Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jak nieinwazyjnie powiekszyć biust

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 06 maj 2015 - 10:14

Od razu mówię,że operacja nie wchodzi w grę ponieważ bardzo boję się efektów niepożądanych i jednak wolałabym tego uniknąć. Zastanawiam się czy jest jakiś inny sposób na to jak skutecznie powiększyć biust. Reklamowane są różne kremy oraz tabletki .Czy stosowałyście cokolwiek? Czy były jakieś efekty? 

Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net

#2 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 147 postów

Napisano 06 maj 2015 - 14:55

Opinie sa różne ale powiem Ci,że ja spróbowała, konkretnie Perfect Bust i nie żałuję. Naprawdę widziałam u siebie efekty. Piersi były wyraźnie powiększone, bardziej jędrne. Przyjmowałam kurację przez 3 miesiące czyli tyle ile powinno się ją przyjmować . OBecnie jestem już prawie pół roku po zakończeniu i efekt sie utrzymuje. Musiałam kupić sobie biustonosze w rozmiarze większym o 1. 

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#3 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 07 maj 2015 - 09:47

Aha czyli nie tak źle. Bo wiesz różne opinie słyszałam na temat takich środków. Niektórzy twierdzą,ze działają, niektórzy są na nie mówiąc, że takie środki praktycznie nie dają efektów. Tak więc człowiek zastanawia się czy kupić czy nie kupić.

Gdize zamawiałaś? W sieci? Czy może kupowałaś w stacjonarnej aptece? 

Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net

#4 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 147 postów

Napisano 11 maj 2015 - 09:13

Zamawiałam przez internet. Wpisz sobie perfect bust w google to od razu wyskoczy Ci lista sklepów, w których można je dostać. Czy znajdziesz w aptece? Nie wiem... może tak a może nie. Nie sprawdzałam.

Opinie są różne ale moim zdaniem u wielu osób nie ma efektów ponieważ nie biorą tabletek regularnie i za wcześnie kończą kurację Trzeba btać je dzień w dzień i to przez cały okres kuracji. Wtedy dopiero zobaczysz efekt. MOim zdaniem jednak warto. 

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#5 lilamay

lilamay
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 18 czerwiec 2015 - 09:57

Takie środki nie działają, nie ma cudów. Jedyny sposób na lekkie powiększenie biustu do rozbudowanie sobie mięśni klatki piersiowej. No albo utycie :)

#6 Tilla

Tilla
  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 02:57

Ehhh nie dogodzisz. Ja to bym sobie chętnie zmniejszyła..

#7 BarbaraM

BarbaraM
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 13 listopad 2015 - 12:49

Jest sposo powodów dla których piersi lepiej jest pomniejszyć ale jeśli ktoś chce sobie bezinwazyjnie powiększyć piersi to polecam kwas hialuronowy. 

#8 TArantino

TArantino
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 04 maj 2016 - 12:02

albo nauczyć się go konturowac kosmetykami

#9 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 16 maj 2016 - 13:25

Push up;-)) stanik

#10 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 85 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 11:12

Nie da sie niestety ;) Mozna natomiast sprawić,że biust będzie bardziej jędrny i tym samym będzie wyglądał na większy. Wart jest poczytać sobie o ćwiczeniach w sieci. Jest ich sporo, są również dość skuteczne ale trzea ćwiczyć kilka miesięcy i codziennie.

Fajne jest również serum do biustu Frashe - modeluje i podnosi biust. Używam od miesiaca, obecnie konczy mi sie pierwsze opakowanie ale pomimo nie takiej niskiej ceny kupię kolejne bo jest to pierwszy kosmetyk do biustu, po którym widzę realny efekt a nie jedynie placebo. 

#11 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 07:55

Nie da sie niestety :-) Mozna natomiast sprawić,że biust będzie bardziej jędrny i tym samym będzie wyglądał na większy. Wart jest poczytać sobie o ćwiczeniach w sieci. Jest ich sporo, są również dość skuteczne ale trzea ćwiczyć kilka miesięcy i codziennie.

Fajne jest również serum do biustu Frashe - modeluje i podnosi biust. Używam od miesiaca, obecnie konczy mi sie pierwsze opakowanie ale pomimo nie takiej niskiej ceny kupię kolejne bo jest to pierwszy kosmetyk do biustu, po którym widzę realny efekt a nie jedynie placebo. 

Ile dziennie wcierasz? Bo ja jakis czas temu kupiłam soie krem esotiqu i również jest fajny niemniej powiekszenia nie widzę :P A szkoda bo tani nie był. Ile kosztował Cię Twój? 

#12 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 85 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 08:49

Dwa razy dziennie.Rano i wieczorem przed nałożeniem balsamu na ciało. Serum ladnie pachnie tak więc jest to dla mnie chwila przyjemności. Równiez miałam ten krem ale Frashe wydaje mi się przyjemniejsze, No i na dłużej starcza. NIe zużylam jeszcze polowy opakowania a uzywam codziennei tak więc wydajność bardzo dobra Rekompensuje cenę ;) Kosztuje 180 zł. Z tego co wiem to jest jedynie w sieci na razie. W sklepach go nie widziałam na pólkach.

#13 ameliaa

ameliaa
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 16:02

nie da sie nieinwazyjnie powiekszyc biustu..a te tabletki kremy to bujda na kólkach zwyczajnie... co najwyzej moga ci delikatnie ujedrnic biust, co spowoduje, ze bedzie bardziej 'sterczal'. i bedzie ci sie wydawalo, ze jest nieznacznie wiekszy. nie wiem skad twoja obawa przed powiklaniami. rzadko sie slyszy o problemach pooperacyjnych- to nie lata 90te kiedy chirurgia plastyczna dopiero malymi kroczkami wchodzila na rynek. poszukaj dobrej kliniki-moja siostra robiła w klinice, ale ona co prawda nalezy do tych odwaznych, ale zazdroszcze jej teraz biustu- ladny, naturalnie wyglądający. zadnych powiklan ani problemow ;)

#14 odes

odes
  • Użytkownik
  • 116 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 13:37

No właśnie kupiłam sobie kiedyś z własnej głupoty chyba takie tabletki powiekszające biust. I bylo tak jak piszesz. Dzialania praktycznie zero tak wiec pomimo tego,że trochę wątpiłam w ich działanie to się jednak zawiodłam :(

Może faktycznie kupię sobie to serum Frashe o którym piszecie bo czuję ,że mój biust potrzebuje jakiegoś wiekszego ujędrnienia. 

Romantycznie

#15 K1K1

K1K1
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 11 marzec 2020 - 14:12

stanik najlepszy :)