Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pierścionki zaręczynowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1190 odpowiedzi w tym temacie

#201 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 09 kwietnia 2008 - 17:38

My kilka razy bylismy u jubilera i ogladalismy, czasem tez w internecie ;-) Ale pierscionek Wojtek wybral sam i jestem bardzo zadowolona. Z rozmiarem bylo troche smiechu bo kiedys mu powiedzialam, ze chyba mam 12 :-P a kierowalam sie tym, ze zawsze duzo ich bylo, no i kupil 12 i okazal sie sporo za luzny :-P Poszlismy zmniejszyc, ale okazalo sie, ze potrzebuje 9 :shock: :-P Na szczescie byl taki sam i zostal wymieniony :mrgreen:

#202 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 09 kwietnia 2008 - 17:42

Madzik :), mi sie podoba cos takiego jak masz w suwaczku :-)
hmmm chyba taki :roll: no w kazdym razie cos podobnego
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#203 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 14 kwietnia 2008 - 13:47

Dziewczyny jestescie teraz w temacie to powiedzcie mi na ktorym palcu nosi sie pierscionek zareczynowy bo kumpel poprosil mnie zebym pomogla mu wybrac pierscionek dla jego dziewczyny i nie wiemy na ktoiry palec a ja musze dowiedziec sie jeszcze w jakis sposob jaki ona ma rozmiar... :-? heh pomozcie !!!!!!

#204 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 14 kwietnia 2008 - 13:49

na tym, na którym później będzie obrączka, ewentualnie na środkowym :)

#205 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 14 kwietnia 2008 - 13:51

Olciiia, dokładnie tak jak napisała Magdaru, na tym co potem obrączka :-) i na prawej ręce :mrgreen:

#206 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 14 kwietnia 2008 - 14:13

W sumie słyszałam różne wersje, ale ja zgadzam się, że serdeczny prawej ręki :)

#207 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 14 kwietnia 2008 - 20:02

angik1683 sliczniutki ten twoj pierscionek :!:

Ja w niedziele bylam z moim Misiaczkiem w sklepie jubilerskim i sie zakochalam <zakochany></span> uzgodnilismy ze wybierzemy razem jednak pierscionek.Jest pieeeeekny :-D Takze misiu ma Go kupic i kiedys niespodziewanie mi go podarowac :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#208 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 14 kwietnia 2008 - 20:07

uzgodnilismy ze wybierzemy razem jednak pierscionek

i ja wlasnie tez tak chce :-) a moj ideal na dzien dzisiejszy to strona 8 piersionek wklejony przez Anuska :-D

#209 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 14 kwietnia 2008 - 20:09

sklep A&A cena coś około 400zł-niby tani ale ja za nim szaleje,ale mój ideał jest w kruku :-D
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#210 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 14 kwietnia 2008 - 20:14

niby tani

no strasznie. ja widzialam podobny za cene 2 razy tyle.

ale mój ideał jest w kruku

tzn. inny masz na oku? masz foteczke?

#211 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 14 kwietnia 2008 - 20:18

nie mam fotki bo na stronie kruka nie ma tego modelu,ale jest taki obrączkowy z białego złota,bardzo delikatny,ma dużo małych cyrkonii-no piękny :-D a ten z A&A to też tak przypadkiem znalazłam,on kosztuje dokładnie chyba 380zł,białe złoto i cyrkonie,chyba na ich stronce był

[ Dodano: 2008-04-14, 21:20 ]
jedna jeszcze taniej 349zł :-D
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#212 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 14 kwietnia 2008 - 20:44

Myśmy też na początku łazili razem po sklepach jubilerskich. I ja mu mówiłam, co mi się podoba, ale tak na przyszłość, nie sądziłam, że aż tak szybko mi się oświadczy, ale oczywiście barrrrdzo się ucieszyłam. A pierścionek wybrał sam i to zupełnie inny, niż te które ja wskazywałam :P No i najpiękniejszy :mrgreen:

#213 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 07:30

dzieki za info teraz bedzie szukanie...

ale mysle ze na mnie tez przyjdzie czas... ;-)

#214 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 11:08

my w sobote idziemy z Miskiem wybierac obraczki <jupi></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#215 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 11:09

angik1683, to koniecznie sie pochwal :D

#216 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 11:10

angik1683, pochwal się zakupem!!! Fiu,fiu do ślubu coraz bliżej!!! <bzyklov></span>

#217 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 11:12

pochwale sie pochwale :mrgreen: i nie przypominajcie ze coraz blizej, wystarczy ze suwaczek mi przypomina i zaczynam sie stresowac :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#218 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 11:15

i zaczynam sie stresowac

To cieszyć się trzeba a nie stresować! ;*

#219 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 11:16

angik1683, ty sie ciesz kobito!! Ja bym pod sufit skakala :D

#220 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 11:17

angik1683 napisał/a:
i zaczynam sie stresowac
To cieszyć się trzeba a nie stresować!

cieszymy sie, cieszymy, ale tez troszke sie stresujemy, bo wiekszosc zalatwiaja nam rodzice, my siedzimy tutaj i tak nie mamy 100% kontroli nad tym wszytskim, no niby wszytsko zalatwione ale i tak troche stresu jestod razu przepraszam za <<img src='http://babskiswiat.net/public/style_emoticons/default/offtopic.gif' class='bbc_emoticon' alt='offtopic' />></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych