14

dla mnie poracha, czesto na teledyskach wydaje mi się, że maja dziure w zebach.

podpisuję się pod tym
tragedia :roll:

#23 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 31 stycznia 2009 - 20:13

moja koleżanka ma coś o w tym stylu



Tylko ona ma mniejszą tą cyrkonię, i w neutralnym kolorze, także ledwo co ją widać
ma przepiękne zęby i super uśmiech
prawie tej 'biżuterii' nie widać, a jak się ją zobaczy to na prawdę u niej super wygląda

Bardzo neutralne

Tzn.. jakby sobie kto chciał taki księżyc palnąć jak na poprzednich zdjęciach...
;-)

Załączone miniatury

  • krysztalki_na_zeby_191.jpg

nie ma mnie tu i nie będzie.

#24 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 31 stycznia 2009 - 21:04

a to to już w ogóle ohyda....
tzw. grillz

Załączone miniatury

  • DSCN2304.jpg
  • brooke-hogan-grillz.jpg
  • 7.jpg
  • 6.jpg
  • 5.jpg


#25 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 31 stycznia 2009 - 21:50

Torii1988, kojarzy mi się to z tymi amerykańskimi raperami na teledyskach :lol:
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#26 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 31 stycznia 2009 - 21:51

tuptunio, a podoba ci się to :?:

#27 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 31 stycznia 2009 - 22:41

tuptunio, a podoba ci się to

absolutnie nie. z daleka wygląda jak aparat na zęby, a z bliska...eee szkoda słów. za chiny nie założyłabym czegoś takiego :-?
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#28 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 31 stycznia 2009 - 22:55

moja babci jest dojść sędziwa i ma koronkę i parę złotych zębów (tak jak kiedyś robiono) no i właśnie wygląda to podobanie ...ale czad moja babcia jest cool.... a poważnie tragedia tego nigdy bym nie założyła ....

#29 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 31 stycznia 2009 - 22:57

tego nigdy bym nie założyła ....

ja też nie :roll:
to wygląda śmiesznie

#30 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 01 lutego 2009 - 00:27

Nie podobają mi się ozdoby na zębach <bezradny></span> dla mnie to wygląda jakby komuś się coś z jedzenia przykleiło :-P
A nakładki,które pokazała Tori widzę 1 raz ale wyglądają strasznie :roll:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#31 Miss G

Miss G
  • Użytkownik
  • 485 postów

Napisano 01 lutego 2009 - 11:08

Okropnie to wygląda i pasuje tylko czarnoskórym raperom.
"Każdy plan można zmienić lecz wolę życie bez planu."

#32 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 01 lutego 2009 - 12:59

oj te 'nakładki' nie nie

ale te co pokazałam ja - jak najbardziej mi sie podoba
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#33 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 01 lutego 2009 - 17:06

No nie to wygląda gorzej niz złote zęby.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#34 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 01 lutego 2009 - 17:38

No nie to wygląda gorzej niz złote zęby.

chyba jednak wolałabym założyć coś takiego niż złote zęby ;-) złote zęby kojarzą mi się z ruskami i jakimiś mafiosami :lol:
Donn, z tych co wrzucałaś to te księżyce, kwiatuszki czy cuś nie podobają mi sie absolutnie, ale ten kryształek jak najbardziej. chociaż sama pewnie nie miałabym odwagi aby sobie coś takiego zrobić
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#35 mishi

mishi
  • Użytkownik
  • 378 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 10:30

A ja uważam, że kurczę nie ma co na siłę zdobyć zębów, to przesada. Ładne, czyste białe ząbki i tyle, to samo w sobie jest ozdobą. Biżuterii mówię stanowcze NIE
Bóg stworzył człowieka. Stać mnie na coś lepszego, powiedział, i stworzył kobietę...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#36 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 23:27

Mi się jakoś to nie podoba :-/
Jestem w Peru...

#37 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 04 lutego 2009 - 10:44

mishi tez uważam ze zadbane zabki to juz ozdoba i wiecej nie potrzeba.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#38 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 05 lutego 2009 - 18:03

to ludzie robią wszystko żeby im aparatu na zęby nie założyć a tamci i tak sobie złom w paszczę pchają :mrgreen:
co się dzieje! :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#39 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 10 lutego 2009 - 19:48

Ojj te nakladki to porazka <bezradny></span>
Nie, nie i jeszcze tysiac razy nie <zleee></span> <zleee></span> <zleee></span> <zleee></span>
Naprawde takie cos ludzie sobie nakladaja :?: <co></span> <hmm></span> <bezradny></span>

#40 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 10 lutego 2009 - 20:35

czasem mam wrażenie,ze ludzie robią z siebie debili :roll:
przecież takie cos to ani ozdoba,ani wyglądu nie poprawia a z daleka wyglada jak...zęby popsute <bezradny></span>

dla mnie debilizm :!:
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych