Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[11.10.2008] Imprezowa sobota


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
279 odpowiedzi w tym temacie

#1 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 10 października 2008 - 23:56

No to zaczynamy pełny weekend od niemiłych wieści... Pies mi się wykrwawiał przez nieuwagę brata i całe szczęście, że szybka reakcja i do weterynarza :(

#2 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 11 października 2008 - 01:17

Poczytalam troche forum ;-)
Zaleglosci mam duzo, ale moze pomalu pomalu.... ;-)

Teraz ide spac <spie1></span>

Jutro do pracki na 15.... :-/

Wieczorkiem wpadne dalej forum czytac <maniak></span> <maniak></span>

Milej sobotki <buzki></span> <buzki></span>

<byebye></span> <byebye></span>

#3 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 11 października 2008 - 01:23

Elodi, oj to nieciekawie sie weekend zaczal u ciebie,mam nadzieje ze z pieskiem bedzie wszystko dobrze <pocieszacz></span>

Madzikoj ja tez mialam spoooro zaleglosci,dzis udalo mi sie troche w pracy nadrobic bo szefa nie bylo,ale i tak nie jestem do konca w temacie <bezradny></span>

zmeczona jestem jak diabli ale jakos nie moge zasnac :-?
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#4 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 11 października 2008 - 08:25

angik1683, już wszystko w porządku :) weterynarz się spisał, co prawda cały paznokieć psa do wyrwania i przypalana tkanka, ale się już ma dobrze :] Ja po śniadanku lekkim, właśnie kawka na mnie czeka i pobuszuję trochę tutaj :D

#5 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 11 października 2008 - 08:31

Witaj Elodi, dobrze, że z pieskiem już ok.

pobuszuję trochę tutaj

ja też, bo mam zaległości od wczoraj.

Mężuś zawiózł ludzi na budowę i wrócił, ale śpi, więc mam chwilke dla siebie :mrgreen:
Jestem w Peru...

#6 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 11 października 2008 - 08:32

malutka-iwona, to kawunia i czytanko :D

#7 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 11 października 2008 - 08:33

to kawunia i czytanko

dokładnie tak :mrgreen:
Jestem w Peru...

#8 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 11 października 2008 - 08:35

Ja właśnie otrzymałam kawkę, robioną przez bratową... Do wylania niestety:P Za mocna.

#9 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 11 października 2008 - 08:37

Dzień dobry. :->

hej Elodiusz :-P hej Iwonka ;-)

Miłej i imprezowej soboty... jakieś plany macie? :->

Tradycyjnie witam was kwiatkiem. <rozyczka></span> :->
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#10 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 11 października 2008 - 08:43

Tradycyjnie witam was kwiatkiem. <rozyczka></span> :->


Witaj PdM! A ja Ciebie piwkiem :> <piwo></span>
Plany dzisiaj domowe, czekam na swojego księcia do 16, nic nie robiąc :P A potem pewnie film, chipsy i tyłek rośnie :D

#11 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 11 października 2008 - 08:46

hehe no to do tej 16... masz czas na ---> <zmywaj2></span> <sprzatanko1></span> <prasowanie1></span> <praleczka1></span> ;-)

co by tu na śniadanie sobie zrobić...? :->
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#12 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 11 października 2008 - 08:49

PdM, witaj

coś mi net fiksuje! Piszę posta, chcę wysłać a tu nie ma neta <cenzurka></span>
Jestem w Peru...

#13 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 11 października 2008 - 09:00

witam wszystkich ja tylko na chwile ;-) wieczorkiem ide na panieńskie :mrgreen: a przedtem muszę trochę poczytać materiałów na koleje zajęcia a tak mi sie nie chce ...

coś mi net fiksuje! Piszę posta, chcę wysłać a tu nie ma neta <cenzurka></span>

ja tak mam często ostatnio zdąża mi sie że co tydzień dzwonie do operatora radiówki ze nie mam neta ..... już mam dość płacę kupę kasy za to żeby sie powściekać .....

#14 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 11 października 2008 - 09:30

witam wszystkich.. troche zaleglosci mam niestey na forum... mezulek uczy sie do obrony... a ja mam troszke dzis pracy ehhh...

a tak strasznie mi sie nei chce... wczoraj w domu dopiero po 22.... ta uczelnia mnie wykonczy haha :P
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#15 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 października 2008 - 10:20

witam

ja dopiero wstałam, uwielbiam bo soboty moge dlużej pospać

zaraz biore sie za sprzątanie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#16 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 października 2008 - 10:27

<hello></span> <hello></span> <hello></span> wszystkim


znowu zła od rana ... :evil: czy od was też wymagali w domu dostępności 24/h <blabla1></span> od rana słucham ... <blabla1></span> <blabla1></span> byle do wieczora :/

właśnie! jak tam plany na sobotnią noc <zawstydzony></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#17 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 11 października 2008 - 10:54

Asia, cześć siostrunia :* Dzisiaj do 11 w sumie w łóżku leżałam, ale w sobotę można sobie pozwolić :)

nie(d)oceniona, czasami tak bywa, że rodzinka ma kiepski dzień i truje dup* przez cały dzień o byle bzdety...

A ja dostałam internet bezprzewodowy :D

#18 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 października 2008 - 10:58

Elodi, moja rodzinka ma ich stanowczo za dużo <zly></span> wiec powinnam sie już przyzwyczaić :)

nie ważne ... SOBOTA wreszcie ;)

no i bede produkować cv i lm dzisiaj :)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#19 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 11 października 2008 - 11:12

Witam sie poludniowo juz :-)

U mnie piekne sloneczko za oknem <sloneczkoo></span> <sloneczkoo></span> <sloneczkoo></span>

ja dopiero sniadanie jem :oops: , ale w koncu to sobota, to sie dluzej pospalo, wczoraj pozno z kina wrocilismy, a pozniej jeszcze TV ogladalismy :mrgreen: . A co do filmu "Kobiety", to tak jak obiecalam zdaje relacje (nie bedzie dluga): film nudny, w ogole nie smieszny, od poczatku bylo wiadomo w sumie ja sie wszystko potoczy, jednowatkowy, na 10 punktow dalabym moze 3, ale to i tak ocena zawyzona, chyba ze wzgledu na przepyszne naczosy, ktore wtedy jadlam :-P , to przycmily mi troche niedoskonalosc tego filmu ;-) Nie polecam :!:

Dzisiaj zapowiada sie wieczorem impreza, bo najpierw idziemy wieksza ekipa na mecz, a potem na jakas impreze <tancze></span> <tuptup></span>
Dołączona grafika

#20 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 października 2008 - 11:37

Witajcie :-)

Ale pięknie dziś słoneczko świeci - dziś moje imieninki <tanczy7></span> więc zapraszam na sałatke owocową...i na winko :mrgreen:
postanowiłam dziś zrobic sama pizze - taka domowa :mrgreen: zawsze ktoś robił ciasto a ja reszte...a dziś sama ciasto robie mam nadzieje, że mi wyjdzie :-D

doładowałam dziś telefon a tu sms przychodzi, że dostałam dodatkowe 2 godziny na rozmowy - ale super prezent :mrgreen: już dzwoniłam do siostry zobaczyć czy połknie co z karty i czy to nie ściema ale nie ściema mam darmowe minuty <jupi></span> niby nic a mnie to ucieszyło :-)

częstujcie sie... :mrgreen:

Załączone miniatury

  • 1177601935_wino4www.sxc.hu.jpg
  • salatka_owocowa_popup.jpg

...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych