Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Sieciówki, lumpeksy, krawcowa? Gdzie się ubieracie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#1 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 497 postów

Napisano 18 marzec 2015 - 19:48

Ja najczęściej niestety w sieciówkach, wygoda, ale nieraz wygrzebię cos ciekawego w secondhandzie, albo w necie. Super są rzeczy handmade ale niestety zwykle drogaśne :? 

"...Tańczyły jak promienie na porannej wodzie, a pozostałe po nich złote nitki, odpryski bursztynowych ozdób i strzępy słoneczników..."

#2 Melaka

Melaka
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 19 marzec 2015 - 09:23

Głównie w sieciówkach, ale przyznam, że największą satysfakcję daje mi wygrzebanie czegoś w lumpeksach :-D Przynajmniej wiadomo, że połowa miasta nie chodzi w tym samym no i CENY! Rewelacja :-D

Użytkownik Melaka edytował ten post 19 marzec 2015 - 09:24

#3 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 11:34

sieciowek nie lubie małokiedy jest cos w moim guscie i jeszcze ta obsługa :roll:

glownie lumpeksy , ostatnio czesto internetowe

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#4 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3228 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 12:46

ja głownie sieciówki, czasem zdarzy się lumpek,ale jakos  chyba nie umiem tam szukać ;-)

iv09i09kftvt0mdm.png

#5 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 20:43

U mnie głównie sieciówki.

W lumpkach jeszcze nigdy nic nie znalazłam godnego uwagi. 

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#6 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4761 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 21:26

Sieciówki głownie. Internetowe sklepy też często. Czasem jakiś butik się trafi. ;)

#7 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 22:16

ja jeszcze czasem na targowiskach

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#8 facet

facet
  • Użytkownik
  • 140 postów

Napisano 22 marzec 2015 - 17:33

Nie wiem jakim cudem tu wpadłem, no ale tak jak i panie - głównie sieciówki, choć moja luba kocha wszystko co oyginalne, niestandardowe, nie lubi mieć tego samego co inne kobiety, więc kombinuje, nieraz trafi "perełkę" w necie jak mówi, ale często jakieś dzieła projektantów sa zadrogie. Mówię, zeby sama zaczęła szyć, lae jęczy tylko, ze by chciał, a nie umie, a wy umiecie szyć?? 

#9 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7112 postów

Napisano 22 marzec 2015 - 20:48

Sieciówki, czasem na targu coś kupię, rzadko w internecie, ale zdarza się.

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#10 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 23 marzec 2015 - 08:01

Dużo ubrań/butów/dodatków kupuję na allegro.

Często też ubieram się w ciucholandzie.

Mniej kupuję w sklepach firmowych.

Pozostałe ciuszki mam z małych, lokalnych sklepów odzieżowych i z targu.

nixqp2.png

#11 Maona

Maona
  • Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 02 kwiecień 2015 - 23:25

Sieciówki najwygodniejsze, bo łatwo coś znaleźć, ale w second handach też można coś upolować, jak się na to poświęci trochę czasu. A handmade można sobie samemu zrobić i wtedy jest tanio. Ja czasem robię. Można się nauczyć od babci, a jak się nie ma babci to przecież są kursy różne. I jak oryginalnie.

He who asks is a fool for five minutes, but he who does not ask remains a fool forever.

#12 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 03 kwiecień 2015 - 13:30

Sieciówki,częściej lumpexy.Na bazarku z ubrań, jakoś nic nie kupuję.

#13 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 03 kwiecień 2015 - 14:19

U mnie sieciówki na zmianę z second handami, czasem przez internet i najchętniej to tam właśnie kupowałabym wszystko, ale niektóre rzeczy jednak trzeba przymierzyć.

#14 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 03 kwiecień 2015 - 14:36

czasem przez internet i najchętniej to tam właśnie kupowałabym wszystko, ale niektóre rzeczy jednak trzeba przymierzyć.

Przyznam,ze tylko raz w życiu kupiłam spódnicę przez internet.Jakoś nie mam przekonania,by ciuchy kupować w ten sposób.

Wolę jednak cos przymierzyć,zobaczyć jak leży. ;-) A tak w ciemno.Nie zawsze przecież, może zgadzać sie rozmiarówka.Tak mi sie wydaje.:)

#15 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 497 postów

Napisano 03 kwiecień 2015 - 19:28

A handmade można sobie samemu zrobić i wtedy jest tanio. Ja czasem robię. Można się nauczyć od babci, a jak się nie ma babci to przecież są kursy różne. I jak oryginalnie.

Żartujesz? Moja babcia jeszcze czuje się dobrze, ale nie maowy o jakims szyciu, ona szyła ale 30 lat temu, toeraz to nawet twierdzi, że nie warto, bo wszystko jets w sklepach, a szyło się, bo nie było ;) A jaki kurs? Do zawodówki iść sie uczyć? :P

Przyznam,ze tylko raz w życiu kupiłam spódnicę przez internet.Jakoś nie mam przekonania,by ciuchy kupować w ten sposób.
Wolę jednak cos przymierzyć,zobaczyć jak leży

Ja trochę rzeczy pokupowałam, głównie w ciąży i po jak nie było zbytnio mmożliwosci chodzić po sklepach :P A teraz też wolę przymierzyć. 

"...Tańczyły jak promienie na porannej wodzie, a pozostałe po nich złote nitki, odpryski bursztynowych ozdób i strzępy słoneczników..."

#16 Maona

Maona
  • Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 06 kwiecień 2015 - 20:39

Dla babci kapitalizm to była wielka zmiana, wiele osób się nim zachłysnęło i nie docenia tego, co się robiło własnymi rękami. Ja mam tyle lat, że mnie to już nie zachwyca. Zawodówki też chyba jeszcze istnieją, chociaż nie sprawdzałam. :P Nie wiem, skąd jesteś, ale mam koleżankę sto razy lepszą w szyciu ode mnie i ona sama takie kursy prowadzi, tylko że w Warszawie. Miejsce się nazywa Splot artystyczny.

He who asks is a fool for five minutes, but he who does not ask remains a fool forever.

#17 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 497 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 19:44

Dla babci kapitalizm to była wielka zmiana, wiele osób się nim zachłysnęło i nie docenia tego, co się robiło własnymi rękami. Ja mam tyle lat, że mnie to już nie zachwyca. Zawodówki też chyba jeszcze istnieją, chociaż nie sprawdzałam. :-P Nie wiem, skąd jesteś, ale mam koleżankę sto razy lepszą w szyciu ode mnie i ona sama takie kursy prowadzi, tylko że w Warszawie. Miejsce się nazywa Splot artystyczny.

Haha, no dokładnie, narobiła sie w życiu :P Genialny pomysł ta pracownia artystyczna, mają naprawdę fajną ofertę i kursy projektowania ubioru i bielizny i warsztaty dla mam, nawet jakieś wizażu. 

#18 Aska85

Aska85
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 09 kwiecień 2015 - 19:59

Uwielbiam ubierać się w lumpeksach, ciuchy są unikatowe, jedyne w swoim rodzaju.

#19 Wellness

Wellness
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 29 maj 2015 - 10:30

wszedzie:-),

czyli troche w sieciowkach troche w lumpeksach a czesc rzeczy krawcowa mi szyje, ale musze zmienic bo pare rzeczy mi zle zrobila.

#20 Lipowa Dolina

Lipowa Dolina
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 03 czerwiec 2015 - 12:04

no ja najczęściej sieciówki :)