Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Sieciówki, lumpeksy, krawcowa? Gdzie się ubieracie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#21 cornelamela

cornelamela
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 22 czerwiec 2015 - 15:29

ja w sumie najczęściej jakieś wyprzedaże, czasami ciucholandy albo coś z netu

#22 taig

taig
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 30 czerwiec 2015 - 22:18

sieciówki i secondhandy :P

#23 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 01 lipiec 2015 - 20:37

Mam dwa ulubione lumpki i dosyć często je odwiedzam, ale rzadko kiedy znajduję coś dla siebie.

Lubię szukać sukienek, spódnic, spodni, czegoś sportowego i takich większych rzeczy, które w sklepach są z reguły drogie.

Przez internet nie kupuję, bo nie umiem tak bez przymierzenia. Kilka razy coś wzięłam i niestety wielki niewypał. Nawet nie tyle z rozmiarem, co z jakością tych ubrań - takie zwykłe szmatki i wcale nie takie tanie.

Tak więc w mojej szafie  głównie odzież z sieciówek

#24 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 497 postów

Napisano 01 lipiec 2015 - 21:05

Mam dwa ulubione lumpki i dosyć często je odwiedzam, ale rzadko kiedy znajduję coś dla siebie.

Lubię szukać sukienek, spódnic, spodni, czegoś sportowego i takich większych rzeczy, które w sklepach są z reguły drogie.

Przez internet nie kupuję, bo nie umiem tak bez przymierzenia. Kilka razy coś wzięłam i niestety wielki niewypał. Nawet nie tyle z rozmiarem, co z jakością tych ubrań - takie zwykłe szmatki i wcale nie takie tanie.

Tak więc w mojej szafie  głównie odzież z sieciówek

To jets najwięskzy ból kupowanie przez net, chyba, że jets konketna marka, którą sie zna, to można w necie taniej znaleźć .:)

"...Tańczyły jak promienie na porannej wodzie, a pozostałe po nich złote nitki, odpryski bursztynowych ozdób i strzępy słoneczników..."

#25 beżowa

beżowa
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 19 sierpień 2015 - 08:10

Ja czasem przerabiam sama ubrania, na przykład ostatnio z przedartych na nogawce spodni zrobiłam krótkie spodenki, obszyłam koronką i mam takie jak są w sklepach za 60-70 zł. A mnie wyniosło 10 za 1.5m koronki i stare spodnie :-D
Ogólnie strasznie lubię oszczędzać na ciuchach, ale w sieciówkach nie kupuję, bo te ciuchy nie są dobrej jakości, a ceny mają czasem takie, że w dobrym sklepie byś kupiła za tyle. Tak więc outlety, albo lumpki.
Na allegro strasznie lubię kupować, szczególnie odkąd ostatnio odkryłam istnienie snajperów (jakby któraś szukała albo chciała poczytać więcej o tym to daję tu ...:-) ). Bo też na "kup teraz" coraz mniej jest dobrych ofert. Zazwyczaj licytuję mega paki. Dogaduję się z dziewczyną, jeśli ONA (nie ciuchy, tylko ona) ma takie wymiary jak ja, to właśnie idzie snajper w ruch i mam dużo nowych-starych ciuchów. A czemu ona? Bo jeśli ma podobne wymiary, to znaczy że ciuchy będą leżały podobnie. Ale ogólnie mam całe szczęście taką figurę, że większość rzeczy leży ok

#26 Tamara_26

Tamara_26
  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 08:38

ja lubię secondhandy bo czasem można fajne oryginalne rzeczy znaleźć i to w dobrych cenach

#27 MmalaMii

MmalaMii
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 14:09

Internet! sklepy i serwisy internetowe z ciuchami typu ... itp, wygodnie i szybko.
A poza tym to sieciówki ale to raczej na wyprzedażach, bo ceny nowych kolekcji są o dużo za drogie.
Więc albo przeceny i wyprzedaże, albo zakupy z fotela przez internet.

#28 łania

łania
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 22:21

to zależy od sytuacji i potrzeb i okazji oczywiście . Nie unikam żadnego z powyższych

#29 ulanka

ulanka
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 12:06

ja tez najcześćiej sieciówki bo lumpy sie ostatnio skiepściły w mojej dzielni. głównie czatuje na przeceny :)

#30 Babeczka88

Babeczka88
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 02 wrzesień 2015 - 14:41

Mam znajomą co się tylko ubiera w lumpexach:) ale zawsze wygląda fantastycznie i tylko mnie drażni jak mówi co i za ile kupiła:)

#31 Tilla

Tilla
  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 08 wrzesień 2015 - 23:14

Wolę outlety. Cena ta sama, a ciuchy nowe i markowe. Najczęściej buszuję w Fashion House, bo mają tam mnóstwo sklepów. Teraz się szykuję na zakupy jesienne, bo idą chłody, a u mnie sukienki. ;D

#32 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1089 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 10:12

Różnie, w sumie mogła bym powiedzieć że wszędzie ;)

bo i sieciówki czasem, no i lumpeksy...

Ale też i krawcowa, bo moja mama w sumie jest ..:D

#33 amulka

amulka
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 11:50

Różnie ale najczęściej w sklepach internetowych. Sporadycznie w sieciówkach. Ostatnio sporo rzeczy kupuję na......, mają tam duży wybór i ceny przyjazne dla kieszeni :-). Zakupy są szybkie i przyjemne, nie trzeba stać w kolejkach :-). Nie ma u nich problemów z przesyłką, towar dostarczony w terminie i zgodny z zamówieniem.

#34 Mary66

Mary66
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 18 wrzesień 2015 - 19:29

U krawcowej szyłam może ze 3 razy w życiu. Wolę iść do sklepu - za leniwa jestem na kombinowanie niestety ;) Sieciówki sobie odpuszczam. Szukam fajnych małych sklepików z lepszą gatunkowo odzieżą :)

#35 meryy0

meryy0
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 01 październik 2015 - 12:45

Ja lubie seconhandy, choć dawno w żadnym nie byłam, nie mogę niczego fajnego w Wawie znaleźć :(

Póki co wygrywają sieciówki jednak.

#36 kamilla_27

kamilla_27
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 07 październik 2015 - 21:48

Ja też czasem grzebie w second handach albo zwykłych sieciówkach, ale jak nie mam czasu a potrzebuje czegoś fajnego to z pomocą idzie zawsze internet i sklepy internetowe.

Jeśli mogę polecić to jednym z moich ulubionych jest ..., gdzie maja naprawdę świetne ubrania.

#37 Barbarella

Barbarella
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 06 listopad 2015 - 16:54

Zawsze miałam problem z doborem ubrań, bo nigdy nie chciałam ubierać się tak jak wszyscy i spotykać na ulicach ludzi w takich samych ciuchach jak moje. jako nastolatka zaczęłam przerabiać swoje ciuchy, żeby się wyróżnić a od 2 lat można powiedzieć, że praktycznie sama je tworzę. Ostatnio nawet sporo zainwestowałam i zakupiłam hafciarkę komputerową BERNINA B720 i dzięki niej tworzę już profesjonalne hafty na ubraniach i co najważniejsze oszczędzam sporo czasu, bo taka hafciarka robi za mnie praktycznie wszystko a ja mogę skupić się na wymyślaniu coraz to nowszych wzorów :) myślę nawet o tym żeby może przerobić to w jakiś biznes... w końcu jakaś gotówka zawsze się przyda :D

#38 Kuberka

Kuberka
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 09 listopad 2015 - 09:39

Ja kupuję głównie w Quiosqe. Ubrania idealne dla mnie do pracy. A jak potrzebuję coś bardziej "po domu", to też sh.

#39 Appia

Appia
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 16:00

Kiedyś miałam więcej czasu i uwielbiałam second handy. Teraz brakuje mi czasu na zakupy więc kilka razy do roku, a przynajmniej co sezon, robię zakupy masowo. Najczęściej jeżdżę do Fashion House, bo mają świetne promocje i bardzo kuszące ceny. :) 

#40 Optimatka68

Optimatka68
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 22 grudzień 2015 - 18:11

przeważnie robię zakupy przez internet, moim zdaniem, zawsze można znaleźć coś ciekawego i po okazyjnych cenach, nie mam problemów z przymierzanie ani ewentualnie ze zwrotem, pamiętajcie, że przy zakupach przez internet jest więcej czasu na zwrot towaru. lubię takie portale jak ceneo czy alegro, bo mam bardzo dużo w sumie sklepów w jednym miejscu wiec tylko sobie wyszukuję to co mi się podoba, poza tym jest coraz więcej tego typu "hipermarketow", ostatnimi czasy przed świętami znaczy znalazłam i część zakupw prezentowych zrobiłam przez portal /link/

Użytkownik inqaa edytował ten post 22 grudzień 2015 - 22:22
Przypominam, że na forum obowiązuje zakaz linkowania