Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jakie kremy na rozstępy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 kapitulka

kapitulka
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 08:54

niestety, na rozstępy to tylko laser. Podobno z takimi czerwonymi czy sinymi to da się jeszcze coś tam samemu zrobić, ale jak są już białe to sprawa przegrana. Najlepiej to iść do jakiegoś salonu urody jak np. ... i tam żeby specjaliści zerknęli na stopień zaawansowania rozstępów i zaproponowali jakąś kurację. Nie wierzcie w te wszystkie drogeryjne kremy itp - to zwykłe naciągactwo

Użytkownik nie(d)oceniona edytował ten post 02 grudzień 2016 - 09:46

#22 Melani_a

Melani_a
  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 02:07

Jeżeli chodzi i rozstępy i wszelkie blizny, to u mnie sprawdził się olejek Bio oil. Nie jest może najtańszy, ale jest wydajny. Na efekty trzeba poczekać cierpliwie, bo trzeba go stosować regularnie jakieś 2,3 miesiące, żeby przyniosły skutek

#23 Barbarella

Barbarella
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 10:01

Rozstępy bardzo trudno jest zlikwidować i wątpię, żeby jakieś kremy na nie działały. Owszem można im zapobiegać smarując się mocno nawilżającymi balsamami, ale kiedy już się pojawią, to pomogą jedynie zabiegi w gabinecie kosmetycznym. Fajnie na rozstępy działa zabieg karboksyterapii, a wiem że wykonują go w gabinecie Olivka. Podobno troszkę szczypie, ale da się przeżyć, no i rezultaty fajne :D

#24 koko87

koko87
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 02 lipiec 2017 - 19:22

A czy ja wiem czy kremy to taka super opcja? Nigdy nie zauwazylam  jakiejs spektakularnej różnicy, a uzywalam naprawde wielu kremow, drozszych i tanszych. Moze jakis dobry zabieg? Mysle ze to oplacalna inwestycja bo na pewno szybciej widac efekty. Na przykład teraz jestem po pierwszym zabiegu karboksyterapii w Viva-Derm i jestem zachwycona bo roznica jest kolosalna !

#25 nabali

nabali
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 14:48

Moim zdaniem kremy na rozstępy nie pomagają...

#26 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 12:26

Na mnie świetnie działało tez masło kakaowe, zresztą można sobie o tym jak dział na rozstępy poczytać w sieci.

#27 dwunastka12

dwunastka12
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 14 marzec 2018 - 15:54

Kremy i kosmetyki mogą nie zadziałać ale jak tu już wspomniano o olejku bio-oil to ten medykament faktycznie działa, wystarczy smarować brzuszek w ciąży i nie powstaną, chyba że masz jakieś dziedziczne skłonności do ich powstawania to faktycznie nic nie pomoże

#28 adena

adena
  • Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 18 maj 2019 - 07:48

Na rozstępy też fajnie działa ten żel https://sutricon.pl/sutricon-zel pomaga rozjaśnić skórę i zmniejszyć widoczność rozstępów, po posmarowaniu zostawia na skórze cienką, przyjemną w dotyku warstwę.