[11.10.2008] Imprezowa sobota
#1
Napisano 10 października 2008 - 23:56
#2
Napisano 11 października 2008 - 01:17
Zaleglosci mam duzo, ale moze pomalu pomalu....
Teraz ide spac
Jutro do pracki na 15....
Wieczorkiem wpadne dalej forum czytac
Milej sobotki
#3
Napisano 11 października 2008 - 01:23
Madzikoj ja tez mialam spoooro zaleglosci,dzis udalo mi sie troche w pracy nadrobic bo szefa nie bylo,ale i tak nie jestem do konca w temacie
zmeczona jestem jak diabli ale jakos nie moge zasnac
#4
Napisano 11 października 2008 - 08:25
#5
Napisano 11 października 2008 - 08:31
ja też, bo mam zaległości od wczoraj.pobuszuję trochę tutaj
Mężuś zawiózł ludzi na budowę i wrócił, ale śpi, więc mam chwilke dla siebie
#6
Napisano 11 października 2008 - 08:32
#7
Napisano 11 października 2008 - 08:33
dokładnie takto kawunia i czytanko
#8
Napisano 11 października 2008 - 08:35
#9
Napisano 11 października 2008 - 08:37
hej Elodiusz
Miłej i imprezowej soboty... jakieś plany macie? :->
Tradycyjnie witam was kwiatkiem.
#10
Napisano 11 października 2008 - 08:43
Tradycyjnie witam was kwiatkiem.
:->
Witaj PdM! A ja Ciebie piwkiem :>
Plany dzisiaj domowe, czekam na swojego księcia do 16, nic nie robiąc
#11
Napisano 11 października 2008 - 08:46
co by tu na śniadanie sobie zrobić...? :->
#12
Napisano 11 października 2008 - 08:49
coś mi net fiksuje! Piszę posta, chcę wysłać a tu nie ma neta
#13
Napisano 11 października 2008 - 09:00
ja tak mam często ostatnio zdąża mi sie że co tydzień dzwonie do operatora radiówki ze nie mam neta ..... już mam dość płacę kupę kasy za to żeby sie powściekać .....coś mi net fiksuje! Piszę posta, chcę wysłać a tu nie ma neta
#14
Napisano 11 października 2008 - 09:30
a tak strasznie mi sie nei chce... wczoraj w domu dopiero po 22.... ta uczelnia mnie wykonczy haha
#16
Napisano 11 października 2008 - 10:27
znowu zła od rana ...
właśnie! jak tam plany na sobotnią noc
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#17
Napisano 11 października 2008 - 10:54
nie(d)oceniona, czasami tak bywa, że rodzinka ma kiepski dzień i truje dup* przez cały dzień o byle bzdety...
A ja dostałam internet bezprzewodowy
#18
Napisano 11 października 2008 - 10:58
nie ważne ... SOBOTA wreszcie
no i bede produkować cv i lm dzisiaj
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#19
Napisano 11 października 2008 - 11:12
U mnie piekne sloneczko za oknem
ja dopiero sniadanie jem
Dzisiaj zapowiada sie wieczorem impreza, bo najpierw idziemy wieksza ekipa na mecz, a potem na jakas impreze
#20
Napisano 11 października 2008 - 11:37
Ale pięknie dziś słoneczko świeci - dziś moje imieninki
postanowiłam dziś zrobic sama pizze - taka domowa
doładowałam dziś telefon a tu sms przychodzi, że dostałam dodatkowe 2 godziny na rozmowy - ale super prezent
częstujcie sie...
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty














