źródło: vita-dent
Czy któraś z Was ma biżuterię na ząbkach?
mi się to zaczyna podobać i zastanawiam się czy sobie tego nie zrobić
oczywiście są + i - takiej biżuterii
+ np. że w każdej chwili dentysta może to ściągnąć
+ kryształki przykleja się do szkliwa zęba w sposób całkowicie bezinwazyjny,
+ zabieg odbywa się bez wiercenia - za pomocą materiałów stomatologicznych
- biżuteria utrzymuje się na zębach od kilku miesięcy do ponad roku (szkoda, że tylko do kilku miesięcy)
- gdy usmiechamy sie z odległosci wygląda to tak, jakby w zębie był ubytek (dziura)
na zdjęciach to wygląda tak:

























