Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Błyszczyki i szminki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
255 odpowiedzi w tym temacie

#1 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 06 styczeń 2008 - 13:22

słyszałam o specyfikach (kremy,błyszczyki,szminki) które powiększają usta, ciekawa jestem czy coś takiego naprawde działa? ja używam błyszczyków astora, faktem jest że pięknie wygląda, super sie nakłada- pędzelek ale jest bardzo lepki i dość nietrwały :-/ poza tym bardzo lubie takie świecące które "optycznie" powiększają usta. czy macie swoje ulubione błyszczyki czy szminki?
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#2 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3356 postów

Napisano 06 styczeń 2008 - 13:43

Ja uwielbiam szminke watershine maybelline 50. Jedyna szminka, którą rzeczywiście ubóstwiam:)
A błyszczyki lubię z Avonu.
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#3 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 07 styczeń 2008 - 07:28

Ja uwielbiam szminke watershine maybelline

Ja uwielbiam watershine diamons z drobinkami w kolorku rasbery shimer (malinka) wogóle wszystkie błyszczyki z maybellina :-)
Dołączona grafika

#4 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2409 postów

Napisano 07 styczeń 2008 - 09:44

to jest wielka bujda ze powiekszaja na długo usta jasne ze troszke powiekszaja ale jest to sprawka kolagenu ktory tymczasowo powieksza nasze usta wypelnianie tymczasowe ust usta sa pelne ale nie powiekszaja ale to duza roznica bo ludzie mysla ze powiekszaja a tu ylko optycznie wypelniaja idac dalej w niektorych blyszczykach wystepuje pieprz(kajenski) ktory wnika powoduje przekrwienie ust, lekkie ich opuchnięcie, a przez to powiększenie :-)Błyszczyki i pomadki zawierają też pigmenty i świecące pryzmatyczne drobinki załamujące światło. Najbardziej powiększają usta te w jasnym odcieniu :-)

#5 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 07 styczeń 2008 - 23:44

glam shine ostatnio kupiłam i nawet fajny jest, ale to jeszcze nie "ten"
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#6 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 08 styczeń 2008 - 00:42

a próbowałyście "Bielenda, Sexy Look Perfekcyjne Usta"? ma niby powiększyć usta. ostatnio kupiłam maxi lips firmy vipera. błyszczyk mający niby kolagen który ma powiększać i wypełniać usta. niestety ja nie widziałam żadnego efektu, trzyma się baaardzo krótko na ustach, kolor niby różowy a na ustach praktycznie niewidoczny, no i ten straszny smak i zapach taki... taki tandetny... jakby jakaś tania guma balonowa zmieszana z chemią. jedyny plus to naprawde ładne zoświetlające drobinki. no i jeszcze fajne opakowanie, ale raczej nie polecam nawet jako zwykły błyszczyk. dobrze chociaż że cena była niska bo bym sie :evil:
Dołączona grafika

#7 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 08 styczeń 2008 - 00:52

jest w sephorze taki błyszczyk z pieprzem i on tak na kilka godzin "powiększa usta" bo troche puchną,śmieszne uczucie,ale tylko raz go kupiłam bo jest drogi-coś około 100zł,jest też taki z kolagenem Lip Fusion i to jest podobno cała kuracja i po kilku miesiącach usta sie powiększają,ale cena powalająca
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#8 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 08 styczeń 2008 - 07:25

Nie cierpię takich blyszczyków :-? są to błyszczki drażniące usta i uczucie jest nieprzyjemne efekt mizerny.Mam dwa błyszczyki manhattan kupiłam je na allegro i ich nie używam raz się tylko pomalowałam efekt chlodzacy ustai takie jakby mrowienie jestem zła bo niedoczytałam że to powiększające usta a szkoda bo ładne kolorki :-(

glam shine ostatnio kupiłam i nawet fajny jest, ale to jeszcze nie "ten

też mam taki ni to liliowy i nawet może być mam też szminkę glam shine cream też jest fajna ma śliczne drobinki i pięknie pachnie.Wogóle ja od blyszczyków jestem uzależniona mam ich całą masę :mrgreen: i szczerze ... najbardziej odpowiadają mi maybelline :-) mają pyszne smakowe błyszczyki (Shinulicious) pięknie mieniące z drobinkami (watrshine diamonds) dające efekt tafli wody (watershine) i dlugo się nawet trzymają (poza pierwszym bo ciężko go nie zjeść :-) ja mam o smaku i zapachu ciasta śliwkowego jest poprostu przepyszny :-)

kolagenem Lip Fusion i to jest podobno cała kuracja i po kilku miesiącach usta sie powiększają,ale cena powalająca

Raczej bym w to nie wierzyla kolagen ma spore czasteczki i podczas nałożenia go na naskurek się poprostu nie wchłonie <bezradny></span> albo wchlonie tylko na powierzchni i efekt będzie nietrwały np: w salonach żeby kolagen wniknął w głębsze partie skóry potrzebne są serie zabiegów ,wtedy efekt jest widoczny bardzo dokładnie .
Dołączona grafika

#9 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 08 styczeń 2008 - 10:42

Szminek nie uzywam tylko blyszczyki ostatni miałam z avonu bardzo wydajny a teraz nie wiem jaki kupie <bezradny></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#10 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2409 postów

Napisano 08 styczeń 2008 - 10:53

a slyszalyscie o blyszczykach do ust i powiek?moze ktos zgadnie <hmm></span>

#11 Martha

Martha
  • Użytkownik
  • 375 postów

Napisano 08 styczeń 2008 - 14:21

ten blyszczyk co powoduje rozszerzenie naczyn krwionosnych - dzieki czemu usta sa czerwone...i do tego weiksze bo puchna.. coz mam podobne odczucia jak diablica... szczegolnie ze uzywalam i nie polecam na dluzsza mete.

ostatnio (tzn z miesiac temu) w h&m kupila z hello kitty z drobinkami - fajny:)

#12 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2409 postów

Napisano 08 styczeń 2008 - 15:43

h&m

w ogole w H&M sa swietne kosmetyki zwłaszcza balsam Snoopy-Body Lotion :-D i cienie superowe :-D

[ Dodano: 2008-01-08, 15:48 ]

i szczerze ... najbardziej odpowiadają mi maybelline mają pyszne smakowe błyszczyki (Shinulicious) pięknie mieniące z drobinkami (watrshine diamonds) dające efekt tafli wody (watershine) i dlugo się nawet trzymają (poza pierwszym bo ciężko go nie zjeść ja mam o smaku i zapachu ciasta śliwkowego jest poprostu przepyszny

ja wole rozowy Whisper Pink :-) nie pozostawiaja uczucia lepkosci :-D

#13 Shamatu

Shamatu
  • Użytkownik
  • 667 postów

Napisano 08 styczeń 2008 - 21:13

A ja dostałam ostatnio błyszczyk Eveline, ten szczypiący w usta..rewelacja:] Rzecz jasna nie powiększa ani trochę ale lubię to uczucie :-P

W ogóle kocham błyszczyki, nie lubię szminek 8-)

#14 smerfetkahh

smerfetkahh
  • Użytkownik
  • 1292 postów

Napisano 09 styczeń 2008 - 09:19

Ja tez kocham blyszczyki,szczegolnie owocowe :-D szminek nigdy nie uzywalam.

#15 Czekolada

Czekolada
  • Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 11:10

jest mase tego na rynku ja postanowilam zebrac kaske i zrobic sobie kolagen i jestem zadowllona baaardzooo

#16 mOtOcYkLiStKa

mOtOcYkLiStKa
  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 16 luty 2008 - 18:17

błyszczyki powiększające usta są spoczko. ja mam z Eveline taki różowy. fajnie schładza i i później usta pieką a w efekcie usta wyglądają na powiększone ^^
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale rozświetla ją nadzieja

#17 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 16 luty 2008 - 18:27

później usta pieką

no i to mnie w nim wkurza ;-)
mam taki tylko bezbarwny...

w efekcie usta wyglądają na powiększone ^^

ja nic nie widzę... :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#18 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 16 luty 2008 - 23:37

za tani ten błyszczyk żeby coś było widac :-/ mama miała i raz spróbowałam-nie ma co porównywac do tych droższych.one to dopiero pieką i usta naprawde sie powększają...ja aż głupio wylądałam.a tak ogólnie z błyszczyków to lubie glam shine i juicy tubes

#19 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 17 luty 2008 - 01:05

nie ma co porównywac do tych droższych.one to dopiero pieką i usta naprawde sie powększają...ja aż głupio wylądałam

anusku a jakie to były błyszczyki?
Dołączona grafika

#20 mOtOcYkLiStKa

mOtOcYkLiStKa
  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 17 luty 2008 - 08:31

ja tam nie wiem jak wy ale ja go lubię ^^ ma przyjemny zapach. jak się nim pomaluję i cykam sobie zdjęcia to widzę na nich że usta są tak jakby pełniejsze :P tani to owszem jest, ale jest mnie nawet nawet
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale rozświetla ją nadzieja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych