Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Sieciówki, lumpeksy, krawcowa? Gdzie się ubieracie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#41 Ramma

Ramma
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 18 styczeń 2016 - 22:43

Ja ubrania codzienne to tylko w ciuchlandach bo wygodnie i tanio i dobrej jakości. Niestety ciężko znaleźć coś bardziej eleganckiego i w bardzo dobrym stanie więc jak są jakieś okazje - wesele chrzest itp to zawsze sobie pozwalam na coś ze sklepu ale tylko internetowe i nie jest to kwestia pieniędzy tylko jakości - np. w ... kupię ciuch za cenę jak w sklepie, ale wiem, że kiecka wszystko wytrzyma w świetnym stanie, nie rozlizie się ani nic. Tak miała moja koleżanka na tego sylwestra. Kupiła sobie stacjonarnie supcio spódnicę i jak jej od pasa pół spódnicy się oderwało, a daleko od domu, nikt nie mógł poratować to całego sylwka przesiedziała wściekła jak osa.

#42 kasanra

kasanra
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 12:48

Ja nie będę oryginalna i też powiem, że i w sieciówkach i w second handach  ;-)  Wszędzie można kupić coś ładnego i za niewielkie pieniądze, trzeba tylko poszukać. Znam laski w markowych ciuchach, które wyglądają źle i takie w rzeczach z ciucholandów tylko i wyłącznie, które wyglądają obłędnie. Gustu się nie kupi :mrgreen:  

#43 Marlenka

Marlenka
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 21 styczeń 2016 - 12:23

Ja raczej w internecie szukam fajnych stron. Ostatnio ładne rzeczy upolowałam na / link / I się zastanawiam, czy jeszcze czegoś nie dokupić..

#44 Olga44

Olga44
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 08 luty 2016 - 15:24

Tylko sieciówki. Zdarza mi się czasami wejść do second handu ale jeszcze nic tam nie kupiłam.

#45 aga01

aga01
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 12:08

Ani jedno, ani drugie, ani trzecie wolę sklepy internetowe jest o wiele większy wybór i ceny są bez porównania niższe. Ostatnio udało mi się kupić skórzaną torebkę w bardzo dobrej cenie i to z dobrej jakościowo skóry, całkiem ładnie wygląda. Patrzyłam podobne w sieciówkach, no niestety trzeba dać ze dwa razy więcej, więc trafiła mi się dobra okazja. 

#46 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 12:33

Najczęściej ubieram się na wyprzedażach i w secondhandach, ale preferuje młodzieżowy styl. Ostatnio tutaj ... znalazłam wytyczne jak dobierać poszczególne części garderoby, by stylizacja nie była zupełnie jak dla nastolatki, ale działała odmładzająco. Szczególnie przypadły mi do gustu legginsy i długie swetry.

#47 lila19

lila19
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 14:52

Legginsy <3 są takie wygodne. Zazwyczaj poluję na ubrania przy obniżkach, ale od czasu do czasu dobrym szperaczkiem to ja nie pogardzę.

#48 Rosita

Rosita
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 10 kwiecień 2016 - 18:13

Zupełnie uczciwie powiem, że nie przepadam za sieciówkami. Sparzyłam się na jakości ubrań, a do tego ceny są wygórowane. Na lumpeksy nie mam cierpliwości, a jeśli chodzi o krawcową to po prostu nie znalazłam żadnej godnej uwagi specjalistki w tej dziedzinie. Pozostają więc zakupy w sieci. Jestem stałą Klientką kilku sklepów. Polecam np. .... (jestem w ciąży więc szukam konkretnych ubrań). Zresztą lubię surfowanie po Internecie, mam teraz więcej wolnego czasu więc dla mnie to idealne rozwiązanie, a przesyłki zazwyczaj dochodzą bardzo szybko.

#49 Barbarella

Barbarella
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 23:40

Ja lubie wyszukiwać fajne ciuchy na allegro! Najlepiej z odbiorem osobistym! I najlepiej na aukcjach! Tylko nie zawsze udaje mi się je wygrywać ;/ korzystacie moze na allegro z takich narzędzi jak snajper do aukcji? np. ten z aukcjoner?

#50 Kasia67

Kasia67
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 22 maj 2016 - 20:25

Często lumpeksy, ostatnio też znalazłam super stronkę, na której internautki wymieniają się ubraniami ( m. in. ...), dużo ładnych ubrań można znaleźć w PEPCCO, a do zwykłych sieciówek myślę, że każdy czasem chodzi :-)

#51 Sasanka

Sasanka
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 07:55

ja na takiej stronie zostałam oszukana, dziewczyna nie przysłała mi rzeczy, a ja wysłałam swoje zgodnie z umową

#52 Inka11

Inka11
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 08:20

Sieciówki lub secondhandy. Nie mam przekonania do kupowania ciuchów przez internet. Lubię najpierw przymierzyć i mieć pewność, że dana rzecz mi pasuje.  

#53 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 19:47

Sieciówki i osiedlowe butiki.Przez internet nigdy nie kupowałam ciuchów.Nie lubię tego typu zakupów.Wolę cos od razu przymierzyć,dotknąć.

#54 Magda93

Magda93
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 13:37

Zgodzę się z tym, że niektóre sklepy mają naprawdę ceny z kosmosu. Ja z sieciówek dawno temu już zrezygnowałam, bo naprawdę nie wydaje mi się, żeby tam w jakikolwiek sposób jakość szła w parze z ceną. Nie mają dla mnie takiej wartości jak kiedyś. Najczęściej kupuje ubrania online albo za granicą, bo są dużo tańsze. Mam też sporo ubrań stąd... link... bo są uczciwi, na zwrot ma się miesiąc, a wysyłka jest w 2 dni, więc tego typu rzeczy techniczne mają też dopracowane bardzo.

Już dawno zrezygnowałam z sieciówek, w ogóle w nich jakość nie idzie w parze z ceną, a ceny to mają niektóre sklepy kosmiczne. Piszesz, że część rzeczy krawcowa Ci szyje, ale to nie wychodzi drogo? Ja tylko do krawcowej chodze jak coś chce zwęzić czy na jakieś poprawki. A tak to kupuje online wszystkie ubrania, lubie bardzo sklep np. .... link.... bo mają techniczne rzeczy dobrze dopracowane jak wysyłkę, jest 30 dni na zwrot itd.

#55 prozacc

prozacc
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 01 luty 2018 - 18:07

sklepy internetowe - więcej asortymentu, taniej i ruszac z domu się nei trzeba :P

#56 KingaRoksana65

KingaRoksana65
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 09 luty 2018 - 12:04

Kiedyś sieciówki, teraz główinie lumpeksy

#57 wikizabka

wikizabka
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 20 luty 2018 - 12:35

Od wielu lat tylko w lumpeksach :) Mam teraz aż za dużo ubrań. A znacie może jakiś lumpeks w Warszawie, okolice Wola, Żoliborz - nie taki "luksusowy", ale w starym stylu, z rzeczami w koszach?

#58 babeczka

babeczka
  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 18:40

Co do mnie,dawno sobie niczego nie kupiłam,oprócz obuwia,ale w razie potrzeby szyję u krawcowej .

#59 violet

violet
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 14:46

Ja też kupuję w sklepach internetowych, najładniejszą sukienkę kupiłam ostatniu tutaj: hiszpankę koronkową. I spodnie winylowe, które z tego co piszą od polskiego producenta. I faktycznie po zakupie jestem MEGA zadowolona. --> /link/

Zobaczcie sobie dziewczyny. Naprawdę warto.

Cały mój świat kosmetyczny --> /link/Moją pasją są podroże. Uwielbiam Grecję oraz Dominikanę.

W wolnych chwilach czytam książki i nowinki techniczne odnośnie stylizacji paznokci. Sama jestem też stylistką. Jeżeli masz nawet problem w technikach stylizacji, śmiało pisz na pewno ci pomogę coś i doradzę :-)

#60 Gnieszka69

Gnieszka69
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 17 marzec 2018 - 12:00

ja kupuje tylko używane ciuchy, oszczędzam kasę, a można naprawdę perełki znaleźć w second handach. Czasem też na forach kobietki sprzedają swoje niechodzone już ubrania to też korzystam