Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pierścionki zaręczynowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1190 odpowiedzi w tym temacie

#141 izi1

izi1
  • Użytkownik
  • 163 postów

Napisano 08 lutego 2008 - 13:34

hehehehe mi tez ze leze na taaakiej góóórze srebra i złota....i bawie sie kamieniami szlachetnymi ze ze przymierzam jakies wydziwione naszyjniki, tiary i inne dziwactwa ktorych sie na codzien nie nosi

to bardzo milo ze masz takie pozytwyne sny, ja moich tak nie traktuje bo jak moga sie podobac komus sny o pracy. oczywście na prace nie nerzekam ale w ciagu dnia mam jej dosyc więc w nocy moglabym miec inne sny ;-)
Izka

#142 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 22 marca 2008 - 19:59

Mam pytanko odnosnie kamienia znajdujacego sie w pierscionku zareczynowym.Czy wg. was musi byc to diament :?: czy wystarczy cyrkonia :?:

#143 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 22 marca 2008 - 20:20

mi wystarczy cyrkonia,albo jakiś inny ametyst mi sie bardzo podoba
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#144 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 22 marca 2008 - 21:13

Mam pytanko odnosnie kamienia znajdujacego sie w pierscionku zareczynowym.Czy wg. was musi byc to diament :?: czy wystarczy cyrkonia

wedlug mnie zalezy to tylko od funduszy ;-)

#145 smerfetkahh

smerfetkahh
  • Użytkownik
  • 1 292 postów

Napisano 22 marca 2008 - 21:30

hmmm <hmm></span> ja tam sie nie chwale,ale ja zareczynowy mam z diamentami :-P ale jak zobaczylam cene to mylslam ze zabije mezusia :shock:
Obraczki tez kupil z diamentami bo ja mam male trzy za moja sama obraczke zaplacilismy ponad 2tys zloty a za meza 600zl takze jest roznica :-/
Ja osobiscie bym tyle nie placila,bo to sie niczym nie rozni tylko dla samej siebie sie wie,mi akurat obraczki fundneli tescie :-P

[ Dodano: 2008-03-22, 21:32 ]
sorki mniej troche :-/ chyba przesadzilam,ale maz mowi,ze nie daw tysiace no,ale prawie :-D

#146 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 22 marca 2008 - 23:59

ja cyrkoni nie chce :P ale diamentow nie wymagam :) dla mnie moze byc nawet kryształ górski albo aqwamaryn :P

#147 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 23 marca 2008 - 10:06

Ja mam cyrkonie :-P

#148 Pachulka

Pachulka
  • Użytkownik
  • 853 postów

Napisano 23 marca 2008 - 11:06

a mi się zawsze marzył pierścionek z szafirkiem:D :->
Od aniołka mam skrzydełka... lecz diabełek dał mi charakterek :D

Dołączona grafika

#149 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 23 marca 2008 - 11:40

Pachulka mi też sie szafir bardzo podoba albo szmaragd :-D
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#150 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 23 marca 2008 - 22:14

ja mam cyrkonie i nie przeszkadza mi to, że nie jest z diamentem ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#151 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 24 marca 2008 - 09:12

ja mam cyrkonie i nie przeszkadza mi to, że nie jest z diamentem

u mnie tak samo :) poza tym, jakie znaczenie ma kamień w pierścionku ? chyba powinno się zwracać uwage na uczucia, a nie na cene pierścionka :roll:

#152 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 24 marca 2008 - 10:37

A ja prawdę powiedziawszy, nie wiem, co mam w pierścionku :P Chyba cyrkonię. Ale to dla mnie bez znaczenia.

#153 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 24 marca 2008 - 16:26

dla mnie cena jest bez roznicy :) ale lubie ładna bizuterie :P i jesli miałabym nosic cos do konca zycia to chciałabym zeby mi sie to podobało :D nie musi byc diament ale lubie kamyki :D no i bron boze nie moze to byc pierscionek z zółtego złota <bezradny></span> muuuusi byc białe :P a do białego najlepiej pasuja kamyki niebieskie, zielone i czerwone :D (szafiry, rubiny i szmaragdy :P) dlatego diamentow nie wymagam :D moga byc te tansze odpowiedniki hehehehehe :D ale z cyrkonii uciesze sie rownie bardzo :mrgreen: byle nie zółte złoto :P bo odesle do sklepu razem z delikwentem :-P :-P

#154 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 24 marca 2008 - 18:58

Oj ja żółtego też nie lubię. Ale mój delikwent wiedział :mrgreen: Ostatnio mój kolega się upierał, że pierścionek zaręczynowy MUSI być z żółtego złota, ale dla mnie to bez sensu <bezradny></span>
Ja to nawet obrączki bym chciała z białego.

#155 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 24 marca 2008 - 19:01

Ja to nawet obrączki bym chciała z białego.

ja tyż :P

#156 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 24 marca 2008 - 19:01

też miałam napisac że musi byc z białego złota,jakies takie ładniejsze jest :-D Nymphadora też chce obrączki z białego
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#157 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 24 marca 2008 - 21:46

moja kumpela ma obrączkę z białego złota i wygląda to jak zwykła srebrna :-/ chyba szybciej się niszczą, rysują itd. <bezradny></span> już ładniejsze są w połączeniu z żółtym złotem ;-) brat takie ma i są bardzo ładne :)

#158 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 24 marca 2008 - 21:47

jak juz bym sobie zamawiała to na bank by nie wyglądała jak zwykła :mrgreen: a co do tego ze jak srebrna :P to co :P kooocham srebro :D ostatecznie zgodziłabym sie na zółto-złote wstawki jakies :P

#159 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 24 marca 2008 - 22:03

ja mama pierścionek zaręczynowy z brylancikiem- malutkim bo malutkim ale jest. Kochanie się uparło na taki pierścionek, jest z żółtego złota. Obrączka też, nie wyobrażam sobie obrączek srebrnych i w dodatku z kamieniami. Kicz dla mnie i w dodatku nie wiadomo czy to obrączka czy pierścionek.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#160 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 24 marca 2008 - 22:06

od dawien dawno było jest (może i będzie) że obrączki są złote....teraz moda przyszła na białe złoto <bezradny></span> czy obrączki srebrne <bezradny></span>





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych