Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Gadżety do kuchni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 natalia987

natalia987
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 25 wrzesień 2016 - 22:51

Dziewczyny urządzam kuchnię. Zastanawiam się jakie zakupić niezbędne gadżety do kuchni. Przeczytałam ten artykuł ... Zastanawiam się co wy myślicie na ten temat? Co kupic do kuchni? Co się tak naprawdę sprawdza w kuchni a nie jest zbędnym urządzeniem zajmującym miejsce?

#2 agaaga07

agaaga07
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 06 październik 2016 - 15:03

Ja z takich typowych gadżetów to bym tylko chciała takie jakby nożyce z podstawką po jednej stronie do krojenia. Nic więcej z wydumanych rzeczy mi nie potrzebne :D



#3 wisienia

wisienia
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 28 listopad 2016 - 09:38

Zalezy co dla ciebie jest gadżetem? Ja sie nie moge obejść bez blendera w kuchni - zmieli, wymiesza, zetrze. Nie wyobrażam sobie teraz robić tych rzeczy ręcznie :D Mam też spieniacz do mleka (i codziennie rano latte do śniadania) i różne duperelki do kawy. Z rzeczy których nie używam, to taki toster-opiekacz. Przez miesiąc był szał, a teraz może 2 razy w roku użyję ;)



#4 kajaa

kajaa
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 16:04

Ja zainwestowałam ostatnio w multicookera i jestem mega zadowolona z zakupu


....

#5 margaret_05

margaret_05

    Meridium tłumaczenia

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 05 grudzień 2016 - 09:03

Ja zainwestowałam ostatnio w multicookera i jestem mega zadowolona z zakupu

też musze się pochwalić że jestem szczęśliwą posiadaczką tego urządzenia - zastępuje większość niepotrzebnych gadzetów które tylko zajmują miejsce 


... reklama...


#6 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 08 maj 2017 - 12:33

O takim urządzeniu jak multicooker słyszałam wiele dobrego.



#7 lobo

lobo
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Wzrost:165
  • Włosy:ciemne
  • Stan:wolna
  • Partner:Miłosz
  • Nastrój:Brak
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 05 lipiec 2017 - 21:55

Ja lubię gadżety różnego rodzaju, ale takie przydatne w kuchni potem do przyrządzania dań. 



#8 myszolina

myszolina
  • Użytkownik
  • 276 postów

Napisano 10 lipiec 2017 - 17:15

ja też uwielbiam , dlatego często zaglądam na agat home i tam właśnie kupuję różne dodatki, ale nie tylko do kuchni :)



#9 CzeskaJ

CzeskaJ
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 10:32

W fototapetce widziałam panele szklane do kuchni, myślicie, że to jest dobry pomysł, zamiast takich standardowych płytek ? Bo szukam jakieś ciekawej inspiracji a właśnie niedługo będę remontować własną kuchnię i muszę coś ciekawego znaleźć. 



#10 marcowapani

marcowapani
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 09 sierpień 2017 - 08:54

jeśli chodzi o fototapetkę, to mi chyba bardziej przypadła link// klasyczna fototapeta stara uliczka - chyba mam zbyt ubogą wyobraźnię, aby montować panel szklany, chociaż ciekawa jestem jak to "w realu" by się prezentowało



#11 olivka87

olivka87
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 09:48

ja polecam młynek do masła! problem z twardym masłem się rozwiązał :)



#12 1parasolka

1parasolka
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 11:43

Ten młynek do masła to fajny pomysł, u mnie zawsze dzieci narzekają, że masło nie da się rozsmarować. 
Ja polecam formy do pieczenia ciast marki Tradition. Mam kilka form tej marki i jestem bardzo zadowolona :) Kupiłam je w sklepie dr.oetkera przy okazji zakupów produktów bezglutenowych. 
62-pl.jpg
 



#13 lady_alice

lady_alice
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 30 maj 2018 - 15:11

Gadżety są potrzebne, ale tylko takie funkcjonalne, bo po co mi szósta forma okrągła albo jakiś krajacz do arbuza :D 

Ogólnie to ostatnio poluję na dobry młynek do kawy, może mi jakiś polecicie?? Bo zazwyczaj są albo strasznie drogie albo takie mizerne.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych