Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pierścionki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Appia

Appia
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 09:54

Bardzo ładny, ostatnio właśnie wpadły mi w oko takie trochę "obrączkowe". Zamówiłam dwa dni temu, taki prosty, który w sumie bardziej obrączką mógłby być bo jest gładki i ma tylko cyrkonię na środku, jakby wtopioną. Bardzo jestem ciekawa jak będzie wyglądał na żywo.  :-)

#22 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4761 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 16:48

@magdaaaaa tak, miałam tylko złoto i jeden taki co mi się już znudził :P

#23 agaziela15

agaziela15
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 14:41

ja mam świra na punkcie vintage.

#24 mirZa

mirZa
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 19 wrzesień 2016 - 10:53

cześć, dziewczyny! pomóżcie zdecydować się - czy ładnie wygląda połączenie srebra ze złotem? zazwyczaj złota nie noszę, tylko srebro. złoto wydawało mi się jakieś...chamskie :)) niedawno w szufladce mamy znalazłam niby niezły pierścionek, nie za gruby, srebrny ze złotem, z małą cyrkonią. coś w tym stylu ... na okładce "kolekcji damskiej". mama powiedziała - jak chcesz, to noś " :) co sądzicie? warto?

#25 anka.jonska

anka.jonska
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 12:39

Dziewczyny takie głupie w sumie pytanie mam, a wypada sobie samej pierścionek kupić jak mąż jest .... gamoniem i nie chce sam z siebie? :D

Miłego dnia ;)

#26 DariaNiedz

DariaNiedz
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 13 październik 2017 - 13:59

Lepiej kupić samej niż miałby maż kupić sam i by Ci się nie podobał. Najlepiej jakbyście razem się wybrali. Taki kompromis byłby najlepszy:)

#27 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 223 postów

Napisano 13 sierpień 2020 - 11:33

Jestem podobnego zdania. Sama nie miałam niespodzianki zaręczynowej, mogłam samodzielnie wybrać sobie pierścionek zaręczynowy. I bardzo dobrze bo zapytałam sieo jakim myślal wcześniej mój facet . i wiem, że pierścionek nie trafiłby w moje gusta.

A i polecam nie ograniczać się do sklepów stacjonarnych. Dobrze przejrzeć sobie biżuterię w sklepach internetowych, jak tutaj:

https://ergold.pl/77-zlote-pierscionki

W sklepie mają duży wybór złotych pierścionków w lepszej cenie niż sklepy stacjonarne. Duże sieci bardzo duże pieniadze wydaja na reklamę i częśto te same albo podobne pierścionki w sklepach online kupi się o wiele taniej

Mam podobny do tego

zareczynowy-zloty-pierscionek-z-cyrkonia

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#28 Basiencja

Basiencja
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 12 grudzień 2020 - 19:36

Ładny ten Twój pierścionek, ale do mnie w ogóle nie pasuje złoto. Kiedyś nosiła srebro, ale nie podobało mi się, że czernieje. Teraz moja ulubiona biżuteria to stal szlachetna. U Manoki.pl mają dużo ciekawych, oryginalnych wzorów. Najbardziej podoba mi się biżuteria pod grawerkę, bo można sobie wygrawerować imię, grupę krwi czy znak zodiaku. https://www.manoki.p...loto,t9726.html

damski-naszyjnik-z-serduszkiem-rozowe-zl