Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Urodzinowe zyczonka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6285 odpowiedzi w tym temacie

#4781 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 22 sierpnia 2012 - 20:55

Jasminko, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, mnóstwa miłości, szczęścia, pogody ducha i optymizmu

<flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> :)



#4782 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1 213 postów

Napisano 22 sierpnia 2012 - 20:56

Jasminka, Wszystkiego dobrego <rozyczka></span>

#4783 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 08:40

Jasminko, nieco spóźnione życzenia najlepszego i spełnienia marzeń <najlepszego></span> <flow1></span>


Marzycielko, choć ostatnio zaglądasz tu coraz mniej, to i tak nie ominie Cię urodzinowa biba na bs-ie :P Sto lat Mamuśu, zadowolenia z Maiśki, jak najmniej stresów i nerwów, jak najwięcej powodów do zadowolenia <najlepszego></span> <flow1></span>


*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#4784 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 08:44

Madziu - zadowolenia z Misi, dużo miłości i szczęścia :* <flow1></span>

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#4785 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 08:47

Marzycielko, Jasminko

Najlepszejsze urodzinowe życzenia :D
Spelnienia marzeń
Radości
Miłości
i czego tylko zapragniecie


<slonik1></span> <slonik1></span> <slonik1></span>


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#4786 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 11:29

Marzycielko, życzę Ci abyś każdego dnia, nawet tego z pozoru ciężkiego i nieprzyjemnego potrafiła wyciągnąć choć jeden powód by się uśmiechnąć :* <flow1></span>

Jasminko, miłości, która będzie Ci przepełniać serducho :* <flow1></span>

Wszystkiego co najsłodsze dziewczynki :)

Dołączona grafika

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#4787 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 19:31

Marzycielko, Jasminko wszystkiego najlepszego :-) Dużo szczęścia, zdrowia i miłości :-)

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#4788 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 19:35

Marzycielko wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Misi ;*
mam nadzieje,że zrealizujesz wszystkie swoje plany i cele,
spełnisz marzenia i będziesz dumna z córki <flow1></span>

Dołączona grafika


"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4789 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1 213 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 19:51

Marzycielko,

Ja również przyłączam się do życzeń urodzinowych,
Dużo miłości, szczęścia i wytrwałości, zadowolenia z życia i uśmiechu od ucha do ucha!


<najlepszego></span> <slonik1></span> <najlepszego></span>



#4790 Aneczka

Aneczka
  • Użytkownik
  • 1 325 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 20:05

Jasminko, Marzycielko wszystkiego najlepszego
Dołączona grafika

#4791 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 20:18

Madziu z okazji urodzin dla Ciebie i Zosieńki wszystkiego najlepszego :* Spełnienia marzeń, mnóstwa uśmiechów i żadnych więcej powodów do zmartwień :-D
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#4792 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 24 sierpnia 2012 - 05:32

Baaardzo dziękuję za życzenia- a przede wszystkim za pamięć :* A dla Cioci Tilki i Tigry podziękowania za życzenia urodzinowe przesyła też Misia ;-)

#4793 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 24 sierpnia 2012 - 06:56

Marzycielko miśku kolorowy najlepsze życzonka urodzinowe, żeby Miśka była najzdrowszym i najgrzeczniejszym dzieciem pod słońcem, a jej mamusia najszczęśliwszym człowiekiem :* wszystkiego najlepszego kochana :-)

#4794 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 24 sierpnia 2012 - 07:51

[b]Marzycielko,i ode mnie moc pomyślności i dużo radości ,by szczęście nigdy Cię nie opuszczało.[b] <rozyczka></span>

#4795 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 24 sierpnia 2012 - 08:17

Marzycielko i ode mnie najlepsze życzenia urodzinowe ;-) zdrówka, spełnienia marzeń, więcej czasu na forum ( :mrgreen: ) ;-) ;*

<rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span>

Jasminko i ode mnie trochę spóźnione życzenia urodzinowe- dużo szczęścia, miłości i zrealizowania wszystkich marzeń :-) :-D

<sloneczkoo></span> <sloneczkoo></span> <sloneczkoo></span>
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#4796 Jogobella

Jogobella
  • Użytkownik
  • 1 174 postów

Napisano 24 sierpnia 2012 - 10:38

Jaśminko, Marzycielko, przyjmijcie i ode mnie Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe! Sto lat! :* :* <rozyczka></span> <rozyczka></span>

#4797 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 sierpnia 2012 - 11:14

Dziewczyny Wszystkiego Dobrego Dla Was :* Samych Sukcesów w życiu !!! I Dużo Zdrowia!!! <rozee></span> <najlepszego></span>

#4798 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 24 sierpnia 2012 - 14:20

Marzycielko, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, spełnienia w życiu osobistym i zawodowym, pociechy z córeczki i męża! <flow1></span>

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#4799 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 25 sierpnia 2012 - 13:49

mloda, viola, Majorka^^, Jogobella, krowka17, Aspirynkaaa, bardzo dziękuję :*

#4800 Jasminka

Jasminka
  • Użytkownik
  • 1 022 postów

Napisano 25 sierpnia 2012 - 15:20

Dziewczyny, dziękuję wszystkim bardzo serdecznie za życzenia :*





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych