Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

TARCZYCA

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

#101 Adana

Adana
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 08 luty 2017 - 13:01

Na problemy z tarczycą warto brać jod. Ma on w ogóle szereg korzystnych wpływów na nasz organizm. Ostatnio czytałam fajny artykuł na ten temat: /link/

#102 koala

koala
  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 04 październik 2017 - 11:16

Ja mam problemy z tarczycą od czasu kiedy zaszłam w ciąże i po porodzie tak mi zostało co prawda w ciąży brałam eutyrox 100 a teraz biorę 25 ale i tak dalej muszę brać. Byłam pewna że minie każdy nawet tak mówił że minie a jednak nie. Chodzę do dr Anny Jodkowskiej przyjmuje w szpitalu w Komorowicach bardzo miła i otwarta na ludzi polecam, muszę na razie co jakiś czas chodzić i robić badania na tarczycę. Ale jak na razie nie jest najgorzej :) Ciekawa jestem tylko czy to kiedyś minie, bo nie znoszę brać tabletek czasami zapominam no ale jak trzeba to staram się tego pilnować.

#103 Magdalenka102

Magdalenka102
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 19 październik 2017 - 05:34

Ja mam problemy z tarczycą od czasu kiedy zaszłam w ciąże i po porodzie tak mi zostało co prawda w ciąży brałam eutyrox 100 a teraz biorę 25 ale i tak dalej muszę brać. Byłam pewna że minie każdy nawet tak mówił że minie a jednak nie. Chodzę do dr Anny Jodkowskiej przyjmuje w szpitalu w Komorowicach bardzo miła i otwarta na ludzi polecam, muszę na razie co jakiś czas chodzić i robić badania na tarczycę. Ale jak na razie nie jest najgorzej :-) Ciekawa jestem tylko czy to kiedyś minie, bo nie znoszę brać tabletek czasami zapominam no ale jak trzeba to staram się tego pilnować.

Jestem w podobnej sytuacji, mi też lekarz powiedział, że to tylko tarczyca ciążowa ale zobaczymy jak będzie. Chciała zapytać czy miałaś robione badanie usg, czy w ciąży można je wykonać? i teraz po urodzeniu dziecka, to jak często musisz chodzić na badania?

#104 asia98

asia98
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 24 październik 2017 - 13:59

Jod pomaga przy niedoczynności tarczycy. Byłam kiedyś na granicy, tarczyca wchodziła w niedoczynności. Zaczęłam używać soli, bo wcześniej ją wyeliminowałam i wyniki wróciły do normy.

#105 kokotka

kokotka
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 12 wrzesień 2019 - 20:06

Ja nawet nie wiedziałam, ze mam problemy z tarczycą do póki nie zaszłam w ciąże i poziom TSH nie był zadowalające, po ciąży zdecydowałam się na wizytę u endokrynologa i zrobiłam także badania krwi, USG tarczycy które przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna. Okazało się, że mam niedoczynność, która może być wynikiem ciąży albo chorowałam na nią już wcześniej. Nawet nie zdawałam sobie sprawy ile osób na to choruje.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych