Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

rozwód

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ChocoBounty

ChocoBounty
  • Użytkownik
  • 141 postów

Napisano 11 sierpień 2020 - 09:38

cześć dziewczyny. Niestety stało się cos czego bardzo nie chciałam. Zdecydowałam, ze rozwodzę się  z mężem. Mam dośc jego upokorzeń od 10 lat, stosowania przemocy emocjonalnej wobec mnie. Czy któras miała może podobny problem? Zamierzam udac się do jakiegoś dobrego adwokata. I tutaj pytanie, czy któraś też jest z Warszawy ? Szukając znalazłam mecenasa Budrewicza, który cieszy sie bardzo dobra opinią. Czytałam też trochę na jego blogu różne artykuły. Wydaje mi się być dobrym strategiem.

#2 iwona66

iwona66
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 14 sierpień 2020 - 19:52

Nie z Warszawy, ale to jeden z lepszych prawników w Trójmieście - mec. Cejrowski. Podpytaj na cejrowski.pl albo przez Facebooka w swojej sprawie, warto

#3 jjusti18

jjusti18
  • Użytkownik
  • 280 postów

Napisano 18 marzec 2024 - 09:45

Natomiast jakby ktoś  z was  poszukiwał  pomoc  prawnej  na terenie  Wrocławia, to  zdecydowanie  warto tutaj  zwrócić uwagę na Kancelarię Adwokacką adwokat Angelika Wójcik https://wojcik-adwokat.pl/ . Według mnie oni są najlepsi, ponieważ mają świetne podejście do klienta, do każdej sprawy podchodzą indywidualnie  i realnie starają się pomóc.