Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Urodzinowe zyczonka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6285 odpowiedzi w tym temacie

#4681 Aniusia

Aniusia

    Aniusia

  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 27 czerwca 2012 - 12:26

dziewczyny dzieki, że pamiętacie, że sie postarzałam o kolejny rok <imprezka23></span>
Ps. Tilka zdrowy ten Twój prezent oj zdrowy <fetysz1></span>
Dołączona grafika

#4682 Histeria:)

Histeria:)
  • Użytkownik
  • 826 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Wzrost:w sam raz:P
  • Włosy:brąz
  • Stan:Jeszcze panna...
  • Partner:K.
  • Nastrój:Brak
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 27 czerwca 2012 - 15:15

Aniusia spełnienia marzeń!

#4683 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 27 czerwca 2012 - 16:34

Aniusia sto lat!

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#4684 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 27 czerwca 2012 - 16:38

Aniusia spelnienia marzen

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#4685 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 czerwca 2012 - 19:02

Aniusia, wszystkiego najlepszego

Załączone miniatury

  • 1 (8).jpg

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#4686 Aneczka

Aneczka
  • Użytkownik
  • 1 325 postów

Napisano 27 czerwca 2012 - 19:37

Aniusia, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
Dołączona grafika

#4687 Aniusia

Aniusia

    Aniusia

  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 27 czerwca 2012 - 20:37

Jeszcze raz dzieki babole :mrgreen: krótko jestem na forum i fajnie,ze pamiętacie o mnie :mrgreen:
no kurcze póki tego nie napisze to nie wierze,ze tak czas popedził do przodu jeszcze niedawno 25 latek było :roll: a to zmarszczkowo-celulitisowa 40cha coraz blizej :evil: :evil: :evil: :evil:
Dołączona grafika

#4688 slavek44

slavek44
  • Użytkownik
  • 1 250 postów

Napisano 27 czerwca 2012 - 20:53

Aniusia, najlepszego

#4689 Aniusia

Aniusia

    Aniusia

  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 27 czerwca 2012 - 21:13

slavek dziekuje za życzenia :mrgreen:
Dołączona grafika

#4690 busia0608

busia0608
  • Użytkownik
  • 298 postów
  • Gadu Gadu:6530726
  • LokalizacjaUK
  • Wzrost:169
  • Włosy:farbowane
  • Stan:odlatuję
  • Partner:D
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 27 czerwca 2012 - 21:57

Aniusia, spełnienia marzeń i wszystkiego co najlepsze <rozyczka></span>
Dołączona grafika
jesteś już Mój, jestem już Twoja !

#4691 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 28 czerwca 2012 - 14:03

Aniusia spóźnione :oops: ale szczere życzonka wszystkiego najlepszego ;*
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4692 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 29 czerwca 2012 - 21:46

(ja to chyba będę na forum rozpoznawana po spóźnionych życzeniach :roll: :oops: )

Aniusiu! Mało mnie tutaj ostatnio i poślizg w życzeniach zwalę na to. :-> Nie mniej chciałabym Ci życzyć rosołku smacznego, Juniora grzecznie śpiącego, kuraka wesołego, worka pieniędzy, uśmiechu i jeszcze większej dawki optymizmu!
;-)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#4693 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 30 czerwca 2012 - 09:01

karatetyka
wszystkiego najlepszego
spelnienia marzeń
wielu sukcesow w miłości i pracy
no i przede wszystkim niekończącego się optymizmu
a może nawet jeszcze więcej (o ile sie da)



NAJLEPSZEGO !!!


Załączone miniatury

  • cupcake-cupcakes-cute-love-pink-Favim.com-220908_large.jpg

“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#4694 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 30 czerwca 2012 - 09:04

karatetyka wszystkiego najlepszego i zebys przez cale zycie byla taka pogodna i usmiechniecie-radosna :mrgreen: <dmuchamy></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <impra1></span> <impra1></span> <impra1></span>

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#4695 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 30 czerwca 2012 - 09:09

KARATE!!! Sto lat z mężem, jeszcze więcej pozytywnej energii i szaleństwa, no i samych niezapomnianych chwil każdego dnia. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: <flow1></span> <najlepszego></span>


*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#4696 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 30 czerwca 2012 - 09:21

Karate wszystkiego najlepszego,
spełnienia marzeń, samych cudowności,
dużo miłości i motylków w brzuchu,
powodzenia w pracy i zrealizowania
wszystkich planów <najlepszego></span>

Dołączona grafika


"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4697 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 30 czerwca 2012 - 09:33

Karatetyka

najlepsze życzenia urodzinowe, oby wszystko było u ciebie jak teraz lub tylko lepiej, dużo miłości, rosołku i obyś wciąż miała takiego powera jak teraz



:*



#4698 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 30 czerwca 2012 - 09:39

Karate - wszystkiego najpozytywniejszego!

Załączone miniatury

  • torciki.jpg


#4699 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 30 czerwca 2012 - 10:31

Karate, wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!!!!

#4700 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 30 czerwca 2012 - 10:54

Karate :) W końcu masz te urodziny, bo już myślałam, że nie zdążę Ci złożyć życzeń przed wyjazdem, a potem zapomnę :P

Wszystkiego najfajniejszego :) Dużo uśmiechu - takiego jak tej kobietki z avka ;)
Dużo miłości, motylków w brzuchu, żeby wszystko w Tobie było zakochane :)
Optymizmu, dużo słońca, spełnienia marzeń, realizacji celów życiowych i postanowień ;)
100 lat :!:
<rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span>





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych