Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Swędzące uszy po basenie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 babka1klasa

babka1klasa
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 16 maj 2017 - 11:57

Hej, piszę bo może ktoś kiedyś spotkał się z podobnym problemem. Od jakiegoś czasu chodzę na zajecia z wodnej zumby na basenie (btw bardzo polecam, można spalić mnóstwo kalorii, zmęczyć się do upadłego ale zabawa przednia) ale od wody z basenu chyba mam problem z uszami. Wieczorem jak wrócę potrafią mnię jakby kłuć i swędzieć i jak coś mówię to pobolewają. Przeczyszczenie patyczkami nie pomaga a wręcz mam wrażenie że pogarsza sprawę. Chyba muszę przejść się do lekarza, póki co zapuściłam kropelki i powoli chyba ustępuje...

#2 Shea

Shea
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 17 maj 2017 - 13:28

Jak dla mnie to z opisu wygląda to na zapalenie ucha. Btw patyczki to najgorsze co mogłaś w tej sytuacji zrobić. Masz oprócz tego gorączkę? Zaklepałabym na wszelki wypadek wizytę u lekarza

#3 babka1klasa

babka1klasa
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 18 maj 2017 - 11:49

Jak dla mnie to z opisu wygląda to na zapalenie ucha. Btw patyczki to najgorsze co mogłaś w tej sytuacji zrobić. Masz oprócz tego gorączkę? Zaklepałabym na wszelki wypadek wizytę u lekarza

Tak zrobiłam, pójdę dziś prywatnie bo powoli objawy zaczynają się nasilać, tak mi się wydaje albo już panikuje...

#4 Shea

Shea
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 18 maj 2017 - 14:34

Dobrze zrobiłaś, kto jak nie lekarz będzie wiedział najlepiej

#5 babka1klasa

babka1klasa
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 19 maj 2017 - 14:05

No i dobrze że poszłam - zapalenie ucha zewnętrznego, tzw ucho pływaka mnie dopadło, prawdopodobnie od basenu. Póki co same krople, obeszło się bez antybiotyku. Jak nie przejdzie mam przyjść po antybiotyk. No i unikać póki co zabaw na basenie.

#6 Shea

Shea
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano wczoraj, 11:18

No to przekichana sprawa... Masz wykupiony karnet? Tak na przyszłość to kup sobie Voskolix i psikaj sobie przed basenem, zabezpieczy Ci ucho. Ja dzieciakom zawsze przed basenem albo wypadem nad wodę zakraplam uszy żeby nic nie złapały. Może u Ciebie się też sprawdzi

Użytkownik Shea edytował ten post wczoraj, 11:21