Homoseksualizm
#221
Napisano 29 czerwca 2014 - 13:13
#222
Napisano 29 czerwca 2014 - 15:01
Było zacytować cały fragment "po co podludziom małżeństwa, skoro to jest ślubowanie przed Bogiem, a sam homoseksualizm niegodzi się z chrześcijaństwem."
nie każdy wyznaje tą religię. A polska to nie Watykan.
Pan fanatyk czy jak?
![]()
...
ZROZUM ŻE MAŁŻEŃSTWO TO ŚLUBOWANIE PRZED BOGIEM, HOMOSIOM NIE SĄ POTRZEBNE MAŁŻEŃSTWA BO PRZEWAŻNIE SĄ ATEISTAMI
dalej nie rozumiesz o czym piszę?
#223
Napisano 29 czerwca 2014 - 16:31
panie "chce być nowym Korwinem Mikke" trzymaj słownictwo na wodzy, bo możesz kogoś obrazić, urazić etc. A za to łatwo warnem oberwać.
HOMOSIOM
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#224
Napisano 29 czerwca 2014 - 18:48
podludziom
![]()
Niezłe kategoryzowanie. ![]()
HOMOSIOM NIE SĄ POTRZEBNE MAŁŻEŃSTWA BO PRZEWAŻNIE SĄ ATEISTAMI
"Przeważnie", a ile to jest? 80%, 50%, 30%? Co z tymi wierzącymi? ![]()
Mnie ten argument nie przekonuje.
A ile ludzi niewierzących HETEROSEKSUALNYCH bierze ślub kościelny chociaż na co dzień z religią zbytnio się nie utożsamiają?
po co Ci źródło definicji, skoro to jest oczywiste? HĘ?
Skoro oczywiste to powinno być czymś poparte.
#225
Napisano 29 czerwca 2014 - 19:14
"Przeważnie", a ile to jest? 80%, 50%, 30%? Co z tymi wierzącymi?
Mnie ten argument nie przekonuje.
Kościół nikogo nie odrzuca i pomaga odnaleźć właściwą drogę.
panie "chce być nowym Korwinem Mikke" trzymaj słownictwo na wodzy, bo możesz kogoś obrazić, urazić etc. A za to łatwo warnem oberwać.
Właśnie chcę to zrobić. Chcę obrazić wszystkich takich podludzi.
#226
Napisano 14 kwietnia 2016 - 16:58
Ogólnie to w porządku. Niestety Polska nie do końca jest na to gotowa. To największy problem.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych














