Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Tani i dobry żwirek dla kota

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aga_tka

Aga_tka
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 08:33

Hej. Mam dwa kotki i żwirek u mnie bardzo szybko schodzi. Macie jakiś tani żwirek dobrej jakości? Nie chcę przepłacać, a niektóre są baprawdę drogie. Dodatkowe lubię duże opakowanie, żeby non stop się nie przejmować tym, że trzeba kotom dokupić żwirku.

#2 ulka_ka

ulka_ka
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 10:56

tylko benek, myśle ze każdy kociarz się ze mna zgodzi. jest kilka ich rodzajów, ale cenowo  wychodzi najlepiej i jest do tego ekonomiczny - starcza na długo bo dobrze się zbryla.

#3 axarella

axarella
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 12:54

o jaki rodzaj żwirku Ci chodzi, po tyo wpływa na cenę. Każdy do innego jest pewnie przyzwyczajony

#4 Aga_tka

Aga_tka
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 09:23

Czytałam ostatnio o żwirkach ze słomy i się nad nimi zastanawiam, Wie ktoś coś na ich temat?

#5 agaaga07

agaaga07
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 10:55

Pellet, ale nie kupuj w zoologicznym, bo przepłacisz tylko tam gdzie opał do kominków sprzedają. Pellet to granulki drewna, jak kot nasika to się rozpadną,  a kupki łatwo wygrzebać.

#6 z3frinna

z3frinna
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 11:12

Ja takiego używam, ponieważ jest ekologicznych i jestem zadowolna z działania. Kot też nie narzeka :) Bo był takie żwirki, które mu nie odpowiadały. Ten ze słomy jets lekki, kot mi go nie roznosi po mieszkaniu.

#7 Aga_tka

Aga_tka
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 09:11

a jakie są pojemności? ile płacisz?

a jakie są pojemności? ile płacisz?

#8 z3frinna

z3frinna
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 11:48

Ceny pewnie są różne, ja płacę 23 złote niecałe za 18 litrów. To jest korzystna oferta moim zdaniem. Jes tez mniejsze opakowanie, ale widze, ze ty tez chcesz wieksze

#9 Aga_tka

Aga_tka
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 12:37

No to z pewnością z niego skorzystam i dam znać, czy się sprawdził, a go można usuwać częściowo? Kupujesz go internetowo?

#10 marysi_a

marysi_a
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 10 maj 2017 - 11:33

Można go usuwać czesciowo. Czytalam na stronie producenta. Też się nim interesowałam, ale ostatecznie sie nie zdecydowałam jescze, bo za m,ało o tym się pisze

#11 PI0NA

PI0NA
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 12 maj 2017 - 11:40

On jest w kilku sklepach internetowych. Ja korzytsam z tej ... link..., ale przyznam, że trafiłam na ten żwirek ze słomy pryzpadkiem. Bo w tym sklepiej kupuję zawsze karmy dla ziewiąt (kot ai pasa), bo jest dość tani i fajny wybór i zachęciła mie cena tego żwirku oraz pojemności, no i to, że jest ekologiczny

#12 marysi_a

marysi_a
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 16 maj 2017 - 11:31

jak to wygląda przy taki niezbrylających się żwirkach? jak to się zbiera?

#13 gija234

gija234
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 maj 2017 - 11:38

Już tłumaczę. Żwirek chłonię to co zrobił kot i zwiększa się, pęczniej i potem się rozpada. Możesz zebrać tylko mokrą, napęczniałą część. To jest tez rozwiązanie dość ekonomiczne. 

#14 gusiaQ

gusiaQ
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 18 maj 2017 - 14:37

Mam pierwsze opakowanie, poki co zauwazylam jedynie, ze nie brudzi lazienki. W sensie kot mi go jakoś specjalnie nie wysypuje po całym otoczeniu.