Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Lubicie robić zakupy w hipermarketach?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#81 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 19:53

W Biedronce można już płacić mobilnie,
niech sobie terminale płatnicze wprowadzą a nie kombinują od końca :/ 

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#82 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 19:55

niech sobie terminale płatnicze wprowadzą a nie kombinują od końca :-/

To właśnie jest najgorsze, że tam kartą nie można płacić. Dlatego ja do Biedronki rzadko chodzę, bo często nie noszę przy sobie gotówki a np. nagle mama dzwoni, żebym zrobiła zakupy

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

#83 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 20:01

Nie będę oryginalna, najbardziej lubię robić zakupy w Biedronce.

Pasuje mi ich asortyment i nie nacięłam się na niczym praktycznie...

Lubię też Lidla.

Nie przepadam natomiast za Polo, bo kilkakrotnie złapałam się na tym, że oszukują na cenie - inna na regałach, inna przy kasie i kilkakrotnie zdarzyło mi się, że towar był nieświeży - nie wiem czy to kwestia Polo ogólnie, czy tego konkretnego, który mam najbliżej.

Nie ma to jednak znaczenia, bo opinię sobie wyrobiłam... :-P

Przed świętami - Tesco, bo jest całodobowe

Jadę na zakupy koło 1-2 w nocy i mam spokój ...

Nienawidzę sklepów przed świętami.

Ludzie ganiają po sklepie z obłędem w oczach, co chwilę ktoś na mnie wpada, a ja mam ochotę przegryźć mu tętnicę... <ciah>

Dlatego jak święta, to tylko Tesco nocą ;-)

To właśnie jest najgorsze, że tam kartą nie można płacić.
fakt, ale bankomaty przy Biedrze "bezprowizyjne" (prawie wszystkie), więc po prostu wypłacam kasę bezpośrednio przed zakupami. ;-)

Choć nie powiem - bardzo chciałabym, żeby można było płacić kartą i irytuje mnie, że zaczęli od doopy strony i wymyślili płatność telefonem :roll:

Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#84 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 20:04

Najlepszy plus tych sklepow - nikt mnie nie pogania. Choc ja z zasady i tak wiem co mam kupic, nie  stoje przy ladzie i nie zastanawiam sie godzine, wiem ze dziewczyny musza sie uwijac i sa tez padniete ( mowie o naszym osiedlowym sklepie ) ale wole sobie jednak  polazic naspokojnie 

Ostatnio coraz czesniej jestem w Biedronce i delikatesach. Ciekawa jestem tego netto , ktore szybko sie buduje

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#85 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3547 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 20:05

Kiedys lubiłam. Jak mieszkaliśmy w Wawie to każde zakupy - carrefour. Za to u mnie w mieście do niego nie chodzę bo jest różnica (o dziwo)  Czasami śmigamy do Lidla (słodycze) , Kauflandu (nabiał)  i Stokrotki (a tu róźnie). Biedronka mi nie podeszła i omijam ją szerokim łukiem. Za to do Tesco to już jak muszę, ale G. rano przed pracą więm że tam lata.

Co zauważyłam to ser żółty, który kupowałam w Stokrotce mam o wiele tańszy w osiedlowym sklepiku. Aaa no a warzywka to albo targ albo osiedlowy zieleniak:D

Użytkownik AgnieszkaT edytował ten post 05 listopad 2013 - 20:06

#86 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7112 postów

Napisano 06 listopad 2013 - 07:00

Nie przepadam natomiast za Polo, bo kilkakrotnie złapałam się na tym, że oszukują na cenie - inna na regałach, inna przy kasie i kilkakrotnie zdarzyło mi się, że towar był nieświeży - nie wiem czy to kwestia Polo ogólnie, czy tego konkretnego, który mam najbliżej.

Nie ma to jednak znaczenia, bo opinię sobie wyrobiłam... :-P

Z tego powodu Polo nie polecam. W moim rodzinnym mieście sprzedawali nieświeży towar a przy kontroli z sanepidu przerzucali ten towar do drugiego Polo :roll:

fakt, ale bankomaty przy Biedrze "bezprowizyjne" (prawie wszystkie), więc po prostu wypłacam kasę bezpośrednio przed zakupami.

Ja już się do tego przyzwyczaiłam :)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#87 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 06 listopad 2013 - 07:44

Przychylam się- często robię zakupy w Biedrze, i tanio, i znajdę to, co chcę, tylko właśnie brak płatności kartą mnie irytuje. Dobrze, że bankomaty jednak są obok. Lidla też lubię, można tam znaleźć produkty bardziej specyficzne, jakieś wyszukane.

Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#88 Jula

Jula
  • Użytkownik
  • 1273 postów

Napisano 06 listopad 2013 - 09:13

Najlepszy plus tych sklepow - nikt mnie nie pogania

Też mi się to podoba. Chociaż jak jestem z D. to on mnie nieludzko pogania i wtedy to koszmar :lol: 

Choc ja z zasady i tak wiem co mam kupic, nie  stoje przy ladzie i nie zastanawiam sie godzine,

To ja jestem przeciwieństwem. Nigdy nie wiem co mam kupić. Niby w domu sobie przemyślę i czasami zapiszę, ale w sklepie wszystko idzie w niepamięć  :roll:

tylko właśnie brak płatności kartą mnie irytuje

Mnie też to denerwuje w Biedronce. Kiedyś zrobiliśmy dość spore zakupy z D. i nie wiedziałam, że kartą nie można płacić bo dość rzadko tak byłam i cofka przy kasie. Wyszliśmy ze sklepu z niczym, bo bankomat przy wejściu nie działał  :roll:

Ostatnio zaczęłam chodzić do Intermarche, chociaż wydaje mi się, że tam drogo jest w porównaniu do innych sklepów. Teraz przyjęłam taką taktykę, że sprawdzam fajne oferty w tych gazetkach promocyjnych, które zbieram namiętnie ostatnio i biegam od sklepu do sklepu. 

Nina zadowolona bo ma mega spacerki  :mrgreen:

er3mjw4zst9mivdb.png

#89 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 06 listopad 2013 - 11:26

mnie draznia ludzie w hipermarketach , stoja na srodku alejki z wozkiem , albo roia sztuczny tłok. teraz jest w nich mniej ludzi ,  nie ma takich kolejek przy kasach , lepiej jest poukladany towar; bo wiekszosc robi zakupy w dyskontach.  

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#90 iwonaryki

iwonaryki

Prawdziwa miłość , nie zna granic .

• Użytkownik
  • 1560 postów
  • Lokalizacja..
  • Wzrost:170
  • Włosy:Są jakie są :-p
  • Stan:Żoneczka.
  • Partner:Mój kochany Mąż :*
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 06 listopad 2013 - 12:32

My to zazwyczaj wieczorami robimy zakupy zabieramy dzieci i ja chodzę z naszym synkiem , a mój mąż siedzi w samochodzie z naszymi córeczkami ogólnie to jeździmy do biedronki a są u nas aż dwie , jest też tesco .. ale tam tylko kupujemy pampersy i mleko dla dziewczynek , teraz budują intermrsche nie wiem po co i kto tam będzie przyjeżdżał 

Synek 13 lat , córeczka 7 lat , córeńka 6 lat .
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc
iv09vcqgirxd72tg.png
28.09.2013r. Ślub Cywilny ❤❤❤ .
26.11.2017r . Ślub Kościelny ❤❤❤.

#91 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 06 listopad 2013 - 13:44

Ja lubię robić zakupy w Biedronce, Lidlu, Polo Markecie, Carrefourze i Kauflandzie.

Mam swoje ulubione produkty w każdym sklepie. Często kupuję rzeczy z promocji.

Nie lubię Tesco- nie ma działu z odzieżą i jakoś mi nie po drodze do tego sklepu.

Ostatnio zaczęłam chodzić do Intermarche, chociaż wydaje mi się, że tam drogo jest w porównaniu do innych sklepów.

Ja też tak sądzę. 

Ciekawa jestem tego netto , ktore szybko sie buduje
U mnie Netto jest spoko. ;) Czasami mają fajne promocje na różne rzeczy dla zwierząt czy dla domu ;)

nixqp2.png

#92 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 09 listopad 2013 - 09:56

Czasami mają fajne promocje na różne rzeczy dla zwierząt czy dla domu
o tak mam np kupione tam foremki do dadeczek .

dawno w auchanie nie bylam,

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#93 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 15:28

Ja lubię jak mam dużo czasu. Niestety tego typu sklepy zawsze powodują, że kupi się coś co nie do końca nam jest potrzebne. Jest tyle kuszących okazji, że przechadzając się między półkami zawsze coś wpadnie w oko. Szczególnie jeśli chodzi o produkty promocyjne (nie spożywcze).

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

#94 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 17:26

A ma ktoras u siebie Kefirek ? bo ponoc maja budowac u nas

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#95 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 14 listopad 2013 - 00:29

Kefirek

Pierwsze słyszę :P

Rzadko robię zakupy w hipermarketach. Są za duże, spędzam w nich za dużo czasu i nachodzić się trzeba też za dużo :P Raz na jakiś czas wybieram się do Reala, bo mam go po drodze do domu, ale tylko wtedy, jeśli akurat mam w planach większe zakupy albo muszę kupić coś, o czym wiem, że nie znajdę tego w Netto czy Biedronce, gdzie zazwyczaj robię zakupy.

#96 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 13:32

Od jakiegoś czasu nie robię zakupów w dużych marketach.Bywało,że jednorazowo zostawiało się około 200zł .Teraz robię zakupy w mniejszych sklepach i jednak patrzę co ile kosztuje.Staram sie robić przemyslane zakupy.

#97 ChocoBounty

ChocoBounty
  • Użytkownik
  • 47 postów

Napisano 16 październik 2017 - 15:09

Ja tez robie przemyślane zakupy mimo tego ,ze kupuje w dużych sklepach i m.in . w Biedronce . Tutaj głównie mrożonki , mleka , kasze ,ryże i słodycze . Kupuje też jeszcze kawy i słodycze .Np bardzo lubię ciastka Paryskie delicje . Były tak pyszne ,ze w ustach sie rozpływały .  Jednak od kiedy kupiłam je do pracy , są jakieś inne . Za słodkie , czekolada się kruszy . Znacznie zmieniła się jakość tych ciastek . jadła któraś moze wcześniej te ciastka i teraz ? ma tez któraś porównanie > 

#98 asia98

asia98
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 31 październik 2017 - 12:17

Nie przepadam. Unikam tłoków i hałasu ;) Staram się robić zakupy nie w godzinach szczytu.

#99 ania12

ania12
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 21:35

Na większe zakupy, to najlepsze wyjście, choć lepiej unikać godzin szczytu.

#100 słodycz

słodycz
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 16 listopad 2017 - 08:55

A my staramy się odchodzić od zakupów w dużych sklepach i kupujemy dużo w sklepach ekologicznych, jednak zdrowa żywność inaczej smakuje:)