Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pierścionki zaręczynowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1190 odpowiedzi w tym temacie

#181 Pachulka

Pachulka
  • Użytkownik
  • 853 postów

Napisano 29 marca 2008 - 15:34

tak zaręczynowy na prawej do ślubu a potem wędruje na lewą rączkę przeważnie:D a ja i tak kiedyś będę nosiła obrączkę na lewej dłoni
Od aniołka mam skrzydełka... lecz diabełek dał mi charakterek :D

Dołączona grafika

#182 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 29 marca 2008 - 15:37

a ja slyszalam ze zareczynowy po slubie wedruje na srodkowy paluch prawej reki obok obraczki i tak zamierzam nosic, ale kazdy nosi tak jak woli
w angli na przyklad zareczynowy i obraczke nosza na lewej rece
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#183 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 29 marca 2008 - 16:21

a ja slyszalam ze zareczynowy po slubie wedruje na srodkowy paluch prawej reki obok obraczki

ja tak noszę :)

#184 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 29 marca 2008 - 16:40

a ja slyszalam ze zareczynowy po slubie wedruje na srodkowy paluch prawej reki obok obraczki


Kiedys czytalam wypowiedz jubilera, ze nie powinno sie tak nosic bo sie scieraja obok siebie czy cos tam, ale ogolnie ze takie noszenie wlasnie zle to dziala na bizuterie.

Ja bede nosic pierscionek zareczynowy na prawej dloni, a po slubie do pierscionka dolaczy i obraczka :-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#185 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 29 marca 2008 - 18:19

ja bym chciała zaręczynowy taki obrączkowy i potem na jednym palcu bym nosiła z obrączką
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#186 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 30 marca 2008 - 10:58

ja bym chciała zaręczynowy taki obrączkowy i potem na jednym palcu bym nosiła z obrączką


tez tak chcialam, juz mialam nawet upatrzony pierscionek ;-) ale pozniej spodobał mi sie inny :mrgreen:

#187 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 02 kwietnia 2008 - 11:27

Ja bede nosic pierscionek zareczynowy na prawej dloni, a po slubie do pierscionka dolaczy i obraczka


tez tak chcialam, ale pierscionek ktory dostalam jest za duzy na palec serdeczny i musialabym go o 2 rozmiary zmniejszyc :-/ a poza tym nie wiem czy byloby mi wygodnie z obraczka, bo mam raczej male palce... wiec nosze na srodkowym :mrgreen:

#188 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 02 kwietnia 2008 - 11:30

ja nosze zareczynowy na lewej dloni a obraczke na prawej...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#189 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 02 kwietnia 2008 - 12:46

ja tak noszę

I ja też! I nie zauważyłam jakiegoś ścierania się biżuterii.... itp Tak mi sie podoba ,poza tym na lewej ręce noszę srebrną bransoletkę i srebrne pierścionki. Prawa jest zarezerwowana na biżuterię ślubną czyli złotą.

#190 smerfetkahh

smerfetkahh
  • Użytkownik
  • 1 292 postów

Napisano 02 kwietnia 2008 - 15:49

Roszpunka, a jak bys miala trzecia reke <hmm></span>
Ja nosze obraczke i zareczynowy na prawej obydwie na jednym palcu i na lewej srebrne dwa jeden od meza a drugi od mamusi.

#191 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 08 kwietnia 2008 - 22:53

w koncu znalazlam stronke sklepu w ktorym misiek kupil mi pierscionek wiec pokazuje, dodam tylko ze na zywo jest o niebo ladniejszy :-P bo to zdjecie jakies takie niewyrazne, no i jeszcze dodam ze to kwadratowe zgrubienie po bokach ma wyciecia w ksztalcie serduszek <serduszka></span> , kawalek nawet widac :-P

Załączone miniatury

  • zareczynowy.jpg

sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#192 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 09 kwietnia 2008 - 06:18

angik1683, ladny ten twoj pierscioneczek :-) moze pokazesz na palcu :-D

Ja musze przewertowac net w poszukiwaniu mojego idealu <wstydnis></span> tzn. chce mniej wiecej wybrac kilka modeli, poogladac bo nawet sie nie orientuje jakie w ogole sa i nie wiem co mi sie spodoba :-)
w wakacje zareczyny <zawstydzony></span>
P. wczoraj sam kumplom o tym powiedzial :-D
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#193 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 09 kwietnia 2008 - 06:47

Przesliczny pierscionek angik1683 :mrgreen: widac ze sie chlopak naszukal :P wlasnie to jest w tym wszystkim najfajniejsze ze to tacet wybiera pierscionek ja chyba nie chcialabym sama sobie wybrac i wiedziec kiedy to nastapi tez nie. Wtedy wiedzialabym ze to wszystko tylko od niego i ze sie tak staral w wybieraniu tego cudenka zeby mi sie spodobalo....

#194 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 09 kwietnia 2008 - 07:43

podoba mi się :-)
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#195 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 09 kwietnia 2008 - 07:47

Aniu bardzo ładniutki ten Twój pierścionek.

Madziu fiu fiu no to fajnie. Szukaj, szukaj żebyś zdążyła wybrać do wakacji ;-)
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#196 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 09 kwietnia 2008 - 08:29

angik1683, bardzo ładny :)

#197 smerfetkahh

smerfetkahh
  • Użytkownik
  • 1 292 postów

Napisano 09 kwietnia 2008 - 10:24

angikzapewne na palcu by sie lepiej prezentowal,bo taj jak dla mnie za duzo tych oczek,ja lubie drobne pierscionki.

#198 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 09 kwietnia 2008 - 10:27

Anglik śliczny ten twój pierścionek :D

#199 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 09 kwietnia 2008 - 11:40

<dziekujee></span>, no jak zrobie zdjecie na palcu to tez wkleje dla porownania :-D

Madzia no to gratuluje <ookk></span> ,a propo wyboru pierscionka to nie wolalabys zdac sie na intuicje i gust Twojego partnera? Ja bylam bardzo mile zaskoczona wyborem L. i nie wiem jak on to zrobil ale nawet z rozmiarem trafil w 10tke, a nigdy mi palcow nie mierzyl ani nic w tym stylu :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#200 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 09 kwietnia 2008 - 17:18

nie wiem jeszcze jak to bedzie wygladalo ale chce sie rozejrzec i poogladac :-D
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych