Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

oparzenie słoneczne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 koala

koala
  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 29 lipca 2015 - 20:40

Hejka kobitki właśnie wróciłam z  krótkich wakacji i moja twarz jest spieczona:) hehe a najgorsze jest to że za 2 tygodnie ruszamy dalej :) I boje sie ze za bardzo sie spiekę a najbardziej boje sie o twarz jaki krem użyć aby temu zapobiec????



#2 monikafika

monikafika
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 31 lipca 2015 - 14:14

W 2 tygodnie zdążysz jeszcze 3 razy się opalić :-) a doraźnie babcinym sposobem - kefir/jogurt na twarz, ew. jakieś mleczko po opalaniu, ja używam vichy



#3 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 390 postów

Napisano 03 sierpnia 2015 - 07:10

Koniecznie filtr na twarz przed opalanie, ja akurat stosuje dość wysokie, 30 lub nawet 50, bo jestem blada, mam sporo znamion i dermatolog mi poleciła taki. W tej chwili mam ten: /link/
W Polsce wystarcza, ale na wakacje do cieplejszych krajów biorę 50 SPF.

#4 Nela11

Nela11
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 03 sierpnia 2015 - 07:42

Wow wodoodporny i jeszcze bezzapachowy? Idealny jednym słowem dla wrażliwej skóry :) A z tej serii Anthelios maja jakieś inne produkty do ciała bezpośrednio?



#5 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 390 postów

Napisano 04 sierpnia 2015 - 18:51

Mają, to cała seria, są na twarz, do ciała, dla dzieci, kremy, mleczka, fluidy, spróbuj, może coś Ci podejdzie.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych