Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Akcesoria, gadżety do auta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 murcielago

murcielago
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 19 grudzień 2012 - 13:46

Jako, że ostatnio nabyłam autko drogą kupna, postanowiłam zainteresować się jego wyposażeniem i gadżetami:)

Póki co mam w planach skompletowanie apteczki, jako że nie ufam tym z marketów za 10 zł wnikliwie przeglądam różne artykuły.

Macie coś szczególnego na wyposażeniu?

Jakiś fajny zapach (to podstawa)- jakieś rady w jakiej postaci wybrać?

Macie jeszcze jakieś przydatne akcesoria? Czegoś unikać?
"Kobieta bez wykształcenia ma do wyboru dwie drogi w życiu: małżeństwo albo prostytucję, co właściwie wychodzi na jedno, prawda?"

#2 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1213 postów

Napisano 19 grudzień 2012 - 17:34

Trójkąt, gaśnica, apteczka, lewarek i koło zapasowe to rzeczy bez których nie ruszę auta :-P Nie wspominając o dokumentach... Ponadto w schowku mam jakieś chusteczki i koc :mrgreen: Zawsze się mogą przydać :-P Nie ozdabiam natomiast jakoś szczególnie swojego auta bo denerwują mnie te dyndające gadżety przy lusterku czy w innych miejscach. Lubię, gdy w samochodzie ładnie pachnie, co się wiąże z częstymi zakupami perfum samochodowych ;-) W każdym bądź razie zawsze mam czysto, pachnąco i cicho :-> Wszystko co rozprasza moją uwagę a siooo :!: Prócz radia... Jedynym dodatkiem w moich samochodzie jest schowek na płyty, który znajduję się na moją głową :-P Dokładnie na 'półce przeciwsłonecznej'. Fajna sprawa ;-)

#3 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 20 grudzień 2012 - 09:06

wszystkie podstawowe rzeczy mam...
dodatkowo wożę w bagażniku żarówki na zamianę, płyn do spryskiwaczy, i odmrażacz do szyb - wszystko to przydatne w zimie. a że nie ma mnie po parę dni w domu to wole mieć je przy sobie ;)

#4 murcielago

murcielago
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 20 grudzień 2012 - 11:28

Torii1988 jak działa taki odmrażacz do szyb? :) bo ja to póki co na zwykłej skrobaczce
"Kobieta bez wykształcenia ma do wyboru dwie drogi w życiu: małżeństwo albo prostytucję, co właściwie wychodzi na jedno, prawda?"

#5 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7112 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 08:54

U nas teraz w zimie obowiązkowo odmrażacz do zamków, podstawowe rzeczy jak u każdego i cytrynowy zapach - nic więcej.

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#6 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 10:57

Torii1988 jak działa taki odmrażacz do szyb?

taki spryskiwacz co rozmraża ;)
tylko trzeba go potem zetrzeć z szyby żeby znów nie zamarzł.
dobry gdy szyba jest bardzooo mocno oblodzona.

w zimie obowiązkowo odmrażacz do zamków

mi jeszcze nigdy zamek nie zamarzł

#7 kokobongo

kokobongo
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 27 grudzień 2012 - 20:02

A ja mam jeszcze gąbeczki do szyb i krem do rąk w schowku. a tak standardowo - apteczka, gaśnica, lewarek, skrobaczka do szyb. a i odkąd zastałam kupę śniegu zamiast auta to jescze składana łopata.

#8 marcys

marcys
  • Użytkownik
  • 688 postów

Napisano 28 grudzień 2012 - 21:47

Ja od zeszłej zimy wożę w bagażniku kable do akumulatora. Przydały mi się "niestety" nie raz :)

fMCSp1.png
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."

#9 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9420 postów

Napisano 06 sierpień 2013 - 00:39

W samochodzie mam aktualnie:
płyn do czyszczenia szyb
szmatki
ładowarkę do telefonu
ładowarkę do nawigacji
apteczkę
gaśnicę
kable do aku
radio
stojak na telefon i na nawigację
szelki i pasy dla psa :-P
matę
i jakieś pierdółki typu kombinerko-scyzorki, klucze francuskie, gąbka do szyb
przy kluczach od auta mam mini latarkę
szufelkę i zmiotkę (ale to jeszcze z czasów zimy, a bardzo przydatne przy odśnieżaniu :-D )

z gadżetów to używam słuchawki bluetooth, a w tel mam aplikację, która odbiera automatycznie połączenie, odrzuca albo wysyła zdefiniowany sms, że teraz prowadzę auto i nie mogę rozmawiać ;-)

chciałam jeszcze zapach do auta, ale większość mnie drażni <bezradny></span> planuję teraz zapolować na jakiegoś ambipura (chyba, że polecacie jakiś zapach, firmę?)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png