No to przypominamy sie
to już pewnie ostatnia fotka przed rozwiązaniem 39 tydz i 2 dzień
Użytkownik monia66 edytował ten post 27 czerwca 2014 - 17:22
Napisano 27 czerwca 2014 - 17:22
No to przypominamy sie
to już pewnie ostatnia fotka przed rozwiązaniem 39 tydz i 2 dzień
Użytkownik monia66 edytował ten post 27 czerwca 2014 - 17:22
Napisano 27 czerwca 2014 - 20:19
Jak to szybko zleciało!
Zgadzam się ! Pięknie wyglądacie, szczęśliwego rozwiązania ![]()
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Napisano 28 czerwca 2014 - 13:52
Wow, duzy brzuszek. I faktycznie zlecialo i juz finish ![]()
Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
Napisano 02 lipca 2014 - 11:33
monia66 Jesteś piękna moja droga , cudny brzuszek
![]()

Napisano 05 sierpnia 2014 - 18:28
Ostatnia fotka przed rozpadem
i przypominam, tutaj jest tylko 1 dziecko
Użytkownik AgnieszkaT edytował ten post 05 sierpnia 2014 - 18:29
Napisano 05 sierpnia 2014 - 18:34
Oj nie dziwię się, że upały dają Ci się we znaki, z takim bagażem pewnie Ci ciężko. Ale już niedługo będziesz miała córeczkę przy sobie. ![]()
Lubię czytać!
Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"
Napisano 05 sierpnia 2014 - 18:52
@AgnieszkaT nooo brzuszek masz fajniutki
Jeszcze troszkę i córeczka będzie z Wami ![]()
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
Napisano 05 sierpnia 2014 - 20:11
Napisano 05 sierpnia 2014 - 20:16
@AgnieszkaT Oj duza dziewczynka bedzie
Mamusia dobrze pijawkę dochowała ![]()
Love Love Love
Napisano 05 sierpnia 2014 - 20:16
@AgnieszkaT bardzo ładny brzuszek, i nie wydaje mi się na aż taki wielki... Jest po prostu normalny, jak tuż przed porodem
![]()
Napisano 05 sierpnia 2014 - 20:23
@AgnieszkaT duży, przeuroczy
fajna pamiątka, za parę lat pokażesz córci jak się rozpychała
![]()
Napisano 05 sierpnia 2014 - 21:30
tutaj jest tylko 1 dziecko
Kto tam wie. ![]()
No, cudny brzusio. Jeszcze chwilka i dzieciątko będzie na rączkach. ![]()
Napisano 06 sierpnia 2014 - 03:02
Mamusia dobrze pijawkę dochowała
A jak, rozpieszczona dosłownie od małego
i nie wydaje mi się na aż taki wielki... Jest po prostu normalny, jak tuż przed porodem
to dlaczego co jakiś czas ktoś pyta: ile tam dzieciaków?? ![]()
Dzięki dziewczyny:)
Napisano 06 sierpnia 2014 - 08:25
Tez mi sie tak wydaje
Jest po prostu normalny, jak tuż przed porodem
Brzusio sliczny, ale zawartosci pewnie jeszcze piekniejsza, wiec czekamy na boom ![]()
Odpowiadasz 3ka i kopara opada
ile tam dzieciaków??
Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
Napisano 06 sierpnia 2014 - 09:15
Odpowiadasz 3ka i kopara opada
Zazwyczaj mówię że 2
ale fakt, 3 zrobiłaby większe wrażenie.
Jedynie co mnie dobija to rozstępy. Jak ich nie widziałam to żyłam sobie w błogiej nieświadomości, a tu G. pyknął fotkę, zobaczyłam jak dół brzucha wygląda i to po prostu jedna wielka masakra
Napisano 06 sierpnia 2014 - 09:28
@AgnieszkaT ja bym się nie zdziwiła jakby był psikus i jeszcze jedno ![]()
brzuszek super, byle już jak najszybciej zleciało
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Zdjęcia produktowe na stronę |
|
|
|
Zdjęcia kosmetyków |
|
|
|
Zdjęcia na stronę sklepu z ubraniami |
|
|
|
Podpięty Śmiesszne zdjęcia |
|
|
|
USG |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych