Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pierścionki zaręczynowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1190 odpowiedzi w tym temacie

#161 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 24 marca 2008 - 22:18

ja tam mode mam tam gdzie światło nie dochodzi :P po prostu nie trawie złota..nie znosze go :P a te białe jak srebro wygląda a srebro kocham i dlatego na białe złoto ( jesli juz musi to byc koniecznie złoto) bym sie zgodziła ( pozatym srebro sniedzieje...a białe złoto ...nie wiem :P)

#162 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 24 marca 2008 - 22:29

Ja złota nie znoszę ale obrączka musi być złota i koniec.
Troszkę głupio to wygląda, bo całą biżuterię mam srebrną a obrączkę z pierścionkiem złotą.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#163 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 24 marca 2008 - 23:27

moja kumpela ma obrączkę z białego złota i wygląda to jak zwykła srebrna :-/


No i w porządku, ja też w tym nic złego nie widzę :) Oglądaliśmy z Piotrkiem obrączki niedawno i spodobały nam się takie właśnie z białego złota. Pani w sklepie powiedziała, że nie niszczą się szybciej, bo to takie samo złoto, tylko inny kolor ma ;-) I u tego jubilera można stale obrączki przynosić do "odnowienia", więc chyba raczej nie będzie problemów :)

#164 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 25 marca 2008 - 00:12

moja kumpela ma obrączkę z białego złota i wygląda to jak zwykła srebrna :-/


hmm.. a to dziwne.. moze rzeczywiscie ma srebrne :P . ja mam pierscionek zareczynowy z bialego zlota i widzę różnicę, miedzy nim a srebrnymi :-)

#165 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1 419 postów

Napisano 25 marca 2008 - 07:01

muuuusi byc białe a do białego najlepiej pasuja kamyki niebieskie, zielone i czerwone (szafiry, rubiny i szmaragdy ) dlatego diamentow nie wymagam moga byc te tansze odpowiedniki hehehehehe ale

Hehehe widzę że mam z madeaśną podobny guścior :-P
Ja tam lubię cyrkonie ,diamentów nie wymagam.I jak miałabym dostać pierścionek to moje kochanie wie że tylko białe złoto(żółtego nie trawię) i najlepiej z rubinem :-) (kamień mojego znaku zodiaku ,ponoć przynosi szczęście :-) ) ale prawda jest taka że nawet z posrebrzanego pierścionka z byle jaką cyrkonią się ucieszę :-D
Dołączona grafika

#166 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 25 marca 2008 - 07:09

Ja złota nie znoszę ale obrączka musi być złota i koniec.

popieram, nie wyobrazam sobie zeby moglo byc inaczej.
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#167 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 25 marca 2008 - 08:29

zaręczynowy mam z białego złota z malutkim diamencikiem, nie wygląda jak zaręczynowy bo jest malutki i skromny, ale ja takie właśnie lubię i nie chciałabym innego, bo nie lubie kapiącej przepychem bizuterii, obraczka jak dla mnie też tylko z białego złota, nie lubię zółtego bo ze starociami mi się kojarzy, ale przeszły by wstawki żółte

#168 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 25 marca 2008 - 09:19

moja bratówka pierścionek zaręczynowy też ma z białego złota, bo nie lubi żółtego, ale obrączki mają pomieszane białe z zółtym, jakiś kompromis musiał być :-P

#169 Mija

Mija
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 25 marca 2008 - 09:28

Ja dostałam od A. pierścionek z żółtego złota z diamentem, jest śliczny :-) Choć wiem że jak bym miała sama wybrać wybrałabym pewnie z jakimś tańszym kamieniem bo to dla mnie bez różnicy. Jeśli chodzi o obrączki które właśnie szukam to będę tradycyjne złote.
Dołączona grafika


Dołączona grafika

#170 smerfetkahh

smerfetkahh
  • Użytkownik
  • 1 292 postów

Napisano 25 marca 2008 - 23:07

Ale moim zdanie obraczka musi byc z zoltego zlota bo biale to ja nosilam sobie tak za panien ki nawet bo mise podobaly

#171 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 25 marca 2008 - 23:09

nie kieruje sie tym co się powinno, jaka jest opinia publiczna, tylko tym, co mi się podoba, bo przecież to ja mam tą jakąś obrączkę nosić całe życie

#172 smerfetkahh

smerfetkahh
  • Użytkownik
  • 1 292 postów

Napisano 25 marca 2008 - 23:14

niki,ja wyrazilam swoje zdanie dla mnie mozesz nawet drawniane miec.
Sa gusta i gusciki kiedys tylko zlote mieli.

#173 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 25 marca 2008 - 23:18

smerfetkahh, przecież moja wypowiedz nie jest skierowana przeciwko Tobie, tylko napisałam co uważam na temat obraczek. jezeli komuś się podoba złota obrączka to ok, przeciez nie na moim palcu to bedzie i kazdy może wybierać coś dla siebie. po to tyle mozliwości u jubilera, a każda obraczka jest wyjątkowa, bo jest dowodem miłosci

#174 smerfetkahh

smerfetkahh
  • Użytkownik
  • 1 292 postów

Napisano 25 marca 2008 - 23:26

nO WLASNIE MASZ RACJE :-D

#175 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 25 marca 2008 - 23:31

tak przy okazji wyczytałam fajowe artykuły o historii obrączek, że np kiedyś nosiły je tylko kobiety, a kolisty kształt symbolizuje wieczność, bo nie ma początku ani końca

#176 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 26 marca 2008 - 08:37

kiedyś nosiły je tylko kobiety, a kolisty kształt symbolizuje wieczność, bo nie ma początku ani końca


Bardzo ciekawe, nie wiedziałam ;-)
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#177 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 27 marca 2008 - 02:10

o kolistosci kiedys cos katechetka na religii jeszcze w podstawówce własnie tłumaczyła ze dlatego...ale ze nosiły tylko kobitki to nie wiedziałam :) co jeszcze fajowego niki znalazłas o obrączkach :?: temat w sam raz jest a z checia pewnie i reszta kobitek by sie dowiedziała :D ja to lubie takie ciekawosci :P

#178 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 27 marca 2008 - 10:09

No to kolejna dla mnie bee ciekawostka:
We Włoszech diament zaręczynowy był uznawany jako symbol mowiący o zgodzie między żoną a mężem i o władzy mężczyzny.

W grecji faceci mają złote obrączki,a kobiety srebrne, żeby wykazać wyższość mężczyzny

W innych krajach obrączkę nosi się na lewej ręce, u nas oznacza to żałobę

#179 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 29 marca 2008 - 11:38

W innych krajach obrączkę nosi się na lewej ręce, u nas oznacza to żałobę

u nas obrączka jest na prawj dłoni a pierścionek zaręczynowy? powinien być na prawej czy lewej?
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#180 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 29 marca 2008 - 11:45

z tego co pamietam na prawej- przynajmniej do ślubu





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych