![]()
Urodzinowe zyczonka
#4781
Napisano 22 sierpnia 2012 - 20:55
#4782
Napisano 22 sierpnia 2012 - 20:56
#4783
Napisano 23 sierpnia 2012 - 08:40
Jasminko, nieco spóźnione życzenia najlepszego i spełnienia marzeń
Marzycielko, choć ostatnio zaglądasz tu coraz mniej, to i tak nie ominie Cię urodzinowa biba na bs-ie
Sto lat Mamuśu, zadowolenia z Maiśki, jak najmniej stresów i nerwów, jak najwięcej powodów do zadowolenia
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#4784
Napisano 23 sierpnia 2012 - 08:44
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#4785
Napisano 23 sierpnia 2012 - 08:47
Marzycielko, Jasminko
Najlepszejsze urodzinowe życzenia ![]()
Spelnienia marzeń
Radości
Miłości
i czego tylko zapragniecie
#4786
Napisano 23 sierpnia 2012 - 11:29
Jasminko, miłości, która będzie Ci przepełniać serducho
Wszystkiego co najsłodsze dziewczynki
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#4788
Napisano 23 sierpnia 2012 - 19:35
Marzycielko wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Misi ![]()
mam nadzieje,że zrealizujesz wszystkie swoje plany i cele,
spełnisz marzenia i będziesz dumna z córki

#4789
Napisano 23 sierpnia 2012 - 19:51
Marzycielko,
Ja również przyłączam się do życzeń urodzinowych,
Dużo miłości, szczęścia i wytrwałości, zadowolenia z życia i uśmiechu od ucha do ucha!
#4791
Napisano 23 sierpnia 2012 - 20:18
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
#4792
Napisano 24 sierpnia 2012 - 05:32
#4793
Napisano 24 sierpnia 2012 - 06:56
#4794
Napisano 24 sierpnia 2012 - 07:51
#4795
Napisano 24 sierpnia 2012 - 08:17
Jasminko i ode mnie trochę spóźnione życzenia urodzinowe- dużo szczęścia, miłości i zrealizowania wszystkich marzeń
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#4796
Napisano 24 sierpnia 2012 - 10:38
#4797
Napisano 24 sierpnia 2012 - 11:14
#4798
Napisano 24 sierpnia 2012 - 14:20
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#4799
Napisano 25 sierpnia 2012 - 13:49
#4800
Napisano 25 sierpnia 2012 - 15:20
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
PREZENTY URODZINOWE DLA STRUSIA :) |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych















