różnie to bywa. Czasem (a nawet częstoA na imprezy to tak kilka razy w tyg czy raz?
UŚI w ogole to gdzie studiujecie?
Napisano 14 marca 2012 - 23:21
różnie to bywa. Czasem (a nawet częstoA na imprezy to tak kilka razy w tyg czy raz?
UŚI w ogole to gdzie studiujecie?
Napisano 15 marca 2012 - 15:31
Napisano 31 marca 2013 - 11:03
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Konto studenckie |
|
|
|
Przywileje studenckie |
|
|
|
Konto studenckie |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych