[12.10.2008] Niedziela
#1
Napisano 11 października 2008 - 23:58
#3
Napisano 12 października 2008 - 09:39
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#5
Napisano 12 października 2008 - 09:52
My byśmy sie dobrały. Też jestem leniem niesamowitymno i wczoraj nic nie napisałam ....
U mnie w pokoju ciemno, wieczorowo, ale należałoby odsłonić rolety i się wziąć za robienie kawy. Nie wiem co ja mam z tym wstawaniem o 11
#6
Napisano 12 października 2008 - 09:57
Humorek dopisuje i czuje, ze bedzie to b udany dzien
Wszystkim udanej niedzieli zycze :->
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#7
Napisano 12 października 2008 - 09:59
Dla mnie niedziela to tragiczny dzień, nie czuję tego weekendu, ale dzisiaj widzę, że ładna pogoda, jutro rano wstawać nie muszę, z K. się szybciej zobaczę, więc może bydzie fajno.
#8
Napisano 12 października 2008 - 10:00
Niedawno wstałam. Ostatnio coś dłuuugo śpię xD
Planuję się dzisiaj wybrać na grzybki, bo taka piękna pogoda za oknem, że żal siedzieć w domu
#9
Napisano 12 października 2008 - 10:02
Coś dawno Cię nie było
Ten tydzien byl masakryczny w pracy
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#10
Napisano 12 października 2008 - 10:02
Skąd ja to znam...Ostatnio coś dłuuugo śpię xD
Sama bym się wybrała do lasku, ale u nas z grzybkami biednie. Na śląsku podobno dużo grzybków :]Planuję się dzisiaj wybrać na grzybki, bo taka piękna pogoda za oknem, że żal siedzieć w domu
#11
Napisano 12 października 2008 - 10:02
U mnie niestety szaro-buro i wstawać się nie chce. Na szczęście to niedziela i można poleniuchować
Po południu znowu do lekarza, rokowania są dobre
#13
Napisano 12 października 2008 - 10:04
No ja mam Ci taką nadziejęale dzis bede nadrabiac :->
Kawka dla Ciebie
#14
Napisano 12 października 2008 - 10:05
tylko mocnoto trzymam kciuki Iwonka
przyda się
#15
Napisano 12 października 2008 - 10:12
Odp juz na pytanie w wywiadzie, i teraz czas na PdM :->
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#16
Napisano 12 października 2008 - 10:14
Nie ma za coElodi dziekuje za kawusie :->
Ja czuję jakiś słodki zapach z kuchni, hmm. A nic się chyba nie szykuje. Ale nic, lecę się ubrać i zrobić kawusię
#17
Napisano 12 października 2008 - 11:35
misio juz od 6 w pracy do 18
nie dobrze mi jak pomyśle że jutro szkoła i sprawdziny 2
zaraz mykam jakieś śniadanko zrobic i napisac ściągi na sprawdziany
#19
Napisano 12 października 2008 - 11:50
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













