Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Homoseksualizm


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
225 odpowiedzi w tym temacie

#221 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 29 czerwca 2014 - 13:13

Mi sie wydaje, ze pan prowokator po prostu ;)

#222 Orion

Orion
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 29 czerwca 2014 - 15:01


 

Było zacytować cały fragment "po co podludziom małżeństwa, skoro to jest ślubowanie przed Bogiem, a sam homoseksualizm niegodzi się z chrześcijaństwem."

 

 

 

nie każdy wyznaje tą religię. A polska to nie Watykan.
 

Pan fanatyk czy jak? :-P 

 

kurwa...

ZROZUM ŻE MAŁŻEŃSTWO TO ŚLUBOWANIE PRZED BOGIEM, HOMOSIOM NIE SĄ POTRZEBNE MAŁŻEŃSTWA BO PRZEWAŻNIE SĄ ATEISTAMI

dalej nie rozumiesz o czym piszę?



#223 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 29 czerwca 2014 - 16:31


HOMOSIOM
panie "chce być nowym Korwinem Mikke" trzymaj słownictwo na wodzy, bo możesz kogoś obrazić, urazić etc. A za to łatwo warnem oberwać. 

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#224 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1 069 postów

Napisano 29 czerwca 2014 - 18:48


podludziom

:shock:

Niezłe kategoryzowanie. :shock:

 


HOMOSIOM NIE SĄ POTRZEBNE MAŁŻEŃSTWA BO PRZEWAŻNIE SĄ ATEISTAMI

"Przeważnie", a ile to jest? 80%, 50%, 30%? Co z tymi wierzącymi? :D

 

Mnie ten argument nie przekonuje.

 

A ile ludzi niewierzących HETEROSEKSUALNYCH bierze ślub kościelny chociaż na co dzień z religią zbytnio się nie utożsamiają?

 


po co Ci źródło definicji, skoro to jest oczywiste? HĘ?

Skoro oczywiste to powinno być czymś poparte.


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#225 Orion

Orion
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 29 czerwca 2014 - 19:14

 

 

"Przeważnie", a ile to jest? 80%, 50%, 30%? Co z tymi wierzącymi? :-D

 

Mnie ten argument nie przekonuje.

Kościół nikogo nie odrzuca i pomaga odnaleźć właściwą drogę.

 

 

panie "chce być nowym Korwinem Mikke" trzymaj słownictwo na wodzy, bo możesz kogoś obrazić, urazić etc. A za to łatwo warnem oberwać. 

Właśnie chcę to zrobić. Chcę obrazić wszystkich takich podludzi.



#226 Wiedźma

Wiedźma
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 14 kwietnia 2016 - 16:58

Ogólnie to w porządku. Niestety Polska nie do końca jest na to gotowa. To największy problem.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych