to bardzo milo ze masz takie pozytwyne sny, ja moich tak nie traktuje bo jak moga sie podobac komus sny o pracy. oczywście na prace nie nerzekam ale w ciagu dnia mam jej dosyc więc w nocy moglabym miec inne snyhehehehe mi tez ze leze na taaakiej góóórze srebra i złota....i bawie sie kamieniami szlachetnymi ze ze przymierzam jakies wydziwione naszyjniki, tiary i inne dziwactwa ktorych sie na codzien nie nosi
Pierścionki zaręczynowe
#141
Napisano 08 lutego 2008 - 13:34
#142
Napisano 22 marca 2008 - 19:59
#143
Napisano 22 marca 2008 - 20:20
#144
Napisano 22 marca 2008 - 21:13
wedlug mnie zalezy to tylko od funduszyMam pytanko odnosnie kamienia znajdujacego sie w pierscionku zareczynowym.Czy wg. was musi byc to diament
czy wystarczy cyrkonia
#145
Napisano 22 marca 2008 - 21:30
Obraczki tez kupil z diamentami bo ja mam male trzy za moja sama obraczke zaplacilismy ponad 2tys zloty a za meza 600zl takze jest roznica
Ja osobiscie bym tyle nie placila,bo to sie niczym nie rozni tylko dla samej siebie sie wie,mi akurat obraczki fundneli tescie
[ Dodano: 2008-03-22, 21:32 ]
sorki mniej troche
#146
Napisano 22 marca 2008 - 23:59
#147
Napisano 23 marca 2008 - 10:06
#149
Napisano 23 marca 2008 - 11:40
#151
Napisano 24 marca 2008 - 09:12
u mnie tak samoja mam cyrkonie i nie przeszkadza mi to, że nie jest z diamentem
#152
Napisano 24 marca 2008 - 10:37
#153
Napisano 24 marca 2008 - 16:26
#154
Napisano 24 marca 2008 - 18:58
Ja to nawet obrączki bym chciała z białego.
#155
Napisano 24 marca 2008 - 19:01
ja tyżJa to nawet obrączki bym chciała z białego.
#156
Napisano 24 marca 2008 - 19:01
#157
Napisano 24 marca 2008 - 21:46
#158
Napisano 24 marca 2008 - 21:47
#159
Napisano 24 marca 2008 - 22:03
#160
Napisano 24 marca 2008 - 22:06
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Pierścionki |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
















