Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jaki tusz do rzęs polecacie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 marcissa

marcissa
  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 19:58

Dziewczyny mój tusz już na wykończeniu, ale nie byłam z niego zadowolona. Moje rzęsy nie są tragiczne, ale wiadomo mogły by być lepsze. Najbardziej podobają mi się sztuczne rzęsy, ale przecież nie będę codziennie doklejać :)

#2 women

women
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 25 kwiecień 2016 - 09:47

sztuczne rzęsy bardzo osłabią Twoje własne, zdecydowanie lepiej kupić dobry, pogrubiający tusz.

Człowiek mądry to człowiek szczęśliwy

#3 marcissa

marcissa
  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 08 maj 2016 - 14:38

Zdecydowanie nie będę się bawić w sztuczne rzęsy tak jak pisałam wyżej. Na jednej z promocji w drogerii kupiłam w dobrej cenie Loreal False Lash wings Sculp i póki co tusz spisuje się świetnie. mimo wszytko jakbyście miały jeszcze jakieś propozycje to czekam :) Choć póki co tusz spisuje się super!

#4 MilenaRaczek

MilenaRaczek
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 09 maj 2016 - 16:27

Mnie nie stać na przedłużanie. Poza tym siedzenie u kosmetyczki parę godzin też jakoś mi nie leży. Jestem raczej ruchliwą osobą :) Moje rzęsy są mało widoczne i dość jasne, muszę się napracować żeby uzyskać naprawdę ładny efekt. Nazwę L'Oreal Fals Lash Wings Scuplt skadś kojarzę.. może TV? Śmiesznie brzmi. Już siebie widzę, jak próbuję wymówić tę nazwę przy ekspedientce w drogerii! :D

#5 marcissa

marcissa
  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 09 maj 2016 - 18:01

Ja kupiłam w Rossamanie i nie musiała sobie łamać języka ;P ale teraz promocji już nie ma i cena regularna to jakieś 60 zł. 

#6 kreolka

kreolka
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 10 maj 2016 - 13:14

Też kupiłam na Rossmannowej promocji swój, uwielbiam go, naprawdę :-)

Cena regularna nie zachwyca, ale od czego się ma neta? :-) W ...jest w całkiem przyzwoitej cenie ....  A i nazwy nie trzeba wymawiać :-)

#7 spyka

spyka
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 16 maj 2016 - 18:25

sztuczne rzęsy bardzo osłabią Twoje własne, zdecydowanie lepiej kupić dobry, pogrubiający tusz.

miałam doklejane i jest to łądne na chwile, oczywiscie kiedy jest dobrze zrobione . na codzien lepszy tusz 

Też kupiłam na Rossmannowej promocji swój, uwielbiam go, naprawdę :-)

Cena regularna nie zachwyca, ale od czego się ma neta? :-) W ...jest w całkiem przyzwoitej cenie ....  A i nazwy nie trzeba wymawiać :-)

widziłam ten flw sculpt w sklepie i w necie też , róznica jak zawsze i przy każdym produkcie. .A jesli chodzi o jego jakość to ma na prawde fajną szczoteczkę !

#8 marcissa

marcissa
  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 16 maj 2016 - 18:28

Dokładnie sklepy internetowe to bardzo duża oszczędność. Często zamawiamy razem z koleżankami z pracy jakieś paczki i wychodzi najtaniej! 

#9 kreolka

kreolka
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 19 maj 2016 - 22:09

widziłam ten flw sculpt w sklepie i w necie też , róznica jak zawsze i przy każdym produkcie. .A jesli chodzi o jego jakość to ma na prawde fajną szczoteczkę !

Jakość jest super, bo to Loreal, nie jakaś podróba z bazarku, zatem warto kupić, nawet jeśli cena troszkę wyższa. Ale oczywiście nei ma sensu przepłacać. A szczoteczka to taki gadżet do zadań specjalnych  <ookk>

#10 MilenaRaczek

MilenaRaczek
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 23 maj 2016 - 01:58

No niestety różnica między cenami w Rossie, a w Internecie jest nawet o 50%. Tylko jak się zamawia, to trzeba liczyć też przesyłkę. Ja jestem zdania, że jak jest coś dobrego, to nie ma co na siłę na ty oszczędzać. W końcu same pieniądze nic nie dają, a ładnie podkreślone oczy już tak :)

#11 spyka

spyka
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 23 maj 2016 - 12:37

Jakość jest super, bo to Loreal, nie jakaś podróba z bazarku, zatem warto kupić, nawet jeśli cena troszkę wyższa. Ale oczywiście nei ma sensu przepłacać. A szczoteczka to taki gadżet do zadań specjalnych  <ookk>

loreal to bardzo dobra marka, każdy produkt ,czy to podkład tusz,cień,kredka zawsze lubiłam 

No niestety różnica między cenami w Rossie, a w Internecie jest nawet o 50%. Tylko jak się zamawia, to trzeba liczyć też przesyłkę. Ja jestem zdania, że jak jest coś dobrego, to nie ma co na siłę na ty oszczędzać. W końcu same pieniądze nic nie dają, a ładnie podkreślone oczy już tak :-)

Najlepsze są spojrzenia zazdrosnych koleżanek i jak Twojemu facetowi sie podoba, chodzi,chodzi i sam nie wie co sie w Tobie zmieniło ;]

#12 MilenaRaczek

MilenaRaczek
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 23 maj 2016 - 16:57

MilenaRaczek, dnia 23 Maj 2016 - 02:58, napisał:

No niestety różnica między cenami w Rossie, a w Internecie jest nawet o 50%. Tylko jak się zamawia, to trzeba liczyć też przesyłkę. Ja jestem zdania, że jak jest coś dobrego, to nie ma co na siłę na ty oszczędzać. W końcu same pieniądze nic nie dają, a ładnie podkreślone oczy już tak :-)

Najlepsze są spojrzenia zazdrosnych koleżanek i jak Twojemu facetowi sie podoba, chodzi,chodzi i sam nie wie co sie w Tobie zmieniło ;]

Hahaha! Jakbyś widziała mojego faceta! :D I na ulicy inni tez jakoś się tak dłużej przyglądają.. Eh ten efekt warty jest miliona monet! :D

#13 kreolka

kreolka
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 23 maj 2016 - 17:09

Nooo, mocne! :D Zazdrosne spojrzenia koleżanek i zmieszany facet, haha  :mrgreen: Efekt sztucznych rzęs sprawi, że nie jeden facet zaniemówi. A Loreal to jakość, coby nie pisać o cenach. Promocje, moje drogie, to słowo klucz.

#14 marcissa

marcissa
  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 23 maj 2016 - 17:37

No to zazdroszczę tak spostrzegawczego faceta :)

#15 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 23 maj 2016 - 19:27

Dla mnie kapitalny  Sumptuous Extreme.Bardzo wydajny.Jestem zadowolona.

Użytkownik viola edytował ten post 23 maj 2016 - 19:29

#16 kreolka

kreolka
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 27 maj 2016 - 11:56

Dla mnie kapitalny  Sumptuous Extreme.Bardzo wydajny.Jestem zadowolona.

Aj, to by bardzo zabolało moją kieszeń. Obczaiłam cenę w necie ;) Zostanę przy swoim, bo to taki złoty środek w cenie, jakości i efekcie.

PS Zazdraszczam Australii!  <ookk>

#17 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 27 maj 2016 - 12:43

Aj, to by bardzo zabolało moją kieszeń.

Kupiłam jakoś w promocji w zestawie z kosmetyczką i kredką.:)

#18 Melani_a

Melani_a
  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 27 wrzesień 2016 - 14:43

Bourjois albo Max factor 2000 calories, to moje hity. Stosuję od dawna i na nic bym nie zamieniła

Użytkownik Melani_a edytował ten post 27 wrzesień 2016 - 14:44

#19 anka.jonska

anka.jonska
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 15:17

Kobo srebrne opakowanie. Na co dzień jest idealny ;) Dobrze rozczesuje, wydłuża i nie zostają grudki.

Miłego dnia ;)

#20 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 09 październik 2016 - 14:42

Ostatnio moim ulubieńcem jest MAX Factor 2000 calorii.