Urodzinowe zyczonka
#5381
Napisano 04 maja 2013 - 09:20
#5382
Napisano 04 maja 2013 - 09:43
#5383
Napisano 04 maja 2013 - 10:16
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#5385
Napisano 04 maja 2013 - 12:22
#5386
Napisano 04 maja 2013 - 14:07
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#5387
Napisano 04 maja 2013 - 15:02
#5388
Napisano 04 maja 2013 - 19:52
Lady Enko
Wszystkiego pozytywnie pokręconego jak Ty
Spełnienia marzeń, pieniąchów
i wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze ![]()
#5389
Napisano 04 maja 2013 - 20:31
#5390
Napisano 04 maja 2013 - 21:13
Lubię czytać!
Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"
#5391
Napisano 04 maja 2013 - 21:21
Każdy z nas urodził się ateistą
#5392
Napisano 05 maja 2013 - 01:04
#5393
Napisano 05 maja 2013 - 07:17
Lady
Wszystkiego, co najlepsze
Dużo miłości, satysfakcjonującej pracy
Nieustającego szaleństwa
Spełnienia marzeń
![]()
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#5394
Napisano 05 maja 2013 - 09:42
#5395
Napisano 05 maja 2013 - 21:00
Lady najlepszego! Spełnienia marzeń, szpaniiiii w polszy, albo na odwrót, jak wolisz
Jak najwicej pozytywnej energii i endorfin, i całej masy pomysłów do realizacji. No i w ogóle i w szczególe sto lat!
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#5396
Napisano 06 maja 2013 - 07:14
LadyN!!!
Ja Ci życzę nieustannych powodów do jarania się, tutaj lub w jakimś cieplejszym miejscu.
Pozytywnego rozwiązania wszystkich problemów ( bo kto jak nie Ty?!).
Miłości- tej wymarzonej i pokręconej, takiej z mnóstwem pasji i podróży.
Zdrowia-bo łatwiej wtedy spełniać marzenia.
Mnóstwa pozytywnej energii i nowych szalonych przygód!
A sobie życzę, abyś znalazła czas i częściej odwiedzała chatę.
Sto lat Kobieto!
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#5397
Napisano 06 maja 2013 - 23:27
Amorku, sto lat w szczęściu i słodyczy
spełnienia marzeń - tych małych i tych dużych, dużo miłości, zdrówka (i więcej czasu na BS)
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#5398
Napisano 07 maja 2013 - 05:16
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#5399
Napisano 07 maja 2013 - 06:21
#5400
Napisano 07 maja 2013 - 06:54
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
PREZENTY URODZINOWE DLA STRUSIA :) |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














