Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Biżuteria handmade


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
996 odpowiedzi w tym temacie

#701 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 28 października 2010 - 15:31

jak cukiereczki toffi

ciekawe porownanie ;-)


kolczyki maja ladny kolor, to fakt ;-)
ale nic poza tym - ladne, ale szalu nie robia <bezradny></span>

#702 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 28 października 2010 - 16:00

ladne, ale szalu nie robia

Też mam takie samo odczucie, choć faktycznie kolorek ciekawy. Nie pogardziłabym nimi, ale nie żeby się zachwycać specjalnie.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#703 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 28 października 2010 - 17:18

ladne, ale szalu nie robia

noo, mnie sie ten kolor nie podoba, i generalnie takie zwykłe są :-/ nie nosiłabym raczej. MerenRe, miałaś milion razy lepsze pomysły :-P
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#704 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 października 2010 - 18:16

Zwykłe... ale! te kamienie mają niesamowitą fakturę <zakochany></span> boską, świetną, cudną :P i a te wzorzaste kamyczki daję sześć pluszem :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#705 MerenRe

MerenRe
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 28 października 2010 - 20:17

coś wyssana z pomysłów się czuje właśnie:D może to minie:D OBY... dołuje mnie bo raczej prostoty mi "schodzą" więc takie tworze bo kaskunia potrzebna na dalsze tworzenie:)

a teraz biały koral i czarny onyks całość w srebrze, kolczyki duże... prawie 6 cm długości.

Załączone miniatury

  • cb2-crop.jpg
  • cb1-crop.jpg

Oh...I’ve had it up to here! The moment that I step outside So many reasons For me to run and hide I can’t do the little things I hold so dear ’Cause it’s all those little things That I fear FUCK

#706 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 28 października 2010 - 20:35

MerenRe te również mi się podobają :-) lubię 'kuleczkowe' kolczyki :mrgreen:
kolorki też ok :-)

Czasem wystarczy oryginalny kolor kolczyków czy trochę inny kształt i już są fajne i przykuwają wzrok. Dziwactawa wcale nie muszą być ładne :lol: :lol: :lol:
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#707 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 października 2010 - 20:42

Te ostatnie przypominają trochę piłki od golfa :P

Powiem tak, robienie kolczyków to jest sztuka i teraz wyroby dzielą się na proste, ale mające coś w sobie, przyciągające swoją uwagę, i proste, które niczym nie zachwycają. I niestety, wg mojego zdania Twoje zaliczają się do tej drugiej grupy, czyli prostych, ale bez tego czegoś <bezradny></span> Wiem, jak wygląda robienie kolczyka i zrobienie takiego powyżej zajmie 2 minuty z hakiem tak naprawdę. Mnie interesuje sam proces dobierania materiałów na kolczyki, który powinien być bardzo przemyślany, zeby kolczyk był jednocześnie prosty, ale wyjątkowy na swój sposób.

#708 MerenRe

MerenRe
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 29 października 2010 - 09:13

a Tu komplecik dla Pani B. do bransoletuni która jakiś czas temu u mnie kupiła. Agat z onyksem w srebrze próby 925.

to przypomnę tez bransoletkę.

Załączone miniatury

  • a2.JPG
  • a4.JPG
  • 3.jpg
  • 2.jpg
  • 1.jpg

Oh...I’ve had it up to here! The moment that I step outside So many reasons For me to run and hide I can’t do the little things I hold so dear ’Cause it’s all those little things That I fear FUCK

#709 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 29 października 2010 - 09:48

MerenRe, bardzo podoba mi się kolor tej biżuterii, chociaż ogólnie to bransoletka nie wiem czemu podoba mi się o wiele bardziej niż te kolczyki i wisiorek (może dlatego, że w bransoletce są te czarne wstawki <hmm></span> )

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#710 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 29 października 2010 - 10:00

może dlatego, że w bransoletce są te czarne wstawk

W kolczykach i wisiorku też są, tylko pojedyncze :-P Mi się podoba ten komplecik ze względu głównie na kolor, bardzo ciekawy ;-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#711 iskra-art

iskra-art
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 07 listopada 2010 - 01:23

Rzeczywiście, kolor agatów obłędny. :) ja tez robię biżuterię, może niedługo coś tutaj pokażę.

#712 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 07 listopada 2010 - 13:47

MerenRe świetnie Ci wychodzą te cudeńka <bravoo></span>
Kolczyki "toffi" :lol: bardzo fajne. Świetny kolor.
Drugie jakoś mi nie pod pasowały. Rzeczywiście trochę takie piłeczki do gry w golfa :lol:
Ostatnie powaliły świetnym kolorem :-P komplet jak marzenie <bravoo></span>
Lubię takie cudeńka i mam sporo :-D

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#713 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 07 listopada 2010 - 14:13

te z koralem sa fajne , takie proste , ja planuje jak bede miec wiecej kasy zrobic z bialego korala, lawy wulknicznej i korala filipinskiego naszyjnik :) a te ostatnie , znow porownanie do słodyczy, jak landryneczki, sa sliczne, natomiast bransoletek z duzych kamieni nie lubie.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#714 iskra-art

iskra-art
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 08 listopada 2010 - 23:08

Skoro juz tu zajrzałam, chciałam wam pokazać trochę biżuterii, która wyszła z pod moich łapek.

Biżuteria ze srebra:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Biżutki posrebrzane:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Podoba się? :oops:
Postaram się wrzucić niedługo więcej zdjęć.

#715 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 09 listopada 2010 - 09:35

śliczne wyroby ;-)
osobiście wolę całą srebrną biżuterie, ale ta bransoletka, trzecia od końca cudowna ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#716 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 09 listopada 2010 - 09:39

Te bombeczki są świetne, jak ładnie wykonane. Wszystkie , jak to mówi pewna elokwentna jurorka Mam Talent, są "do zjedzenia" :P

Z biżuterii prawie wszystko mi się podoba, aż ciężko wymienić po kolei :-P Ta zawieszka zielona jest bardzo ciekawa 8-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#717 MerenRe

MerenRe
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 09 listopada 2010 - 10:28

BOMBECZKI SĄ BOMBOWE!!!! no brawo...

z biżutków pierwszy komplet najbardziej w mój gust uderzył;) ale i dyndałkowe bransoletki lubie;)


a teraz troszku inny styl niż mój dotychczasowy. Bransoletka wykonana z lnianych sznureczków, kamieni turkusu i onyksu czarnego.

Załączone miniatury

  • 11.jpg

Oh...I’ve had it up to here! The moment that I step outside So many reasons For me to run and hide I can’t do the little things I hold so dear ’Cause it’s all those little things That I fear FUCK

#718 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 09 listopada 2010 - 10:54

MerenRe, widać, że włożyłaś w to ogrom pracy, duże brawo, ale niestety zupelnie nie moj styl <bezradny></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#719 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 09 listopada 2010 - 11:11

MarenRe takie bransoletki nosiłam w podstawówce, teraz to chyba nie za barszo- jednak wolę klasykę, a nie sznurkowaną biżuterię.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#720 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 09 listopada 2010 - 11:18

MerenRe, bardziej podobały mi się Twoje poprzednie "cuda" :) ta bransoletka to

niestety zupelnie nie moj styl

jakoś nie przemawiają do mnie sznureczki w roli biżuterii <bezradny></span>

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych