Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[12.10.2008] Niedziela


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
217 odpowiedzi w tym temacie

#1 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 11 października 2008 - 23:58

Niedziela już...

#2 SpryCiulaaa

SpryCiulaaa
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 12 października 2008 - 09:03

Ta ostatnia niedzieeeelaaaa... ;D Hehe.. moja zaczeła się lekką zmianą planów. Chciałam pospać do 11, a tu lipa. Siostra obudziła mnie tuz przed 8 bo chciała pożyczyć sweterek i musiała zapytać o zdanie :P.
Dołączona grafika

Myśleli, że jak będe mała to będzie mniejszy problem :)

#3 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 12 października 2008 - 09:39

no i wczoraj nic nie napisałam .... a dzisiaj nie bede miała pewnie czasu .... czeka mnie maraton po uczelni w celu pozałatwiania innych papierków :/ ech ... wiedziałam że tak bedzie :roll:


<hello></span> wszystkim w ten piękny dzionek

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#4 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 12 października 2008 - 09:41

Dzień dobry
Kawka gotowa do picia
A na obiadek do teściow
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#5 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 12 października 2008 - 09:52

no i wczoraj nic nie napisałam ....

My byśmy sie dobrały. Też jestem leniem niesamowitym :)

U mnie w pokoju ciemno, wieczorowo, ale należałoby odsłonić rolety i się wziąć za robienie kawy. Nie wiem co ja mam z tym wstawaniem o 11 :/ Pół dnia mi zleciało :P

#6 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 12 października 2008 - 09:57

Dzien dobry :-> ja na nogach od 8 :-> pogoda piekna, sloneczko, zero chmurki, cieplo :-D bylam juz na spacerze. zaraz mykam na film, uwielbiam niedziele - slodkie lenistwo :mrgreen:
Humorek dopisuje i czuje, ze bedzie to b udany dzien ;-)

Wszystkim udanej niedzieli zycze :->

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#7 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 12 października 2008 - 09:59

katti, witaj kochana :* Coś dawno Cię nie było, a na Ciebie czeka pytanie w Wywiadzie :>
Dla mnie niedziela to tragiczny dzień, nie czuję tego weekendu, ale dzisiaj widzę, że ładna pogoda, jutro rano wstawać nie muszę, z K. się szybciej zobaczę, więc może bydzie fajno.

#8 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 12 października 2008 - 10:00

Ohayo!
Niedawno wstałam. Ostatnio coś dłuuugo śpię xD
Planuję się dzisiaj wybrać na grzybki, bo taka piękna pogoda za oknem, że żal siedzieć w domu :)

#9 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 12 października 2008 - 10:02

Coś dawno Cię nie było


Ten tydzien byl masakryczny w pracy :-/ wczoraj tez caly dzien mnie nie bylo od rana do nocy w domu, ale dzis bede nadrabiac :->

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#10 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 12 października 2008 - 10:02

Ostatnio coś dłuuugo śpię xD

Skąd ja to znam...

Planuję się dzisiaj wybrać na grzybki, bo taka piękna pogoda za oknem, że żal siedzieć w domu

Sama bym się wybrała do lasku, ale u nas z grzybkami biednie. Na śląsku podobno dużo grzybków :]

#11 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 12 października 2008 - 10:02

Dzień dobry :-)

U mnie niestety szaro-buro i wstawać się nie chce. Na szczęście to niedziela i można poleniuchować :mrgreen:
Po południu znowu do lekarza, rokowania są dobre :lol:
Jestem w Peru...

#12 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 12 października 2008 - 10:03

rokowania są dobre :lol:

to trzymam kciuki Iwonka <buzki></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#13 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 12 października 2008 - 10:04

ale dzis bede nadrabiac :->

No ja mam Ci taką nadzieję :D Trochę sobie odpocznij :]
Kawka dla Ciebie :D
Dołączona grafika

#14 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 12 października 2008 - 10:05

to trzymam kciuki Iwonka

tylko mocno :!:
przyda się ;-)
Jestem w Peru...

#15 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 12 października 2008 - 10:12

Elodi dziekuje za kawusie :->
Odp juz na pytanie w wywiadzie, i teraz czas na PdM :->

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#16 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 12 października 2008 - 10:14

Elodi dziekuje za kawusie :->

Nie ma za co :)
Ja czuję jakiś słodki zapach z kuchni, hmm. A nic się chyba nie szykuje. Ale nic, lecę się ubrać i zrobić kawusię :) Odpowiedź sobie w wywiadzie przeczytałam :]

#17 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 października 2008 - 11:35

hello ;) pospałam do 11 dzisiaj i się wyspałam :)
misio juz od 6 w pracy do 18 :( a wczoraj pracował do 22 ... ten to ma godziny :-/
nie dobrze mi jak pomyśle że jutro szkoła i sprawdziny 2 :-/
zaraz mykam jakieś śniadanko zrobic i napisac ściągi na sprawdziany :P

#18 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 12 października 2008 - 11:50

witam
ja juz po obiadku
teraz ide dać obiad mojemu psu
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#19 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 października 2008 - 11:50

asia21_87, gratuluje blue :* <jupi></span>

#20 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 12 października 2008 - 11:51

asia21_87, witaj widze kolejna pani blue super :lol:

ja juz po obiadku

ja jeszcze nie dopiero jedziemy na 14
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych