Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Marcowe pogadanki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
150 odpowiedzi w tym temacie

#1 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 01 marzec 2015 - 00:07

No to mamy nowy miesiąc, ale ten czas leci

 

Moze uda sie mieć wiecej stron w tych poguchach niz siedem stron ;-)

 

Ja Dziś wolne, do pracy dopiero w pn na 13 .

Dzis zrobiłam cioci zakupy , bo chora, potem troche puzzli, zrobiłam babeczki i pojechałam z kolezanka po żwirek .

wieczorek winko z kolezanka :-)


Użytkownik magdaaaaa edytował ten post 01 marzec 2015 - 00:08

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 01 marzec 2015 - 06:53

Czesc!

Marzec, ale ten czas ucieka ekspresowo. A skoro marzec to trzeba sie spiac z pisaniem pracy...

Niedziela, moglabym sobie dluzej pospac to obudzilam sie juz po 6 i tyle ze spania.

Planow na dzis brak moze tylko do kosciola pojde.

Milego!

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#3 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 01 marzec 2015 - 07:48

Witam w marcu! <hello>

No to zbliżamy się do wiosny albo wiosna do nas.Chciałam być dziś pierwsza a tu...tłum pierwszych <sun_>

Wstałam dziś wcześnie,teraz kawka i leniwy poranek.Pan mąż nadal u teściów,dziś wraca ale wieczorem.Na obiedzie mam dziś syna i Jego przyszłą żonę więc niedługo muszę wstawić rosół. <mniami2>

Wczorajsze jazdy ze starszym instruktorem były w porządku.Jestem na etapie...sama podejmuj decyzje i odpowiednio reaguj...no cóż,staram się ,ale błędy jeszcze popełniam :oops:  :-? Jest wtedy trochę śmiechu ale i krzywienie się instruktora,młody instruktor inaczej podchodzi do tych samych ,,głupich" zachowań. 8-) Zastanawiam się czy ja w ogóle zdam to prawo jazdy <hmm>

Za oknem mgła ale widać też wschodzące słonko.


trzeba sie spiac

Ja muszę się spiąć w czasie jazd,egzaminy niedługo.


Niedziela, moglabym sobie dluzej pospac to obudzilam sie juz po 6

Witaj w klubie!


Moze uda sie mieć wiecej stron w tych poguchach niz siedem stron

Mam cichą nadzieję.

Życzę radosnej i spokojnej niedzieli! <byebye>



#4 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 01 marzec 2015 - 09:38

Hejka!

Lubię marzec, bo mam imieniny i wiosna się zaczyna :D

Dzisiaj zaplanowałam prasowanie i pójście do Kościoła.

Na obiad testuję nowy przepis- zapiekanka brokułowa z ziemniakami itp. ;)

 

Miłej niedzieli  <flow1>


nixqp2.png


#5 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 10:08

Dzien dobry poniedzialkowo-marcowo :lol:

 

Pogoda przepiekna dzis u mnie. Sloneczko i cieplo.

Chorowania cd. :roll: lekarz po kontroli stwierdzil, ze musze jeszcze posiedziec na zwolnieniu :-/ dzis pierwszy raz czuje sie w miare ok.

Zobaczymy dalej.

 


i wiosna się zaczyna :-D
I swieta niedlugo :-P

 


Zastanawiam się czy ja w ogóle zdam to prawo jazdy
Zmien podejscie :-P zdasz, zdasz ;-)

 


Moze uda sie mieć wiecej stron w tych poguchach niz siedem stron ;-)
Moze do 8 dobije :-P

 

Udanego poniedzialku! ;-)
 


Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#6 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5119 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 12:10


Wczorajsze jazdy ze starszym instruktorem były w porządku.Jestem na etapie...sama podejmuj decyzje i odpowiednio reaguj...no cóż,staram się ,ale błędy jeszcze popełniam   Jest wtedy trochę śmiechu ale i krzywienie się instruktora,młody instruktor inaczej podchodzi do tych samych ,,głupich" zachowań.  Zastanawiam się czy ja w ogóle zdam to prawo jazdy

Gogi- chyba normalna jest taka huśtawka- raz lepiej i czujesz się pewniej, raz więcej potknięć i idzie gorzej ;-)

oby na egzaminie była tendencja zwyżkowa :-)

 


Pogoda przepiekna dzis u mnie. Sloneczko i cieplo.

u mnie rano było słoneczko, a teraz leje :roll:

 

Buuu marcowo :mrgreen:

Dziś znowu wolne :mrgreen: cykl wolnych poniedziałków do końca stażu :mrgreen:

Najchętniej bym z domu nosa nie wystawiała, ale muszę zobaczyć za kutrką i kupić chlebek.

W mieszkanku ogarnięte :-)

 

Już mnie korci, żeby wyjąć jakieś ozdóbki wiosenno-wielkanocne, ale nieeeee muszę się wstrzymać :lol:

 

Od 1 marca obiecywałam sobie, że odkurzam rower- jak postanowiłam, tak zrobiłam, tak więc wczoraj..... pierwsza przejażdżka w tym sezonie :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: szkoda, że dziś tak paskudnie.... ale grunt to samozaparcie :mrgreen:

W takie dni jak ten jakieś ćwiczonka w zaciszu domowym :-)

 

 

Miłego dnia!!!


Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#7 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 12:55

Witam z pociagu ;)
wracamy z rodzinnych stron. W sumie bylismy tylko na 24 godziny, ale bardzo sie ciesze, bo wszystko zalatwilismy. Ustalona godzina slubu, wiec w tym tygodniu kupimy zaproszenia. Dokupilismy reszte alkoholu, podpisalismy umowe na noclegi dla gosci, zaliczka poszla no i wybralismy obraczki. Niedlugo nas czeka rajd po znajomych i rodzinie z zaproszeniami. I w koncu udalo mi sie wybrac kolczyki i ozdobe do wlosow. Taka bylam wybredna, ze robia mi na zamowienie
A tak na codzien, to zalatana jestem, nie mam czasu na odpoczynek, bo coraz wiecej udzielam sie w fundacji. Do tego praca, koty i Misiek i na sen pozostaje jakos z 5 godzin.
Ale czekam do czerwca i fruuu do Paryza!
Buziaki!!!!

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#8 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 16:45


u mnie rano było słoneczko, a teraz leje
U mnie tak samo dziś było ;)

 


Ale czekam do czerwca i fruuu do Paryza!
Faaajnie macie :mrgreen: Paryż mi się zaczął kojarzyć z Tobą od niedawna :P

 

Helou  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

 

Mega weekend za mną. Byłam u Połówka na 3 dni ;) Dużo spacerów, filmów, leżenia i słuchania muzyki ;)

Dobrze się mną zajmował  ;-) czułam się naprawdę jak księżniczka  ;-)

 

Teraz siadam z herbatką do licencjatu, bo mam wenę ;) Wiem co i jak, tylko najgorzej zacząć ;) 

 

Miałam nie pić w poście, ale się zapomniałam wczoraj i o swoim postanowieniu sobie przypomniałam opróżniając kieliszek z wina  <umieraam>



#9 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 21:41

Jezu już marzec, miesiące uciekają mi jak szalone. Nie mogę doczekać się juź wiosny. Już trzeci dzień siedzę w domu chora i tylko plus z tego taki, że facet mi się zaktywizował w domu i mam codziennie pyszne obiadki :) Ogólnie jest pozytywnie. W tym miesiącu mam zamiar zabrać się za ćwiczenia i znaleźć czasu więcej na BS :D

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#10 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 04 marzec 2015 - 02:03

<hellooo1>

Aaale mi dobrze po wizycie w domu :mrgreen: Tylko za krótko, zdecydowanie. Zabrałam buty do biegania, zrobiłam sobie dwa poranne joggingi na plaży i chociaż wiało strasznie, to energią naładowałam się niesamowicie :mrgreen: Zresztą musiałam spalić rogaliki, które specjalnie z okazji mojego przyjazdu upiekł tata, a nikt nie robi tak pysznych rogalików, jak on :mrgreen:

Dziś prosto z dworca powrót do pracy i nawet czas jakoś niesamowicie szybko mi zleciał. A po pracy jeszcze szybciej. Specjalnie zamknęliśmy godzinę wcześniej, żeby iść na "przeszpiegi" do nowo otwartej konkurencji z naprzeciwka i nie powinnam pewnie tego mówić, ale podobało mi się bardzo. Strasznie fajna obsługa, a ceny tak niskie, że aż wierzyć mi się nie chciało. Nasz manager musi wziąć się w garść. Jutro pewnie znów tam pójdę ;-)

Spać jeszcze mi się nie chce, więc najpierw robota, co by nie musieć wstawać rano, a potem Bond. Zaniedbałam chłopaka ostatnio :P



#11 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 04 marzec 2015 - 09:42

Hej ;)

 

Wczoraj byłam taka zmarniona jakoś, ale dziś już lepiej mimo wrednej pogody. Ogarnęłam nawet co miałam ogarnąć i w miarę się to udało.

Właśnie siadam do licencjatu, coby może kilka zdań napisać. Zobaczymy co wyjdzie z tego ;)

 

Zjadłabym jakieś dobre ciasto. Ale to dopiero w weekend, bo postanowiłyśmy z rodzicielką coś upiec na Dzień Kobiet ;)

Poza tym robię imprezę urodzinową w domu i dużo gości na noc zostaje, więc muszę ogarnąć wszystko i dużo jedzenia skołować  :mrgreen:

Jakieś ciasta, sałatki, coś na ciepło, jakieś przekąski... 9 osób będzie :)

 

Wzięłabym się za ćwiczenia, ale mam lenia. Poza tym ostatnio usłyszałam, że mogę zepsuć sobie figurę przez ćwiczenia :P 

Nie wiem czy to była przestroga, czy tylko zakamuflowany komplement xD

 

Miłego :*



#12 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 04 marzec 2015 - 14:25


nowo otwartej konkurencji z naprzeciwka i nie powinnam pewnie tego mówić, ale podobało mi się bardzo. Strasznie fajna obsługa, a ceny tak niskie, że aż wierzyć mi się nie chciało.

Co to i gdzie to? Szykuje się na wyprawę po świętach i chętnie bym coś nowego w Szcz. odwiedziła :)

 


Chorowania cd.

Co to Ciebie dopadło, że tak długo cholerstwo trzyma? ;*

 


wrednej pogody.

I u mnie tragedia pod tym względem. Wyczuwam śnieg na Wielkanoc. <zimnoo>

 

Witam się  m a r c o w o

 

u mnie ostatnio zawirowania. W weekend wpadły znajome i trochę poszalałyśmy <bananowy1>

Wczoraj miałam okropną nockę. Dopadła mnie jelitówka i z bólu prawie zemdlałam. Wczoraj byłam chodzącymi zwłokami. Ale dziś już się lepiej czuję i zaliczyłam wizytę u ginka. W końcu!! I jest bardzo na plus. <bravoo>

Do szkoły już jutro idę chociaż dziś jeszcze na diecie jestem. :-?

 

Zabieram się za zaległości szkolne, serial i książkę. I ładowanie akumulatorów w łóżku. <superwoman>


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#13 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 04 marzec 2015 - 18:39

Sniegiem dzis miotło od rana, ze swiata widac nie bylo :shock: a pozniej piekne sloneczko kolo 17 :lol: i sladu po sniegu nie ma :lol:

 


Wyczuwam śnieg na Wielkanoc.
A ja szpilki 8-) oby.... :lol: :lol:

 


Dopadła mnie jelitówka i z bólu prawie zemdlałam
:shock: Wspolczuje

 


Co to Ciebie dopadło, że tak długo cholerstwo trzyma?

W poniedzialek juz wracam do pracy :-) tyle czasu w domu, ze mi dziwnie :lol:

 


I ładowanie akumulatorów w łóżku.
Ja juz na lozko patrzec nie moge :lol:

 

 

 

 


Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#14 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 05 marzec 2015 - 00:41


Co to i gdzie to?

Nie powinnam polecać konkurencji, ale... ;-) Kojarzysz, gdzie kiedyś był Barrel? To właśnie tam ;-)

 

<hellooo1>

Strasznie długi dzień dziś za mną, nie pamiętam nawet, kiedy się zaczął i mam wrażenie, jakby to było wieki temu. Wreszcie koniec, wreszcie spokój i wreszcie dwa dni wolnego :) Jutro wstaję wcześnie, bo w planach poranna wycieczka na polowanie do Lidla - oferta sportowa ;-) Mam nadzieję, że jeszcze coś dla mnie zostanie.

A teraz serial - w końcu muszę dokończyć ten drugi sezon - i szybkie spanie, bo jutro też długi dzień ;-)



#15 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 05 marzec 2015 - 09:07


Strasznie długi dzień dziś za mną, nie pamiętam nawet, kiedy się zaczął i mam wrażenie, jakby to było wieki temu. Wreszcie koniec, wreszcie spokój

Wczoraj miałam dokładnie tak samo

 Witam! <hello>

Dzisiaj o 11.00 kolejne 3 godziny jazdy po Opolu... <bryka2>  jakbym chciała mieć już wszystko za sobą...zasnąć i obudzić się z prawem jazdy w ręce :-D

Będzie cudny dzień,słonko wyszło i ,,daje po oczach" <sun_>

Nie wiem czy pisałam(nie chciało mi się wertować BS) ale egzamin teoretyczny na PJ mam 12.03...o 9.00 <co>  :-? Boję...

A teraz umykam myć włosy i kończyć przygotowywanie obiadu...jak wrócę będzie już po 15.00

Miłego dnia <byebye>



#16 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 05 marzec 2015 - 13:34

Hello,

Antek drzema, a ja z kawką nadrabiam zaległości. Od rana dziś buszowałam w kuchni i o tej porze jesteśmy już po pierwszym daniu, a i drugie (w wersji mięsnej i wege) czeka na podanie. Sama się sobie dziwię, ale mam ostatnio taką wenę, że szkoda tego nie wykorzystać. Nawet na blogu odważyłam się dodać swój przepis. Kaszel mnie męczy i nie chce odpuścić, mimo brania leków. Za oknem panowie zabierają się za wylewanie tarasu. Czekam z niecierpliwością na ciepełko i robimy grilla :D

 

 


Nie wiem czy pisałam(nie chciało mi się wertować BS) ale egzamin teoretyczny na PJ mam 12.03...o 9.00 :-? Boję...

No to już całkiem niedługo. Nie ma co się bać, jesteś doskonale przygotowana na pewno. Będziemy trzymać kciuki :*

 


Wyczuwam śnieg na Wielkanoc.

Błagam, odwołaj to :(


201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#17 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 05 marzec 2015 - 14:35

@halynka jak tam twoje zajecia pozadomowe ???

 

ostatnio w lumpku kupilam sobie3 fioletowe bluzki , ciagnelo mniejak zawsze do czarnego. :P

 

rozklada mnie coraz bardziej , dzis doszedl katar.


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#18 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 05 marzec 2015 - 15:21


do Lidla
Może ze 3 x w życiu tam byłam i to nigdy z własnego pomysłu :lol: i nie chodzę...jakoś mi nie pasuje Lidl

 


Sama się sobie dziwię, ale mam ostatnio taką wenę, że szkoda tego nie wykorzystać.
Ja dzięki zwolnieniu lekarskiemu też :lol:

 


Czekam z niecierpliwością na ciepełko i robimy grilla :-D
Też byśmy juz chcieli, ale pewnie w maju wypali :lol:

 

Dziś rano u mnie bylo pięknie <sun_> cieplutko i milutko. Zrobiłam pranie, byłam na krótkim spacerku.

Niedawno przeszła śnieżyca+deszcz :-x Jest zimno, mokro i teraz wyszło słoneczko :lol: :lol:

 


rozklada mnie coraz bardziej , dzis doszedl katar.
Uuuuu współczuję

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#19 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 05 marzec 2015 - 16:00


rozklada mnie coraz bardziej , dzis doszedl katar.

No ja właśnie dzisiaj już czuję się lepiej po kilku dniach chodzenia jak zombie z lekami i toną chusteczek do nosa :roll: Jakiś wirus znów mnie złapał, gardło bolało, katar to standard plus jeszcze temperatura :roll: Ale na szczęście już dochodzę do siebie... Zdrówka Madziu ;*

 

U mnie - nuda, jak nie uczelnia to dom i tak w kółko. Drugi semestr się zaczął to i nowe przedmioty doszły.

Na wf zapisałam się na aerobik, całkiem fajna sprawa - przypomniały mi się czasy, kiedy miałam jeszcze chwile aby chodzić na fitness.

 

Z babskim jestem na bieżąco aczkolwiek czasem nie ma co czytać, wszystkie zarobione :lol:

 

Miłego dnia wszystkim ;*


Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#20 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1104 postów

Napisano 05 marzec 2015 - 18:47

Witajcie ;) jak ja żałuję że nie mam czasu z Wami popisać

Mam totalny zap.. w pracy.. wracam do domu i padam..

Sprzątanie itp.. i tak ucieka czas...

Nawet nie wiem kiedy a to już marzec...

Pozdrawiam






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych