Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Założenie firmy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 azielik

azielik
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • LokalizacjaKatowice
  • Nastrój:Brak

Napisano 05 marzec 2018 - 08:15

HR na szpilkach jest fajny jesli prowadzisz firme uslugowa, doradczą, HR, w Warszawie. Przykładowo szkolenia, jakieś usłui biznesowe dla firm, konsulting dla menedżerów. Ale jesli po prostu masz mała hurtownię, zatrudnias 3 handlowców - to moim zdaniem nie te problemy tam się omawia.

o mnie: .. 

#22 kasia2.0.

kasia2.0.
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • LokalizacjaMława
  • Wzrost:168
  • Włosy:czarne
  • Stan:panna
  • Nastrój:Brak

Napisano 09 kwiecień 2018 - 14:48

Warto też konto sobie założyć w jakimś dobrym banku, żeby potem nie mieć problemów ;)

Chodź, pomaluj mój świat :)

#23 ChocoBounty

ChocoBounty
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 15 lipiec 2018 - 12:25

Samo założenie firmy tak na prawdę wbrew pozorom jako nie jest trudne. Wszystko tez zależy czym ma się konkretnie ta Twoja firma zajmować. Inaczej jest jak kosmetyką, inaczej jak np jesteś tłumaczem przysięgłym a jeszcze inaczej jak zakładasz firmę transportową i tutaj w tym momencie zaczynają się schody. Mój tata ma właśnie taką firmę i zanim ruszył z transportem tego produktu , który wozi to minęły chyba jakieś dwa msce. Trzeba mieć wykupioną licencje, spelniać róznego rodzaju wymogi. Mnóstwo załatwiania. Jeżeli chodzi z kolei np o dotarcie do potencjalnego klienta, to bardzo dobrym rozwiązaniem może okazać się pozycjonowanie. Tylko jak komuś to zlecać, to na prawdę komuś kto jest godny polecenia. /link/