Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co zrobić gdy urodzą się niechciane szczeniaki?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojowniczka1222

wojowniczka1222
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 10 październik 2015 - 09:46

Co zrobić gdy urodzą się niechciane szczeniaki?
Nasza suczka w tym roku nie była szczepiona, po po śmierci jej matki stary zapomniał o szczepieniach i jest duża możliwość że zaszła w ciąże. Bo mama mówi że na podwórko zleciało się pełno psów i rozerwały nawet siatkę do jej zagrody.
Ona teraz troszkę przytyła i raczej się oszczeni. To Było pod koniec września więc mam jedno mniejsze pytanie... kiedy powinna się oszczenić?
I teraz konkretnie. Co mamy zrobić z tymi szczeniakamismutas.gif . Ja wolałabym żeby zostały ale przecież nie możemy wychowywać całej zgrai szczeniaków. Myślę o oddaniu ich do schroniska ale nie wiem w jakim wieku można to zrobic. Najlepiej jak najszybciej bo jeszcze nasza sunia się do nich przywiążesmutas.gif
Mam zamiar popytać w okolicy czy ktoś nie chce szczeniaka, i jednego jak będą ładne weźmie też moja babcia bo jej pies już jest stary.
Nie wiem czy to coś pomoze :
-ona ma już 2 lata,
-Jest to jej pierwsza ciąża,
-Od początku była szczepiona i pilnowana.
Proszę o odpowiedzi, bo nie mam pojęcia co zrobimy.

#2 longa

longa
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 13 październik 2015 - 10:17

popytaj znajomych, daj ogłoszenia na internecie, na fb niech znajomi udostęoniają. w schronnisku psianki się zmarnują a nie wykluczone ze i zostaną uśpione

#3 wojowniczka1222

wojowniczka1222
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 13 październik 2015 - 13:12

OK ! Tak zrobię! Dziękuję za odpowiedź! :-)

#4 czytelniczadusza

czytelniczadusza
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 14 październik 2015 - 12:29

na pewno na FB warto zamieścić ogłoszenie i dobre zdjęcia psiakow tak, zeby inni mogli udostepnic takiego posta, mozesz też zgłosić się do fundacji.

poza tym proponuję na przyszłość pomyśleć o zapobieganiu - trzeba suczke wysterylizować.

#5 weronkowa

weronkowa
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 14 październik 2015 - 21:47

lepiej popytać znajomych, dac ogłoszenia na darmowych portalach w necie. szkoda by się zmarnowały w schronisku