Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pomysł na prezent walentynkowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Faira

Faira
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 17:01

Wiecie już dziewczyny, co chcecie sprezentować swoim Panom na święto zakochanych? Z jednej strony nie uznaje tego święta jako okazji to bardzo drogich prezentów - chociaż może dlatego, że zegarek wolałabym kupić na rocznice, święta niż walentynki. Zostaje przy czekoladzie w tym roku. Rozważam między padem z czekolady (z czekoladowego warsztatu) a sercami z naturalnej czekolady (z manufaktury czekolady).

Zrobię oczywiście pyszną kolację. Może mój mężczyzna zabierze mnie do kina, albo teatru? Najważniejsze, abyśmy spędzili ten czas RAZEM!

#2 KingaRoksana65

KingaRoksana65
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 09 luty 2018 - 11:28

Ja w  tym roku zaproponowałam wspólny, przez obojga, ustalony prezent- jesteśmy zapracowani, zabiegani, jak wiele i myślę, że taka opcja też jest ok, np wycieczka, wspólne wyjście gdzieś, ale kwiaty oczywiście mile widziane :)

#3 miss_angel

miss_angel
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • LokalizacjaNowy Dwór Gdański
  • Wzrost:165
  • Włosy:ciemnobrązowe
  • Stan:panna
  • Partner:Krystian
  • Nastrój:Brak
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 23 maj 2018 - 13:47

Ja myślę, że prezent na walentynki może być symboliczny i też uważam, że spędzenie czasu razem jest tutaj najważniejsze :D

#4 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 223 postów

Napisano 27 wrzesień 2019 - 10:43

My nie robimy sobie prezentów na walentynki ale po prostu wybieramy się do restauracji aby coś sobie zjeść smacznego :) 

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#5 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 126 postów

Napisano 09 luty 2021 - 13:39

My nie robimy sobie prezentów na walentynki ale po prostu wybieramy się do restauracji aby coś sobie zjeść smacznego :-)

My chodziliśmy do restauracji w ostatnich latach.... Ale jak wyglada sytuacja obecnie to wiadomo. I zastanawiam sie co robić. I jak spędzić ten dzień. 

Może polecicie jakieś dobre przepisy kulinarne na walentynki? 

#6 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 223 postów

Napisano 09 luty 2021 - 14:09

U mnie podobnie ;) Chociaz biorąc pod uwagę to jak niesmakowała nam kolacja walentynkowa rok temu, wcale nie żałuję, że nie wybieramy się do restauracji. Niestety ale zapłaciliśmy dużo, nie najedliśmy się. Było calkiem smacznie, ale bez rewelacji i doszłam do wniosku, ze podobne, a nawet smaczniejsze jedzenie jestem w stanie przygotowac sobie samodzielnie w domu. Szczególnie, że ostatnio dość często staram się gotować. 

W tym roku planujemy Sanki! Romantyczny spacer i może pieczenie ulubionych ciastek razem ;)

Jesli szukasz czegoś wytrawnego na wieczorną kolację, polecam krewetki w białym winie od Mateusza Zielonki, znajdziesz przepis na stronie Netto:

https://netto.pl/mis...eusza-zielonki/

Bardzo proste do przygotowania i moim zdaniem przepyszne. 

netto_10_11_20_02472.jpg?fit=min&w=1600&

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#7 odes

odes
  • Użytkownik
  • 188 postów

Napisano 23 luty 2021 - 09:52

Cześć dziewczyny! ❤
Przychodzę to Was z pytaniem o inspirację na #prezent dla chłopaka. Zawsze mam z tym problem Chciałabym żeby to było coś praktycznego. Ramki ze zdjęciami, miśki i inne takie „słodkie” rzeczy odpadAają, tak samo jak bony na tatuaż czy jakiś event. Miałam w planach powerbank ale dopiero co mi napisał, dumny z siebie, że w końcu go sobie kupił, no ręce mi opadły  
A moze po prostu kupić mu jakieś ciuszki jak z Ombre https://ombre.pl/
Krótki opis młodzieńca - 21 lat, nie pijący, informatyk, nie ma jakiejś szczególnej pasji albo hobby do którego mogłabym mu coś dokupić , nie jeździ samochodem, jesteśmy ze sobą na odległość (jeśli to ma znaczenie).  

Romantycznie