Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

damskie zegarki na ręke


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
312 odpowiedzi w tym temacie

#181 slavek44

slavek44
  • Użytkownik
  • 1 250 postów

Napisano 26 marca 2012 - 19:15

AgnieszkaT, Fajnu zegarek a najwieksza ozdoba jest bransoletka.

#182 Aniusia

Aniusia

    Aniusia

  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 09 kwietnia 2012 - 21:35

zegarek fajny :mrgreen:

mi sie podoba u kogoś jak nosi zegarek ale ja to chyba antyzegarkowa jestem :-/ kilka razy juz kupowałam i ile by nie kosztował to albo zachaczyłam bransoletka i się urywała, albo bylo cos nie tak z mechanizmem, albo non top baterie trzeba było wymieniać..no pecha mam do zegarków..ale marzy mi się taki skromniusi złoty na wąskiej złotej bransoletce <zawstydzony></span> no może kiedys.....

#183 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 09 sierpnia 2012 - 21:01

kupiłam sobie dziś zegarek identyczny jak ten pomarańczowy
ale kolor jak ten szary ;-)

Załączone miniatury

  • bez tytułu.JPG


#184 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 09 sierpnia 2012 - 21:07

Torii1988, Przepięknyyyy! <serducho></span> Gdzie można taki dostać? Jakie są jeszcze dostępne kolory? :D

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#185 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 09 sierpnia 2012 - 21:19

amoramor, no właśnie szukałam go wszędzie bo zobaczyłam na pewnej stronce za 200 zł :-/ ale nigdzie nie było nawet na allegro.
ten kupiłam w sklepie u znajomej za 25 zł (ma czarny, szary i pomarańczowy)

#186 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 10 sierpnia 2012 - 03:16

Torii, zegarek jest fajny, inny i powiem szczerze, że nie widziałam takiego. Ja bym pewnie wybrała czarny :-D

#187 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 10 sierpnia 2012 - 07:05

Torii1988 ten szary ma fajniejsze ćwieki :-P ;-) ale ogólnie mi się podoba, kiedyś coś w podobnym stylu był chyba w avonie i zwrócił moją uwagę ;-) i cena atrakcyjna ;-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#188 StokrotkaM

StokrotkaM
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 28 sierpnia 2012 - 22:06

Mnie się nie podobają te z ćwiekami :) Wolę bardziej klasyczne i eleganckie.

#189 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 29 sierpnia 2012 - 09:00

Ten na białym paseczku, chyba ma mniej ćwieków.Wydaje sie bardziej delikatny i to on wpadł mi w oko.

#190 aleks_andra

aleks_andra
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 15 września 2012 - 12:59

Moje marzenie:
Niestety na razie nie mam kasy. Ale jest piękny...

[ Komentarz dodany przez: Katarzynka89: 2012-09-15, 16:01 ]
Nie linkujemy

Załączone miniatury

  • zegarek-fossil-es2859.jpg


#191 gretka

gretka
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 19 września 2012 - 12:30

ja chyba jestem jakimś odmieńcem, bo nigdy nie nosiłam zegarka... mam dwa, ale nie noszę, jakoś mi przeszkadzają, bransoletek w sumie też nie noszę to może dlatego :) ale te co pokazujecie superowe :)

#192 Ewella

Ewella
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 04 października 2012 - 13:29

Ja mam ten sam zegarek od prawie 4 lat i jestem w nim zakochana bez pamięci:

Dołączona grafika
W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca.

#193 Rina

Rina
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 04 października 2012 - 16:27

Ewella bardzo ładny zegarek, ja mam 4 zegarki w różnych kolorach.
Jak nie miałam żadnego to teraz co chwile mam jakiś :P.
"Everybody lies"

Dołączona grafika

#194 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 04 października 2012 - 18:29

Ewella, bardzo fajny :-P Na rzemyku jest :?: Ciekawy kolorystycznie, pomysłowo wykonany :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#195 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 04 października 2012 - 18:55

pomysłowo wykonany

Zdecydowanie <ookk></span>
Delikatny a zarazem charakterystyczny. Bardzo mi się podoba.

Na rzemyku jest

Właśnie, czy dookoła dłoni jest cały z rzemyka?

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#196 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1 213 postów

Napisano 04 października 2012 - 19:24

Ewella, Fajnyyyy :lol: Nie przepadam co prawda za zegarkami - szczęśliwi czasu nie mierzą - to ten jest oryginalny :mrgreen: Aż się chyba rozejrzę za takim :mrgreen:

#197 Jula

Jula
  • Użytkownik
  • 1 273 postów

Napisano 05 października 2012 - 06:34

Ewella, bardzo fajny zegarek, podoba mi się mimo, że nie lubię takich delikatnych, a ten taki jest dla mnie. Ma coś w sobie ;-)

er3mjw4zst9mivdb.png


#198 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 05 października 2012 - 07:29

Ewella, zegarek bardzo mi się podoba ;-) Jest delikatny, ale z pomysłem. Chętnie bym taki nosiła. :-)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#199 Ewella

Ewella
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 08 października 2012 - 13:50

A dziękuję bardzo 8-)
Tak, jest na rzemyku, ale to niestety od 2 lat spory mankament, bo pasek starcza na rok, a nie jest już produkowany. Średnio raz w tygodniu szukam w necie jakichś ofert z paskami i od pół roku nic :( :( :( Można zawsze użyć zwykłego rzemyka, ale to już nie to.
Dołączę zdjęcie jak wygląda pasek z zapięciem. Niestety nie udało mi się znaleźć lepszego zdjęcia, ale liczę na waszą wyobraźnię ;)


http://img.archiwuma...o.pl/?920512302
W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca.

#200 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 08 października 2012 - 14:02

Ja mam ten sam zegarek od prawie 4 lat i jestem w nim zakochana bez pamięci:

Obrazek


Bardzo ładny,niespotykany.Pierwszy raz widzę taki na rzemyku. :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych