Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Gdzie wybrać sie na depilację laserową w Gdyni

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 15 lipiec 2018 - 10:26

Hej dziewczyny. Były tutaj takie tematy ale interesuje mnie informacja gdzie konkretnie  w Gdyni warto jest wybrac się na zabieg depilacji laserowej. Mianowicie chodzi mi tutaj o depilację laserową twarzy:

baczki

wąsik

no i jeszcze trochę szyja

Bede tutaj wdzieczna o odpowiedzi, bardzo ważne jest dla mnie napisanie jakie lasery są skuteczne i jakie lasery daja tutaj trwałe efekty. Oraz ile kosztuje jeden zabieg :) 

Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net

#2 odes

odes
  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 08:55

Ogólnie jest kilka rodzajów

ipl

light sheer

vectus

ipl to sobie odpuśc bo jest to fotodepilacja i efekt nie jest na stałe a przecież nie o to Ci chodzi co nie? Efekty będą mizerne. Najlepszy jest chyba vectus. Ma specjalna głowice, która chłodzi skóre, poza tym jest mocniejszy tak wiec możesz wybrać sie na mniej zabiegów. Nie jestem z Gdyni ale jest to duże miasto, tak więc powinni mieć tam takie urządzenie. 

#3 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 125 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 09:41

I jest.  Gabinet jest na Powstania Styczniowego, depilacja vectus konkretnie :) Ogólnie to jestem w trakcie zabiegów depilacji bikini. Przede mna jeden zabieg jeszcze ale efekty naprawde dobre.

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#4 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 20 lipiec 2018 - 10:31

Depilujesz teraz latem? Bo zastanawiałam się czy nie zapisać się jesienią ( w sensie czytałam, ze nie powinno się podczas depilacji wystawiać skóry na działanie słonca). Poza tym dasz kontakt?

#5 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 125 postów

Napisano 23 lipiec 2018 - 12:02

Tak teraz latem. I nie wystawiam okolic bikini na słónce.Za to w listopadzie lecę na Dominikanę i będę wtedy już jakiś czas po wszystkich zabiegach. Dlatego też zdecydowałam się na zabieg wlasnie teraz. Skopiowałam z ich strony cały adres ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#6 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 06:41

Dziękuję!!!! Już sie zapisałam. Trochę porozmawiałam sobie przez telefon. I poczytałam na forach to rzeczywiście dziewczyny chwalą sobie ten vectus (nawet bardziej niż light sheer).

#7 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 25 wrzesień 2018 - 10:22

Ogólnie jest kilka rodzajów

ipl

light sheer

vectus

ipl to sobie odpuśc bo jest to fotodepilacja i efekt nie jest na stałe a przecież nie o to Ci chodzi co nie? Efekty będą mizerne. Najlepszy jest chyba vectus. Ma specjalna głowice, która chłodzi skóre, poza tym jest mocniejszy tak wiec możesz wybrać sie na mniej zabiegów. Nie jestem z Gdyni ale jest to duże miasto, tak więc powinni mieć tam takie urządzenie. 

ja mam depilator ipl babyliss i dla mnie efekt jest super, już kilka zabiegów za mną, włosków odrasta mniej, nie są tak widoczne, każdy zabieg nawet ten w gabinetach kosmetycznych trzeba powtazać, poszukaj sobie historii dziewczyn które chodziły kilkanace razy i zero efektu a poszło kilka tys złotych